На добър час, скъпи Първокласници, Набор 2003г., уч. 2010/11г.!!! - 11

  • 22 788
  • 743
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 14 133
ТИHHА , добре дошли с Мариела!  Heart Eyes
klamerche,  Heart Eyes , че ми е оценено първолачето.  Hug
И вашата закуска е, нямам думи, нo е по-добре от шоколад.  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 24 сеп 2010, 15:51 от chibi

# 286
  • Мнения: 1 194
А в нашето училище безплатната закуска е била - Мляко с какао  Rolling Eyes
Нещо от което Вики е много щастлива  Crazy


Вчера и нашата закуска е била мляко, но за ядене, както каза детето. Явно ще трябва да слагаме сандвичи, защото миналата седмица имаше ден, в който бяха две ябълки.

# 287
  • Мнения: 1 266
домашните са ни по половин страница/различни видове черти и ченгели, по три реда на знак/ до една-според мен са малко.
Обикновенно това на нея и се вижда много но на мен ми се струва, че трябва да се упражни даден знак на повече от три реда.

Вече втора седмица получаваме кроасан с шоколад всеки ден е една и съща закуската.

# 288
  • Мнения: 911
Ние пък закуски не получаваме, но аз й слагам доста сладки и солени неща и девойката е доволна.

# 289
  • Мнения: 486
Пивет!Моята днес си е изяла банана и съм доволна,зор ни е храненето!
Дали са й помагалата ,за които събирахме пари и домашните са в тях!

# 290
  • Мнения: 1 437
Три сини сливи в торбичка - това  е закуската вчера. Добре , че му слагам сандвич.
Мама има пожар! - обади се преди малко. Довечера ще имаме сериозен разговор за телефона и шегите с младежа.

# 291
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Моят с упражненията вече е изписал 7 стр. Не му тежи , колкото кажа - толкова пише.
 Наистина има трудно адаптиращи се деца. При нас няма , но синът ми каза , че 15.09. в съседния клас е имало много тъжно детенце  Tired.
 За закуска им дават филии. Колбаса не му е харесал, но е изял филията с масло. Хубавото е , че закуските се правят за деня , в самия стол. Иначе и ние с харненето сме... Sick
 Днес минавайки през двора на училището видях децата от занималнята на съседния 1 кл. да се целят с...павета  Shocked. Толкова се уплаших от летящият камък, че направо им се скарах. А той падна на 3 пръста от замерянето дете  Crazy. Направо - не знам , какви ги взимат за занималните...

# 292
  • Мнения: 4 116
Как с павета бе??????? И това в нашето училище?
Добре, че не сме на държавна занималня. Никак не ми вдъхна доверие  учителката на занималнята на нашия клас....

# 293
  • Мнения: 1 575
Оф, ах пък забравих да се оплача от раницата на мойто. След първия ден се беше прокъсала дръжката, дето е за закачалка или ръка. След втория им уч. ден, на единия ремък се беше скъсал от едната страна захващачката част към самата раница. Думи нямам от какви боклуци са направени ремъците и дръжките...!  Rolling Eyes

Днес пък моя пострадал. Някакво детенце от трети клас замервал с дърво децата и улучил мойто по челото.  Shocked Ма хич не му върви. Все ще се окаже на неподходящото място в неподходящото време. Обаче не се и съмнявам че са си търсили белята...  Whistling

Я..., току що разбрах, че и в нашето училище има безплатна закуска. Вчера била баничка, а днес кроасан с шоколад. Харесал ги е и двете.  Peace

# 294
  • София
  • Мнения: 13 226
Аз изпадам в ступор от такива сцени и не знам как да реагирам. Инстинктивно ми идва или да забия десен прав във фейса на родителя или пък да грабна детето и да бягам. Истината обаче е, че не правя нищо, стоя си в ступор.

И аз, и аз... обаче да ти кажа на мен ми се изпари желанието като видях бащата бабанка.. на един шамар му бях  Tired
На майката не й пукаше според мен защото гледаше напълно незаинтересовано и джвакаше дъвка. Рядко правя подобни коментари, защото не знам на кой какво му е, но тя дори не се постара да успокои детето. Първоначално то тичаше след нея и крещеше, че иска с мама, а тя се обърна и каза "Ама аз не те искам"  Rolling Eyes И така.. и двамата не бяха стока, ужас! Но за първи път аз видях дете парализирано от страх пред родител и се ужасих  Tired

Ние още нямаме безплатна закуска. Гледам обсъждате сандвичи. Аз на моята спрях да й слагам. Просто няма смисъл, тя не го яде, само си го разнася. Слагам плод и него яде в голямото междучасие. Днес й бях дала 2 лв, че нямах дребни. Ми изпукала ги е за кубети и бейкролс. Като капак бяха натъпкани и разсипани в раницата  Rolling Eyes

А относно агресията в училище. Днес Сашата е с цицина. Едно момче бутнало друго, то пък без да иска бутнало Сашата и цицината е на главата. Какви са тия работи не знам.. и това не е при нашата госпожа, а следобеда. Абе така и не разбрах къде се е случило, ама май не е и в занималнята, щото там ги държат изкъсо.

# 295
  • Мнения: 7 837
Ама така нормално си ги разказвате тези случки с боя в училище, направо изумявам, честно.
То е ясно, че средата не може да е стерилна, обаче още в началните класове ли? Не е чудно, защо по-нататък става погром...

# 296
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
може ли да постнете една песничка, на 1-ва страница...

Много е сладка и няма дете, което да не я е пяло...
http://www.vbox7.com/play:88341799

# 297
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хехе, Шани, аз на 15.09 изпратих Васенка с тази песен. И тя пееше, да, а баба и и обуваше обувките, защото тя беше заета да пее и да държи букета Laughing

# 298
  • София
  • Мнения: 14 810
Какви закуски, бе хора? Оня ден-2 сливи, вчера-нищо, днес - 1 домат. GrinningПриятелката на Ани не си искала нейния+Аниния-равно на салата за мама. Mr. Green

# 299
  • Мнения: 4 116
Какви закуски, бе хора? Оня ден-2 сливи, вчера-нищо, днес - 1 домат. GrinningПриятелката на Ани не си искала нейния+Аниния-равно на салата за мама. Mr. Green
hahaha
Kak домат за закуса бе? Тез хора са се побъркали...
Аз да се похваля, днес са писали чертички по БЕЛ, има напредък  Laughing За домашно имали да пишат цяла страничка, ама си я е написал в занималнята, и то красиво... бре... изненада ме ученика.
И като се върнахме почна да си приготвя раницата за понеделник  Joy Викам му и се подхилквам  - е, как ще разбереш какво да сложиш, пък той се подхилква по- упорито и  вика- ми нали тука е написано. И почна да си чете програмата от листа, където е напечатан  Shocked Ми останах като гръмната...  лятото имах един опит да го накарам да срича, ама беше плачевно и реших д ане го мъча. Пък той някак си сам чете сега. Е, не гладко, ама доста успешно. Направо съм в шок.

Общи условия

Активация на акаунт