Жената Везни-2 част!

  • 31 406
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 803
Ей, октомврийски Везнички подмина ли ви Сатурновата дупка?  Mr. Green
Аз съм на 06.10 и май за първа година ме подминава. Или нямам време да се замисля, не знам. Но е хубавоооо!  Laughing

Мамо Це, видях това, което си споделила във Фейсбук и веднага си го адд-нах и аз. Много е истинско! ЧРД на патерица! Да си жива и здрава, много обичана и щастлива (което пък няма как да е иначе с толкова много смях и детски усмивки у вас)  Hug

Относно подаръците: обичам по-нестандартни такива. И държа да подчертая, че цената в никакъв случай не е определяща. Но на парфюм винаги се радвам, ако мъжа до мен не може да измисли друго Wink Че за 7 години малко се изчерпахме откъм идеи...  Whistling

# 61
  • Мнения: 17 546
Аз съм на финала - 22.10

# 62
  • Мнения: 4 275
Вместо да си лягам, зачетох старата тема. Попаднах на това мнение на Мис Лутър:

Цитат
Още една Везна, която открива себе си в описанието в първия пост, а и в есето. Това с колебанията и анализите е много вярно.  Embarassed  Всяко нещо трябва да се разгледа от всички възможни ъгли и да се избере най-доброто. Но какво да правя когато много неща ми харесват еднакво? Дори изборът на напитка или ястие в заведение е придружен с дъъъълго чудене. Днес към 30 минути избирах един кактус и пак не съм сигурна, че избрах подходящия.  ooooh!

 hahaha Същата работа съм. Преди 2 месеца някъде, бях на сватба. Решавам, че искам рокля. Отивам в огромен магазин, с огромен избор. Пробвах към 15 рокли сигурно.  Embarassed Не си избрах никоя. Тръгнах по метода на изключването: тази ме стяга тук, тази не ми хареса там, тази е прекалено скъпа и т.н. На финала останаха 4 рокли. Пробвах ги по 2 пъти всяка.  Joy И пак по метода на изключването си взех една. Накрая казвам на момичето: "Еми, така е с Везни. Трудно взимаме решения." и мацката казва: "Помислих си го.".  Crazy И тя се оказа зодия Везни - едно мило, спокойно момиче, нежно, красиво!  Heart Eyes Още ми е пред очите.  Flutter Още с излизането от магазина ме загложди. Прибрах се вкъщи и бях убедена, че ТОВА НЕ Е РОКЛЯТА!  Crazy А, и до форума се допитах даже.  Laughing Хайде, на другия ден обратно. Пробвах този път към 10 рокли. Добре, че не беше пак същото момиче на работа. Пак чудене, пак маене. Взех си рокля. Едва след сватбата установих, че можеше и по-добре да изглеждам.  Mr. Green


И пак покрай сватбата. Чудя се дали сама да си оправя косата или да ида на фризьор. И като ми казаха да забравя в неделя за фризьор. Като ме хвана пусти инат. Как пък в цял Пловдив няма да намеря едно фризьорско салонче.  Crossing Arms Нямам нет, та звънях на татко да пита Гугъл. Не се справи човека и звъня на един приятел. Диктува ми той три номера. Вторият номер се оказа на салон, който ми беше в района и по случайност работеха и в неделя. Е, за сватбата бях с прическа.  #Silly И така, наумя ли си нещо, няма по-голям инат от мен.  ooooh!


И последно да кажа колко трудно решавам какво ми се яде. Колеги казват, че съм само за шведска маса - от всичко по малко.  Blush
Често хапвам едно и също нещо, за което си знам, че е вкусно, че да не се разочаровам после.  ooooh!

# 63
  • Мнения: 11 607
Мразя да ходя по магазини и да пазарувам.......Принципно харесвам 2-3 модела(ако ще е дреха) и избирам един...Знам,че каквото и да взема - винаги след това ще ме гризе дали съм направила правилния избор...Затова купувам и забравям........И повече не влизам и не гледам магазини.

Не се чудя и какво да ям. Имам ястия, които мога да ги ям сутрин, обед и вечер....Въобще не се колебая.......

И сега какво, Копнежче Hug.....Октомврийските Везни завзехте и се настанихте в Сатурновите дупки....И на нас - септемврийките нищо не оставихте, нали? И това ми било приятели.......За да видите,че ние сме приятели и не сме като вас - ви даваме всичките Сатурнови дупки и Мариански падини.......

Хубав ден на всички! Отивам да изкачвам Еверест.......Никакви дупки и падини....

# 64
  • Мнения: 803
Аааа, Мамо Це!  Naughty Никакви дупки, само върхове, както сама казваш Simple Smile

Аз за пазаруването съм на настроение.. То за всичко съм така  Crazy Има дни, в които съм решила, че просто трябва да си купя нещо и не се прибирам, докато не го направя. Има и такива, в които влизам в безчет магазини и нищо не мога да си харесам. Цар съм на непрактичните покупки. В гардероба си имам сигурно към десетина дрехи, които никога не съм обличала, няма и да облека, но просто толкова много са ми харесали как изглеждат, че.... трябваше да си ги купя.  Crazy
Относно яденето съм голям чревоугодник. Обичам да експериментирам с нови вкусове, но понякога имам серии, когато мога да ям едно и също нещо месеци наред без да ми омръзне. После го забравям за около година и пак отначало.  Laughing

# 65
  • Провинция
  • Мнения: 509
Дами,заповядайте почерпка от мен  Flutter


# 66
  • Мнения: 256
eхе колко сте изписали изтървала съм ви за малко
аз съм на 07.10  Hug прибавете ми  Praynig в отбора

# 67
  • Мнения: 494
Ехо ,почнахте ли с Рождените дни Аз съм на 30.09! Laughing

# 68
  • Мнения: 494
Дами,заповядайте почерпка от мен  Flutter




О, имаме си вече рожденничка !Много здраве и късмет!  bouquet

# 69
  • Мнения: 310
kragovrat , Честит Рожден Ден! Много здраве, щастие, любов, късмет и всичко останало!

Мама Цоцоланка, прочетох "Преди да стана майка" - разплака ме. Много е хубаво все едно видях себе си.

# 70
  • София
  • Мнения: 11 805
Мишелин благодаря за топлото посрещане!Иначе казано утре остарявам.Боже как се радвах преди много години,когато имах РД.А сега...не знам усещането е различно,осъзнавам,че остарявам.
kragovrat ЧРД!Желая ти от всичко по много!  bouquet
Мама Цоцоланка ЧРД и на теб на патерица!Страхотно стихотворение!  bouquet
Момичета вие сте ми утехата.Като чета май не съм единствената,която се колебае.

# 71
  • Мнения: 4 275
kragovrat , Честит Рожден Ден и от мен. Желая ти здраве и много щастие. Да обичаш и да си много обичана.  Hug

Аз да кажа какво стана с билетите. Писах на момчето днес, че не мога да ги приема. Извиних се, че с такова закъснение му го казвам. Нацупи се, естестено. Последваха студени: "ОК. Няма проблеми". Попитах кога ще му е удобно да се видим, за да му ги върна. Трябвало възможно най-рано по "очевидни причини. Говорих си с колега Везни. Разказах му за всичко това. Каза, че ако бил той, нямало да вземе билетите - да съм ги правела, каквото аз си реша - да ги продавам, да ги хвърля, да ида с някой. Сега като се замисля, и аз не бих си ги искала обратно.  Sunglasses

И така, олекна ми поне, въпреки че имам един нацупен познат. Лошото е, че мислех да събирам колегите от стария екип, но при създалата се ситуация - той ще е нацупен и не знам дали няма да се усеща едно напрежение във въздуха.  Confused С една дума, май ми се прецака партито.

# 72
  • Провинция
  • Мнения: 509
 Hug

# 73
  • Мнения: 4 569
Кръговрат,ЧРД!МНого сбъднати мечти и много късмет!

Аз съм здраво в дупката.От два дена съм като умряла и не знам какво ми е.

Обичам да обикалям по магазините.Обикновено нищо не си купувам защото не знам какво. Mr. Green

# 74
  • Мнения: 4 275
Идеи за подарък за мъж Везни - човекът си пада по практични неща. Нещо до 100-150 лв така?  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт