Жената Везни-2 част!

  • 31 348
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Вдясно със сигурност виждам B, О ...

Аз пък видях от едната страна Е и сякаш А. newsm78

# 736
  • Мнения: 2
Аз също виждам В и О, но това не са букви образувани от пеперудата, а ми се струва, че са попаднали от друго място newsm78

Кой ще пусне нова тема или да ми каже как да копирам първия пост на тази?

Последна редакция: ср, 10 ное 2010, 21:38 от elinor1985

# 737
  • Мнения: 260
Мда, правилно има В и О, аз ги поставих, татуиста като направи копи пасте се надявам да не се отличават  толкова, искам да се виждат, но не и да се набиват в очи  Wink

# 738
  • Мнения: 2
Мда, правилно има В и О, аз ги поставих, татуиста като направи копи пасте се надявам да не се отличават  толкова, искам да се виждат, но не и да се набиват в очи  Wink
Това като инициали ли?Аз търсих цяло име и то образувано от самата фигура и как ли не се взирах hahaha

# 739
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Кой ще пусне нова тема или да ми каже как да копирам първия пост на тази?

Ели, развихри се!  Peace

Забравих да кажа... Утре заминавам... пак...  Tired Писна ми вече с тия пътувания и се надявам това да е за последно преди януари.   Praynig

# 740
  • Мнения: 260
Мда, правилно има В и О, аз ги поставих, татуиста като направи копи пасте се надявам да не се отличават  толкова, искам да се виждат, но не и да се набиват в очи  Wink
Това като инициали ли?Аз търсих цяло име и то образувано от самата фигура и как ли не се взирах :hahaha
над В-то има образувано И, но то не е от мен поставено  Wink и така се получава името  Crazy

# 741
  • Мнения: 2
Кой ще пусне нова тема или да ми каже как да копирам първия пост на тази?

Ели, развихри се!  Peace


Аз незнам как да копирам първия пост от тази, опитах и не се получи.Няма проблем да я пусна, но ми кажи как?

# 742
  • Мнения: 4 569
Гледам,гледам пеперудата и една буква не виждам. Crazy

Ели,отваряш темата и на първия пост даваш Quite-в горния десен ъгъл на твоя пост.Отваряш нова тема,копираш си поста,слагаш го в новата и триеш първите и последните скоби.
Ако искаш не пиши празните дати и сложи по-хубави картинки.
Na nas,Weznite trqbwa da ni e hubawo /kato nas/. Flutter
http://www.google.bg/images?hl=bg&biw=1024&bih=584&g … ;oq=&gs_rfai=
http://www.google.bg/images?hl=bg&biw=1024&bih=584&g … =lib&gs_rfai=


# 743

Общи условия

Активация на акаунт