ТРЕТИ клас, уч. 2010/2011 г.

  • 56 752
  • 754
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 783
Скачаш напред от място. Приклякваш, помагаш си с ръце при скока и така.

# 76
  • София,
  • Мнения: 4 267
Скачаш напред от място. Приклякваш, помагаш си с ръце при скока и така.
Изпревари ме - дА точно така скок от място Joy
Миналата година нашата по физическо ги беше наплашила яко децата напраскала беше едни двойки на целия клас и май пак за същото скок от място, голяма трагедия беше Sick

# 77
  • София
  • Мнения: 1 783
Учителката по физическо на Кирил изглежда разумна, вчера на родителската среща каза, че знае, че спортът не епо сърце и възможност на всеки, иска само да вижда, че се стараят, но да видим... Confused

# 78
  • Варна
  • Мнения: 2 052
И на мен ми се струва множко 165см newsm78
То май и аз не мога да скоча толкоз Laughing

Нашите нямат отделен учител по физическо, по всичко е класната, само по англ. е друг.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 783
Аз не мога със сигурност, но  бих могла да оставя дупка с такава дълбочина..., в резултатна на скока ми  hahaha

Предишните две години класната им беше по физическо. Тази година сефте са със "специалист", както се изрази самата госпожа.

# 80
  • Мнения: 308
Ето ни и нас в новата тема.Аз още не мога да се адаптирам след дългата ваканция, но третокласничката се справя отлично.Другата седмица са входните нива при нас.

# 81
  • София
  • Мнения: 39 868
На мен също ми се вижда много тази дистанция. Аз надали ще скоча толкова.
Моята щерка по физическо все още са при класната си.

# 82
  • Мнения: X
Трябвало да скочат над 165 см...
Това е нормативът за отличен. Спокойно, детето няма да получи двойка.  Grinning

# 83
  • Варна
  • Мнения: 2 052
Та в името не екперимета,жертвах се - скочих 138  Embarassed Дупка,не стана, ама бабата отдолу после със сигурност ще пита какво сме правили Joy

Виктор скочи 118см без почти никаква техника, ама това 165 ми изглежда  Shocked

# 84
  • Варна
  • Мнения: 6 356
Мен лично ме съмнява господинът по физическо ей така да натрака слаби оценки.Май само плаши гаргите.Диди после ми каза ,че само 1 момиче е покрило норматива.Кара ме да ходим да тренираме в училище Mr. Green.Иначе по физическо им преподава и класната,но само когато се води модул.
Доколкото разбрах,момчетата трябвало да скочат повече,но Диди не помни колко. #Crazy

# 85
  • Мнения: 180
 Запис в новата тема Simple Smile  Ние вече се сдобихме и с първата оценка в бележника. Поли е много щастлива..6 по Човекът и природата Rolling Eyes .Аз също много се раздвам ,защото е проявила самоинициатива..и е вдигнала ръка..иначе дори да знае, си се скътава и не взема участия(от притеснителните сме ).

# 86
  • Варна
  • Мнения: 6 356
Браво на Поли Peace.Диди се сети сега ,че и тя има 6-първата за тази година ,по дом.бит и техника Mr. Green

# 87
  • Мнения: 3 886
При нас има норматив за бщгане 200 метра Outta Joint и ние днес се сдобихме с 6 по домашен бит и технка много е доволен.помагалата ни са доста и тежът доста просто незнам си4ки ли да ги носи или ще са за вкъщи Close newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 88
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 379
При нас госпожата по физическо каза, че подаръците били до тук, сега ще има и лоши оценки. Но ако вижда, че детето се старае, дори и да не може - пак ще има 5 и 6.
Ще съм ви благодарна, ако споделяте нормативите, за да може да се пробваме, преди да е станало късно. На нас този предмет ни е проблемен.  Tired Аз го ненавиждах, но не ми се иска и Петьо да е в такива отношения с него.

# 89
  • Мнения: 107
Аз не мога със сигурност, но  бих могла да оставя дупка с такава дълбочина..., в резултатна на скока ми  hahaha

Предишните две години класната им беше по физическо. Тази година сефте са със "специалист", както се изрази самата госпожа.
Joy

165 см, а? Ми аз съм толкова в цял ръст.... и със сигурност не мога да надскоча себе си от място. Виж, младежът ги скача...  Tired

Четях ви преди, момичета - майки на девойчета, как имате проблем с щерките и с тази или онази дрешка и си мислех, че аз съм застрахована... Е, проблемът не е само при девойките...
Снощи проглуши входа с Металика, тази сутрин - не щял кафевите джинси за училище, защото били "мнооого кафеви" и имали петно (аз такова не видях...). И какви били тези дънки, толкова тъмни (все едно сама ги купих преди две седмици)... и едно цууупене  ooooh!
Иначе в училище по математика и немски се справя много добре. По БЕЛ е традиционното вече - "много грозно пише". Чакам с трепет първите уроци по разказвателните предмети.

Тестовете за входно ниво са другата седмица - понеделник, сряда и петък, съответно Човекът и обществото, математика и БЕЛ.

Общи условия

Активация на акаунт