Glee

  • 29 277
  • 682
  •   1
Отговори
# 630
  • Пловдив
  • Мнения: 4 145
 Cry
Тези дни само тях гледам в ютюб...

# 631
  • Мнения: 326
Аз не ги гледам, защото ми е кофти. Хванах онзи ден сериала по някаква телевизия, но точно даваха Фин и ми стана мъчно и превключих.
Не знам как ще гледам епизодите на новия сезон, сигурно ще рева и ще дъвча възглавницата.
Кофти ми беше да гледам на Анатомията самолетната катастрофа и после сериите след нея, пуснах някоя сълза.
Но тук зная, че е наистина, не е просто сценарий. Не знам дали ще го гледам.

# 632
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 915
http://www.youtube.com/watch?v=M-T_ysYFrPE - Леа на Тийн чойз Cry

# 633
  • София
  • Мнения: 8 680
Много е хубава Леа.
Сигурно и е много тежко, още повече като навдякъде се пише и говори за Кори. Не може ей така дщна спокойствие да си поседи, без да мисли за него.

Май се връщам в пуберските си години, защото някак много странно го преживявам, роня сълзи и ще ми е много гадно да гледам Glee.

# 634
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Много е хубава Леа.
Сигурно и е много тежко, още повече като навдякъде се пише и говори за Кори. Не може ей така дщна спокойствие да си поседи, без да мисли за него.

Май се връщам в пуберските си години, защото някак много странно го преживявам, роня сълзи и ще ми е много гадно да гледам Glee.

всички сме така  Cry изобщо не мога да си представя как ще гледам новия сезон ...

# 635
  • Мнения: 23
Присъединявам се към почитателите на сериала. Започнах да го гледам едва от началото на миналия месец, случайно го засякох по бТВ комеди, 1-ви сезон. След няколко дни точно излезе новината за смъртта на Кори  Cry Cry Нямах търпение да следя по ТВ всеки ден по една серия само и изтеглих сезоните, сега съм към края на 3-ти. Всеки пък, като има сцена с Рейчъл и Фин толкова се натъжавам, и си поплаквам, офф...Викам си защо се вживявам толкова, ама гледам има и други, като мен, които го преживяват Confused..Не знам, може би защото последния месец гледам серии всеки ден..някак близки ми станаха героите и като видя Кори и знам, че го няма вече - все едно близък човек е починал  Sad
Не съм стигнала до 4ти сезон, но тук там попрочетох какво става...и че Р. и Ф. няма да са заедно, което не ми харесва...а за 5-ти сезон пък не знам как ще е изобщо без Фин.
Всички актьори са прекрасни и много талантливи!!! В доста случаите изпълненията им ми харесват повече от оригиналите!

Последна редакция: чт, 15 авг 2013, 00:30 от bugsy

# 636
  • Мнения: 1 307
И аз , и аз съм фен!
Благодаря ви за страхотните линкове към песните!   bouquet

# 637
  • Мнения: 23
Изгледах и 4-ти сезон. Пак да кажа, че не знам нататък как ще е без Фин  Confused...само знам, че ще пада голям рев на серията, посветена на Кори, а също не искам да събират Рейчъл с никой друг...да си гледа кариерата ...  Cry

# 638
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Изгледах и 4-ти сезон. Пак да кажа, че не знам нататък как ще е без Фин  Confused...само знам, че ще пада голям рев на серията, посветена на Кори, а също не искам да събират Рейчъл с никой друг...да си гледа кариерата ...  Cry

аз не знам дали ще имам сили да гледам новия сезон, още ме стяга стомаха като се сетя  Tired

# 639
  • София
  • Мнения: 8 680
И мен...чак нямам желание да го гледам. Представям си какъв рев ще му ударя. Аз почти не ревах за Лекси и Марк в Анатомията...но сега е много по-различно, знам, че него наистина го няма и ще има много реване.

# 640
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
И мен...чак нямам желание да го гледам. Представям си какъв рев ще му ударя. Аз почти не ревах за Лекси и Марк в Анатомията...но сега е много по-различно, знам, че него наистина го няма и ще има много реване.

да, да, много е различно ...

# 641
  • Мнения: 23
A иначе последните 2 епизода не споменаха изобщо Фин. Тъкмо се върна и сдобри с г-н Шу, мир и любов зацари, и...изчезна. Ясно, че не е бил по време на снимките, ама сценаристите да бяха измислили нещо там, да споменат в разговорите, че някъде отишъл...
Иначе за новите герои от 4-ти сезон и аз се присъединявам към мнението, че Марли е безлична и изобщо не е за главен персонаж...
А, и Сю сигурно ще се завърне на бял кон, след признанието на Беки.

# 642
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
A иначе последните 2 епизода не споменаха изобщо Фин. Тъкмо се върна и сдобри с г-н Шу, мир и любов зацари, и...изчезна. Ясно, че не е бил по време на снимките, ама сценаристите да бяха измислили нещо там, да споменат в разговорите, че някъде отишъл...
Иначе за новите герои от 4-ти сезон и аз се присъединявам към мнението, че Марли е безлична и изобщо не е за главен персонаж...
А, и Сю сигурно ще се завърне на бял кон, след признанието на Беки.

ами той тогава е бил в клиника ...

# 643
  • Мнения: 23
ами той тогава е бил в клиника ...

Да, това го разбрах, но все пак можеше да измислят нещо...а не просто все едно няма такъв герой в сериала, и то на финала на сезона...

# 644
  • София
  • Мнения: 8 680
Актрисата, която играе Марли е много сладка, но самата героиня...
Само кокори очи и гледа тъжно. А и самото име.Трябваше някак да я направят по-нахакана, забавна.Да не е като Рейчъл, но пък и да не е мишка. Тя не, че Рейчъл е мишка, но е от по-непопулярните.
И "главният" нещо не ми допада.Актьорът ми е с твърде кръглично лице, нещо не ми е хубав.
Аз Бритъни си харесвах, бепе голяма душица.
 
Сю ще се завърне и възлагам надежди да разведрява атмосферата. И за Куин някакво развитие.
Ная Ривера нещо...и аз не мога да преценя дали ме дразни. Може би съдя от някакви повърхностни факти и знаци, но след като Кори си отиде и тя само пуска разни весели снимки, новото парче, не знам какво си. Дразни ме това, въпреки че момичето трябва да си гледа кариерата и работата.

Общи условия

Активация на акаунт