Glee

  • 29 313
  • 682
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 44
Много,много тъжно Cry
Толкова млад...R.I.P. Flowers Rose Flowers Rose

# 616
  • София
  • Мнения: 8 732
И на мен ми е тъжно за Леа. Да си призная, днес няколко пъти пуснах по няколко сълзи. Човек като се замисли какво ли изпитва или за неговите чувства и състояние преди да се случи...много ми е мъчно.
Доколкото знам, а и пишеле някъде, е трябвало след 2 седмици да се оженят.
Имам две близки приятелки, които загубиха любимите си мъже много рано.

Сега не знам как ще развият сериала, не че е от първостепенно значение, но човек се замисля. Не знам Леа дали ще може да играе, дали са заснели вече някакви сцени...

# 617
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз тъкмо разбрах... Ужасно... Много ми е мъчно за Леа...

# 618
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 075

From Lea’s cousin on Instagram

# 619
# 620
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 075
Ама наистина ли са щели да се женят скоро?

# 621
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
това за сватбата и аз сега го чувам, а написаното от братовчеда на Леа пак ме разплака ...

# 622
  • Мнения: 0
Аз не знам какво ще правят със сериала сега... те май бяха на снимки буквално предишния ден. Героят на Кори беше прекалено важен за историята, не виждам как могат да го отпишат лесно. Честно казано единственият начин според мен е да умре и Фин. Ужасно би било актьорите да трябва да преживяват още веднъж тези емоции и в сериала, но всеки друг вариант би повлиял много зле на сюжета.
Аз лично не знам как ще гледам сериала вече... нищо няма да е същото. Май по-скоро бих предпочела да го спрат, но сигурно няма да го направят от чисто финансови съображения - въпреки че не знам колко пари ще носи след тази трагедия.
Дано поне посветят епизод на Кори, в негова памет, защото беше толкова талантлив и не заслужаваше да си отиде по този начин. Но ми е най-мъчно за семейството му и особено за Леа... представяте ли си, момичето ще подготвя погребение вместо сватба - къса ми се сърцето за нея.  Cry

# 623
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Не знам какво да кажа... Cry
 Flowers Rose Flowers Rose


# 624
  • Мнения: 326
И аз го гледам и вчера сутринта си погледнах туитъра и като видях  Rolling Eyes 100 пъти го прочетох, сигурно прерових хиляда туита и тагове, за да се убедя.
Ужасно е, много мъчно ми стана.
Той вече не страда, макар да е погубен живот.Сега страда семейството му и Леа Мишел.
И аз знам, че готвеха сватба и то доста скоро  Rolling Eyes Също и да заживяват заедно, бях чела някакви неща.
Какво ли и е на Леа, не знам дали бих могла да си представя болката и. А и на майка му...
 
Която и да е от опциите за сериала ми се виждат странни. Ще е тъпо да сменят актьора. Ако и Фин умре, ще могат да извъртят сюжета. Рейчъл спечели кастингите, говори по телефона и той и каза разни хубави думи. Могат да извъртят нещата как той загива и Рейчъл играе на Бродуей в негова чест. Но според мен ще е истинско мъчение за Леа, а и така ще се натовари много сериала в самия сюжет(не, че вече не е натоварен от реалността).
А да изчезнат без нищо...няма как.
Може би ако отложат малко сезона  Rolling Eyes

# 625
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
вече е ясна причината за смъртта ... явно не е успял да се пребори с проблема си  Flowers Rose

http://news-briefs.ew.com/2013/07/16/cory-monteith-cause-of-death-revealed/

# 626
  • София
  • Мнения: 1 139
Създателят на сериала, Раян Мърфи, разкрива плановете за героя на Кори- Фин. Решили са, че най- правилното нещо за шоуто, е Фин също да почине. Третият епизод на предстоящия сезон ще бъде посветен на него, но няма да е тъжен, а позитивен, всички ще изразят чувствата и уважението си отново с песни и танци.
Като цяло са решили старта на сезон 5 да бъде отложен само със седмица, защото са преценили, че е най- добре всички актьори да са в компанията един на друг и да тъгуват заедно.
Мърфи е говорил с Леа, казал й е, че ще я разбере, ако не иска да се връща в Glee, но тя е отговорила, че това не е вариант.
Ето линк към цялата статия.
Пожелавам много сила на Леа и целия екип и споделената им болка да е по- лека за понасяне!
Аз още не съм повярвала, май, често си мисля за Кори и все не ми се струва реално. Толкова обичам песните от сериала, особено дуетите му с Леа, а сега... Pretending ми беше любимият, но дълго време още няма да мога да го слушам.
Много любов на всички!

# 627
  • Мнения: 326
Да, и аз четох, че е потвърдила участието в сезона.Логично е Фин също да почине, дано актьорите и особено Леа да се справят.
Логичен ще е прехода.Сезона завърши с техния разговор по телефона, когато той и каза много хубави неща. Рейчъл може да изиграе ролята някак посветено на него, в такъв смисъл да обърнат нещата.Че въпреки, че него го няма тя е на Бродуей и триумфира и го прави за него.

# 628
# 629
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
ох, много тъжно  Cry

Общи условия

Активация на акаунт