Пак за началните училища в Пловдив

  • 367 797
  • 3 230
  •   1
Отговори
# 3 135
  • Мнения: 10 781
Не са готови.. На сайта на общината пише от май..
....

По-ранното подаване на заявления за кандидатстване няма да е от значение. Само спазването на крайния срок ще е важно. Предвижда се първото класиране да е най-рано в началото на месец юни, когато децата ще са получили удостоверенията си за завършена подготвителна група, затова крайният срок за подаване на заявления ще е в последните дни на месец май.
Очаква се системата да стартира началото на месец май 2017 година, когато родителите ще могат да подават своите заявления онлайн. Тези, които не са обезпечени с интернет достъп, могат да подадат заявления на хартиен носител в училищата, които са им първо желание. В тези случаи данните се качват в системата от учебното заведение.

# 3 136
  • Пловдив
  • Мнения: 23 954
Работи ли системата за първи клас вече и ако да къде е електронният адрес?

Уж днес щяха да я отварят, ама....

# 3 137
  • Мнения: 6 207
Ние сме си на принципа на шопа - "и опашка да нема, пак че се бутам"

# 3 138
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Днес официално съобщиха, че системата ще стартира на 2 май.

# 3 139
  • Мнения: 400
Това е сайтът, старт - 2 май:
http://priem.plovdiv.bg/

# 3 140
  • Мнения: 190
Здравейте,
Търся целодневна лятна занималня през м.юни за дете във 2 клас, където да се изучава английски език по-сериозно. Някой може ли да помогне с препоръка?
Благодаря!

# 3 141
  • Мнения: 965
Максимум.

# 3 142
# 3 143
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Дъщеря ми ходи едно лято там, никак не бях доволна. По цял ден ги държаха затворени в един апартамент, независимо, че градската градина е много на близо. Нямаше никакъв прогрес с езика. Това беше преди 3-4 г. Възможно е да са се променили нещата.

# 3 144
  • Мнения: 492
аз търся занималня около Съда

# 3 145
  • Мнения: 965
Linkata, има нещо такова за Максимум. Те имат собствен двор и децата играят там, по-рядко ги извеждат извън занималнята. ХалиГали питаше за занималня, в  която засилено "се изучава английски по-сериозно", а сраванявайки заниманията по език на Максимум с друга, която също се води с език, първата печели в пъти. Учат всеки ден език, движат се по конкретна система, правят тестчета...
На моето хлапе точно затова не му хареса. Ходи един месец и отказа да продължи.  Joy

П.П. Сега се сетих, че лятната езикова занималня на Максимум е два месеца - юни и юли.

# 3 146
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Да имаше излизане даже в малкото дворче. Моята беше в един апартамент в кооперацията през улицата. Цял ден вътре. Като отивам да я взима се чува ужасното викане на децата и опитите на каката да ги укроти на английски, иначе ☺
Всеки ден благославям майка ми, че се нае да отглежда моите на село за по цяло лято.

# 3 147
  • Мнения: 1 884
Здравейте,
Аз ще следя и съм с няколко чуденки...бихте ли сподели ли дали занималнята в Малката Лиляна е до 4 клас или....

# 3 148
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
Само в 1 клас и то не за всички.

# 3 149
  • Пловдив
  • Мнения: 1 352
Здравейте,
бихте ли сподели ли дали занималнята в Малката Лиляна е до 4 клас или....


Да. Има занималня до 4 клас.
В първи - за всички желаещи.
След това - започва "леко" манипулиране от страна на класните ръководители
как училищната занималня е с ограничен брой места и ... как 8-те (примерно!)
отредени за точно нейния клас трябва да се разиграват на томбола (при повече от
8 деца желаещи от класа), но в крайна сметка се намира място.
Поне моите впечатления са такива.
Но -
Само в 1 клас и то не за всички.

- абсолютно не е вярно!
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт