Отговори
# 240
  • Universe
  • Мнения: 1 556

Чрез кой да си поръчам Плеадианска Пица със сос от Орион? :/
(или не доставят на всеки? Sad )

Ето ти телефона за поръчка  Peace - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=526621.msg16444784#msg16444784

# 241
  • Мнения: 65

Чрез кой да си поръчам Плеадианска Пица със сос от Орион? :/
(или не доставят на всеки? Sad )

Ето ти телефона за поръчка  Peace - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=526621.msg16444784#msg16444784



http://www.youtube.com/watch?v=g3sJB2tcoJY&feature=player_embedded#

Служба за междузвездни доставки "Ентърпрайз"  Mr. Green

 

# 242
  • Мнения: 620
lenny_pld Heart Eyes

 уж следя темичката ни, а това как съм го изпуснала. Биба си го Hug

# 243
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Едно филмче наУчопопулярно да ви препоръчам  Wink , което лично на мен мн. ми хареса - за квантовата  физика  , хологравската вселена ....


http://www.imdb.com/title/tt0499596/  Peace  

Какво по дяволите знаем?! Надолу по заешката дупка  ...Laughing

( има го в колибата)


# 244
  • Мнения: 65
Едно филмче наУчопопулярно да ви препоръчам  Wink , което лично на мен мн. ми хареса - за квантовата  физика  , хологравската вселена ....


http://www.imdb.com/title/tt0499596/  Peace  

Какво по дяволите знаем?! Надолу по заешката дупка  ...Laughing

( има го в колибата)




според мен тва е част от неква схема! Stop ("Тайната", др.)    Flutter

 
 

Последна редакция: сб, 23 окт 2010, 00:45 от Vox populi

# 245
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Е не не позна  Mr. Green

пробвай пак , след като го гледаш , ако искаш де  Sunglasses



п.п. Тайната лично на мен не ми допадна но не би бил лош за някой друг, не трябва да съдим само по себе си  Wink

# 246
  • Мнения: 65
Е не не позна  Mr. Green

пробвай пак , след като го гледаш , ако искаш де  Sunglasses



п.п. Тайната лично на мен не ми допадна но не би бил лош за някой друг, не трябва да съдим само по себе си  Wink
Grinning

# 247
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Дамм , поста ми с предложението за филма , трябваше да е в темата Ноетика Wink
тук тези неща не ви вълнуват  съдейки по Vox populi  Whistling

п.п. във филма се коментират нови неща във физиката , как науката се свързва с духовното и все такива нещица

# 248
  • Мнения: 620
Desss ,  е значи ме вълнува. Знаех си аз, че и науката един ден ще си отвори очите Wink Ще го гледам  Peace

За ноетиката има хубава тема, ама като започнаха да се карат и спрях да ги следя.

# 249
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Desss ,  е значи ме вълнува. Знаех си аз, че и науката един ден ще си отвори очите Wink Ще го гледам  Peace


вЕ тя ги е отворила още в ХХ в  Sunglasses  .... ама това че сега аз и ти го разбираме се друг въпрос  Wink
...но май като чели сега се дава по-голяма гласност за това  Peace

# 250
  • Мнения: 65
Desss ,  е значи ме вълнува. Знаех си аз, че и науката един ден ще си отвори очите Wink Ще го гледам  Peace


вЕ тя ги е отворила още в ХХ в  Sunglasses  .... ама това че сега аз и ти го разбираме се друг въпрос  Wink
...но май като чели сега се дава по-голяма гласност за това  Peace


особено военните и тайните служби Stop Crazy

# 251
  • Мнения: 620
Vox populi , знаеш нещо ти, ама криеш от другарите си в темата Wink

сподели де  Peace

# 252
  • Мнения: 65
Vox populi , знаеш нещо ти, ама криеш от другарите си в темата Wink

сподели де  Peace
срещал съм данни, че още по време на Ленин е имало лаборатория за окултни изследвания, с идея да се ползва телепатия за разпити.

Сред ръководителите на третия райх е имало сериозно занимаващи се с окултизъм, даже е имало нещо като институти, където са обучавали хора, имащи някакви заложби.

Нацистката организация СС се смята че е организирана като окултен орден, знака им - две светкавици е двойна руна Сиг - свързвана с енергията.

Английски окултисти са провеждали групови операции, за да противодействат на нападението на Германия над Англия, което е изглеждало вероятно, и по някаква странна причини, Хитлер не напада с десант Англия.

Откриването на Втория фронт се свързва също с окултни процеси(и астрология)

Намирани са тела на тибетци с нацистки униформи.

Към края на войната се смята че доста документи са изнесени от замъка на СС към СССР.
Смята се че в Съветския съюз са се изследвали окултни теми, дори КГБ. (астрология, хипноза, др)

Ясновидеца Волф Месинг е прилагал способности за Сталин и Хрушчов.

Има данни за опити за намиране на подводници с радиестезия (САЩ)

За операция "Буря в Пустинята" е било използвана консултация с много известен руски астролог.

и не смятам че е спряно ползване и в наши дни...

определено не всички се интересуват предимно от лечение и помощ за Земята...

Последна редакция: сб, 23 окт 2010, 17:42 от Vox populi

# 253
  • Мнения: 620
интересно,  мисля че тези неща са маркирани от доктор Гълъбов "Световната консипрация" или нещо такова. Не съм я чела все още, но така ми се струва от негови изказвания по темата. Нещата са дълбоки и сериозни. Владеещите тези похвати не са за поценяване, дори напротив Peace

аз в преден пост подхванах темата за пентаграма /известната петолъчка/ , това не е ли нищо много интересно за обсъждане  newsm78

# 254
  • Мнения: 65
интересно,  мисля че тези неща са маркирани от доктор Гълъбов "Световната консипрация" или нещо такова. Не съм я чела все още, но така ми се струва от негови изказвания по темата. Нещата са дълбоки и сериозни. Владеещите тези похвати не са за поценяване, дори напротив Peace

аз в преден пост подхванах темата за пентаграма /известната петолъчка/ , това не е ли нищо много интересно за обсъждане  newsm78

аз за описаните по-горе неща имам информация от различни места, не съм сигурен Гълъбов какво е писал за това.
За пентаграма - символа е използван още от древността, включително и в школата на Питагор.
Концентрацията на пентаграма може да способства за развитие на вътрешните сили и власт над 4те елемента, но е много важно винаги да е поставена с върха нагоре, и в стаята където стои да не се допускат отрицателни мисли чувства енергии и постъпки. Има и други особености и според мен човек е желателно да е поел по духовен път, за да работи с нея. Много е отговорно.
Ако някой се интересува по-сериозно може да ми пише на лс.

Общи условия

Активация на акаунт