Стара Загора 69 - Септември ще бъде Май!

  • 37 264
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 488
Здравейте!
Знаете ли детски кът с детегледачка, където мога да си оставя детето за час-два?

Аз май ползвам темата само за справочник... Embarassed

Детски кът "ТЕДИ"...почти на края на булевард" Цар Симеон Велики" към Бедечка...срещу БИЛА. Първият час е 3лв, всеки следващ по 2 лв...

# 16
  • Мнения: 449
Злати, бъркаш, предвидена си, даже ако си спомням добре, аз лично те поканих Wink Освен ако не съм си го мислела само  Blush Трябва да се върна назад в старата тема, ама пък не е и важно. Ще те чакаме  Hug
На моето столче, вярвам, по-ще има място, отколкото на Хериното Laughing
Вечернице, честит ви пораснал палавник    bouquet

# 17
  • Мнения: 6 243
Кате, честит пораснал голям младеж и от мен на патерица. Извинявам се за закъснението, но от петък не бях на родна земя и преди малко се върнах. Та да ти е жив и здрав!!!

# 18
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 875
Дойде и моят ред да почерпя за рожденния ден на Рали!


# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Вилиан, да ви е жива и здрава Hug!

ПП.: Кошарката си я ползваме редовно, като ходим на гости на бабите, Стефи си я хареса от първо спане Heart Eyes Laughing!

# 20
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 875
Астера,благодаря!
Радвам се,че сте доволни от кошарката.

# 21
  • Мнения: 280
Честит рожден ден на всички рожденици! Много везни, много нещо! Кате, тарзан е прекрасен!

Благодаря за топлите покани за Мантос, ама... пропуснах. Августа, не си си го мислила само, написала си го Wink Вярвам, че добре сте си изкарали.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Вилиан, да ви е жива и здрава малката принцеса   bouquet
ЧРД и на Ивко, весело и безгрижно детство пожелавам Simple Smile

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Ауууу докато пръхтя на вилата колкото почерпки съм изтървала Twisted Evil
Вечке да ти е здраво момче...все такъв беладжия да е...весело и безгрижно детство Heart Eyes
Вилиан честито ти порастнало дете и на теб Hug
ЧРД и на нашия набор Ивелин Heart Eyes Да е послушен няма да пожелавам щото той си е Crazy но да е много здрав и весели игри Heart Eyes
Ако пропуснах някой - да ме прощава Blush
Лалич начи викаш....мой размер гащите Mr. Green

# 24
  • Мнения: 107
Да се запиша в новата тема за да не ви изтъпва дирите! Laughing

Искам да честитя лентичката на Хера и да и пожелая лека и безпроблемна с много лесен финал! preggo

И да поздравя порасналото момче на Експрес- да е жив и здрав и много щастлив! nbirthday

# 25
  • Мнения: 9 488
Вилиан, Нели и Експри-да са ви живи и здрави порастналите  малчовци, щастливо детство и много усмивки!  bouquet


# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Благодарим за пожеланията...!



И наздраве...!



А туй, испешъли фор Джанката & Хер... Laughing
Beer belly or pregnant...?

# 27
  • Мнения: 488
Екс, тенк ю за бирата...Какъв по-добър начин да започна деня  Sunglasses от една студена бира в потна чаша Simple Smile
Добро утро на всички!

# 28
  • Мнения: 426
Да са ви живи и здрави децата, много да ви радват, малко да ви слушат.   bouquet

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Екс, тенк ю за бирата...Какъв по-добър начин да започна деня  Sunglasses от една студена бира в потна чаша Simple Smile
Добро утро на всички!
bowuu bowuu Heart Eyes
Добро утро и от мен Hug
Обяд? На Бирхалето?

Общи условия

Активация на акаунт