Стара Загора 69 - Септември ще бъде Май!

  • 37 296
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 324
Здравейте момичета,
Дъщеря ми ще бъде на състезание във вашия град и трябва да спим там една или две нощи.
Кажете ми, моля, кои са най-близките хотели до Общинска спортна зала /Бивше ДЗУ/.


















# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Здравейте момичета,
Дъщеря ми ще бъде на състезание във вашия град и трябва да спим там една или две нощи.
Кажете ми, моля, кои са най-близките хотели до Общинска спортна зала /Бивше ДЗУ/.
Хотел Мания мисля е най-близо.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 324
Благодаря! А Хотел Стимул - ул. Българско опълчение 61, и Хотел Рай - ул. Българско опълчение 57 много ли са далеч, че не мога да се ориентирам по картата?

# 48
  • Мнения: 306
За "РАй" не знам къде е, Стимула е близо до спирка Чайка (да не кажа почти на самата спирка), от където има автобус към ДЗУ-то. Не е далеч. Една- две спирки са. И хотелчето не е лошо, нито кръчмата му Wink))

# 49
  • Мнения: 9 496
Благодаря! А Хотел Стимул - ул. Българско опълчение 61, и Хотел Рай - ул. Българско опълчение 57 много ли са далеч, че не мога да се ориентирам по картата?


Двата х-ла там, са на 10-ина мин от "Мания"(-по далеч)..т.е. разликата не е съществена.
Сещам се за х-л в непосредствена близост, но нямам идея как е вътре...намира се непосредствено след МОЛ-а, който е до ДЗУ, в сградата на СБА(не знам името на хотела  Blush)

# 50
  • София
  • Мнения: 1 324
Много благодаря!

# 51
  • Мнения: 306
Ух, сега се сетих, че тоя Рай ще да е на същия собственик. Той направи още един хотел там... Значи същот важи и за Рай. Wink)

# 52
  • Мнения: 326
хотелът в сградата на СБА се казва Олимп. Нямам лични наблюдения за съжаление.
http://bghotelite.com/hotel-olimp.3579_bg

# 53
  • Мнения: 259
Здравейте на всички!
Някой ако може да каже какви мероприятия ще има за 5 октомври?
Благодаря предварително!

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Влизам да ви се оплача от разговора, който проведох преди малко с Тони.
Днес за първи път са имали час по Религия (каквото и, по дяволите да значи това!)
В резултат на което детето плаче и ми обяснява как се опитва да види Бог и не може.

Това вече ми идва в повече!
В предишната градина поне ме питаха и искаха подписа ми за Алекс, а сега никой - нищо!
Чий болен мозък е решил, че по подразбиране детето ми трябва да се възпитава в ценности по религиозна линия?!?
Направо съм бясна  #Cussing out

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Жадинийо, отиваш утре в съответната градина, събираш директорката и двете учителки на съответната група и ги почваш...
Бой по едната, бой по другата, бой по третата... Докато умалееш...

Mmagyca, програмата за 5 октомври я има на поне 5 места в нета - сайта на общината, на ТПП, на библиотека Захайрий Княжески, библиотека Родина, новинарския сайт www.stara-zagora.org и къде ли още не...

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
А във вашата градина има ли такива своеволия? Давали ли са ви нещо за подпис?
Въпросът ми е и към другите, които имат деца в предучилищни групи.
Чудя се дали навсякъде е така или просто на мен късмета ми е такъв, за трети път!!!
Сигурно съм прекалено чувствителна на тази тема, ама... не мога да го приема и това е!

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Поне до сега не съм чул да са имали часове по религия... Не са ни и питали въобще... Но аз ще попитам...

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Днес щ ядем ли пица? Mr. Green

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Тпфу, таз гладната...! Още не е отворила очите и за плюскане мисли... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт