Боя за коса - blond 16, Приказни блондинки!

  • 82 776
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Здравейте   bouquet
Присъединих се при вас, а не съм се идентифицирала със снимки все още Blush
http://www.facebook.com/photo.php?pid=544277&l=11db58ff3b&am … d=100000002560039
Понякога е така бяла, когато сложа от шампоана на Alphaparf, а иначе е
http://www.facebook.com/photo.php?pid=606031&l=eff28b1ef9&am … d=100000002560039

А момичета аз да ви питам - капят ли ви косите от есента. Моята от седмица капе, та се не спира. Ужас! Знаете ли нещо ефикасно против това newsm78

# 706
  • Мнения: 22 520
 *Maybelline*
 *Maybelline*, много добре изглежда косата. ) И цвета ми харесва...) макар да не съм почитател на бяло-русото. )

# 707
  • Мнения: 8
*Maybelline*,дължините ми харесват като цвят,но корена ти е доста жълт.Само с боя ли се правиш?
И моята коса пада през есента SadКупи си накакви ампулки за косопад или си прави домашни маски.Аз в момента съм заложила на второто Peace

# 708
  • Мнения: X
Миличка, страхотна ти е косата. Аз обаче направих беля- сложих от боята, която ми препоръча и станах жълта като пате  ooooh! Sick #Crazy Joy Joy Joy Joy Joy
С какво да я направя по-бяла? Много ми харесва цвета ти, и се отказах от пепеливото. Искам като твоето.
"Понякога е така бяла, когато сложа от шампоана на Alphaparf" - това ли е тайната?  newsm78

# 709
  • Мнения: X
А и yolimadi , защо да са й доста жълти корените??? Нали все пак трябва да е русо, не съвсем бяла....   bouquet

# 710
  • Мнения: 293
Разбира се, че не може да стане този цвят само с боя. Това си е сериозно обезцветяване

# 711
  • Мнения: X
Много зависи от боята. И от пигмента на косъма.   Wink

# 712
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Благодаря ви момичета  newsm51
Боядисвам се само с боя от няколко месеца. Да, става малко разлика, но следващия път като се застъпи със следващото боядисване и става като дължината. Преди ходих на фризьорка, която ме мажеше първо със супра и после с боя на Londa и резултатът беше същия, затова и след първия опит сама , реших да си спестя супрата. Иначе шампоана е този http://www.smarter.com/shampoo/alfaparf-ph-color-enhancing-shamp … --pi-2703083.html , слагам повечко в корените след боядисване( и не само, когато си реша) и стоя малко повечко време. Убива жълтеникавия оттенък, а надолу я прави бяла newsm03

# 713
  • Мнения: 8
А и yolimadi , защо да са й доста жълти корените??? Нали все пак трябва да е русо, не съвсем бяла....   bouquet

Аз за това  попитах *Maybelline* дали се прави само с боя,заради разликата дължина корен.Просто корена жълтее в момента на снимките,а косата й е бяло руса.

*Maybelline*,щом със супрата резултата е бил същия много добре си направила,че се правиш само с боя. Peace

# 714
  • София
  • Мнения: 6 321
И моята коса капе(ше) от началото на септември и се чудя от смяната на сезона ли е или от блондора на Гарние? Thinking Сякаш помня, че в предната тема имаше оплаквания от Гарние и то точно с косопад. Сега от седмица някъде пада доста по-малко, дано намалява вече.

На Индола тези последните ли са коректорите?

Very nice, а защо направо не си боядисаш корените с тази пепеливата на Арома? Предполагам за номер 33 става въпрос Wink - доста дълго си матирах корените след блондора с тази боя, т.е. боядисвах ги.

# 715
  • Мнения: X
*Maybelline*, мила , откъде мога да закупя шампоана? Само във фризьорските, или в оторизираните магазини? Или пък он лайн???  newsm53 Като царевица съм в главата и не знам утре как ще се появя на лекции...  newsm78 smile3511

# 716
# 717
  • Мнения: 75


На Индола тези последните ли са коректорите?
 

Коректорите са:
10.31070         PR RED CREATOR 0.66 - червен коректор
10.31071         PR COPPER CREATOR 0.44 - оранжев коректор
10.31074         PR GOLD CREATOR 0.33 - златист коректор
10.31075         PR VIOLET CREATOR 0.77 - виолетов коректор
10.31076         PR BLUE CREATOR 0.11 - син коректор
10.31077         PR GREEN CREATOR 0.00 - зелен коректор
И пак повтарям за да се избегнат нежелани оттенъци да се чете табличката в упътванията към професионалните бои , в която е посочено какво трябва да бъде количеството, в зависимост от началната база и желания ефект.

*Maybelline*, аз така и не разбрах с коя точно боя постигаш този цвят , с Палете или  с Лонда,на каква основа и с какъв окислител?

Цитат
Таа ето и моя провал - http://www.album.bg/petachise/images/25467139/

 newsm78 Цвета на снимката е страхотен , а и коса си има блясък!? Честно ,трябваше много да се взирам ,за да видя корените...опита ли с балсамa на Престиж да матираш само тях?

П.С. Теичка , последното боядисване с Гарние ли го направи?

Последна редакция: вт, 12 окт 2010, 00:09 от dachita

# 718
  • Мнения: X
dachita, днес привечер се боядисах с Палете ХХL 00А. Понеже *Maybelline* сподели, че се прави с тази боя почти бяло русо, реших и аз да опитам. А може би стана такава, защото оня ден пляснах именно Престижа /перла/, но май прекалих и то стана на бледо лилави кичури  ooooh! Абе честно казано напоседък вземам изключително малоумни решения относно косата си. КОрените са същите като дължините. Снимката май има и светкавица. Предния цвят под този ми е мн пепеливо русо. Дано се поизмие това жълтото, че иначе ще се гръмна. Толкова пари дадох за глупости по косата, че с тях сигурно щях да отворя цял салон...  newsm61 smile3514 Banghead tantrum ooooh!

# 719
  • Мнения: 0
Теичка, и аз съм ЗА балсама Престиж, така като те гледам си само за него, мисля че сте матира добре, но не го дръж много, някъде минута-две, за да не стане лилаво пак, мисля че става лилаво, защото при дълго стоене се наслагва лилавия пигмент на балсама в/у обезцветената коса. Най-добре е да се наблюдаваш и като се харесаш да се измиеш.

Общи условия

Активация на акаунт