Бебешката количка - цяла наука за второ висше - 6

  • 53 150
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27
Аз да питам някой дали е ползвал черна Joolz, дали има опасност от избеляване?

# 31
  • Мнения: 2 768
Аз да питам някой дали е ползвал черна Joolz, дали има опасност от избеляване?


Индиговата не мръдна, ако може да е ориентир  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 650
то и на TFK индиговата не мърдаше, ама червените избеляваха
 Mr. Green
vsk какво да кажем, арно арно
макар че има и други алтернативи за доста по добра цена

# 33
  • Мнения: 519
аз също съм си харесала joolz някой знае ли как върват като цена в момента? а къде във Варна мога да я видя

# 34
  • Мнения: 847
някой питаше за 3колки-с чиста съвест бих ти препоръчала Quinny Speedi, първото си дете отгледах с такава, не е тежка като Jane Slalom, много е здрава и с кош за новородено и столче за кола ни излезе 960лв. /беше на промоция/.

Сега ми се иска различна количка,но след Спийдито не мога нищо да си харесам. Харесвам много повече 3колките, но вчера мъжът ми намери една-моля за отзиви или поне наблюдения за Seed Pli-някой ползвал ли е,виждал ли е, чувал ли е...  Laughing

# 35
  • Мнения: 1 341
някой питаше за 3колки-с чиста съвест бих ти препоръчала Quinny Speedi, първото си дете отгледах с такава, не е тежка като Jane Slalom, много е здрава и с кош за новородено и столче за кола ни излезе 960лв. /беше на промоция/.

Само да уточня, че Jane-to е по-лека от Quinny Speedi. Peace Имала съм втората, а първата я бутах само месец. Определено втората ми харесва в пъти повече.

# 36
  • Мнения: 847
някой питаше за 3колки-с чиста съвест бих ти препоръчала Quinny Speedi, първото си дете отгледах с такава, не е тежка като Jane Slalom, много е здрава и с кош за новородено и столче за кола ни излезе 960лв. /беше на промоция/.

Само да уточня, че Jane-to е по-лека от Quinny Speedi. Peace Имала съм втората, а първата я бутах само месец. Определено втората ми харесва в пъти повече.

може и аз да греша-когато ги гледахме.на мен Jane-то ми се стори много тежко,но както и ти казваш,мисля,че направихме тогава по-добрия избор. А друга количка,3колка ползвала ли си?

# 37
  • Мнения: 1 341
някой питаше за 3колки-с чиста съвест бих ти препоръчала Quinny Speedi, първото си дете отгледах с такава, не е тежка като Jane Slalom, много е здрава и с кош за новородено и столче за кола ни излезе 960лв. /беше на промоция/.

Само да уточня, че Jane-to е по-лека от Quinny Speedi. Peace Имала съм втората, а първата я бутах само месец. Определено втората ми харесва в пъти повече.

може и аз да греша-когато ги гледахме.на мен Jane-то ми се стори много тежко,но както и ти казваш,мисля,че направихме тогава по-добрия избор. А друга количка,3колка ползвала ли си?
Другата за която говориш, не съм я чувала, виждала и нямам отзиви за нея. Дай линк да я видим Simple Smile
А колкото до Джейн, бутах я само месец докато си бях на Бг и съм очарована. Още съжалявам, че взех Карерата, а не нея...

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Питах и на друго място , но понеже тук е по-верятно да ми отговорите да питам и тук
Някой има ли отзиви за тази количка , продава ли се някъде в България

BabyStyle Quicksmart

# 39
  • Мнения: 493
Пристигна танка  Joy Джейн туин ту, която поръчах от ибей. Много е огляма но е и страшно лека! Като изсъхне тапицерията ще снимам и ше пусна  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 847
Ронка, ето сайта на производителя: http://seed.dk/

# 41
  • Мнения: 2 214
Пристигна танка  Joy Джейн туин ту, която поръчах от ибей. Много е огляма но е и страшно лека! Като изсъхне тапицерията ще снимам и ше пусна  Simple Smile
Ще чакам с нетерпение

# 42
  • Мнения: 1 070
Бебешондел,честита ти количка!

# 43
  • Мнения: 6 441
Бебшондел,  и аз чакам да видя твоят "танк"  Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 212
Бебшондел,  и аз чакам да видя твоят "танк"  Laughing
И аз, много ми е любопитно. Wink

Общи условия

Активация на акаунт