Бебешката количка - цяла наука за второ висше - 6

  • 56 299
  • 739
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 13 512
Имам въпрос, ако може някой да ми напише кои са кошчетата за кола с положения на гръбчето/като Матрикса/, и с кои колички са съвместими.
Искам да взема такава кошница за кола, понеже много чето сме с колата нанякъде и не ми се иска бебчо да не седи постоянно свит.
Количка не съм избрала, иска ми се да напасна кошницата към количката.Само две изисквания към количката да им напълно легнало положение  и да се сгъва като чадър, но първо кошницата, тя ми е по важна.
Ot  гледна точка на сигурността, кошниците за кола не могат да лягат по време на движение на колата. Легналото положение е само  тогава, когато е окачена на  количка.Поне така е с Besafe.За Матрикса- не знам, но предполагам че и там е същото, защто изискванията за сигурност са еднакви за всичи столове

# 646
  • Мнения: 142
Някой ползвал ли е maxi cosi mura 3 и какво мислите за тази количка?

http://www.kasida.bg/kombinirana-trikolka-maxi-cosi-mura-3-fast- … 010-126-4778.html

# 647
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 004
АссолИ ВилАр , аз точно с количката искам да ползвам легналото положение.Идеята ми е да спестя на бебунчо прехвърлянето от количка в столче.Да си се "седи" в столчето в колата, а когато поставя столчето-кошница в количката, да е легнало, после обратно в колата пак "седнало".и сега изникна въпроса тая манипулация -седнало, легнало, може ли да се праши с бебе в столчето или не.

# 648
  • Мнения: 1 650
matrix-a а може, за другите не съм сигурен

# 649
  • София
  • Мнения: 1 908
Имам въпрос, ако може някой да ми напише кои са кошчетата за кола с положения на гръбчето/като Матрикса/, и с кои колички са съвместими.
Искам да взема такава кошница за кола, понеже много чето сме с колата нанякъде и не ми се иска бебчо да не седи постоянно свит.
Количка не съм избрала, иска ми се да напасна кошницата към количката.Само две изисквания към количката да им напълно легнало положение  и да се сгъва като чадър, но първо кошницата, тя ми е по важна.
Ot  гледна точка на сигурността, кошниците за кола не могат да лягат по време на движение на колата. Легналото положение е само  тогава, когато е окачена на  количка.Поне така е с Besafe.За Матрикса- не знам, но предполагам че и там е същото, защто изискванията за сигурност са еднакви за всичи столове

Матриксът може да се ползва в легнало положение и в колата, но не се слага като както столчетата за кола, а както кошовете за новородено  Peace

# 650
  • Мнения: 992
Един въпрос към притежател(к)ите на Бебеконфорт Лоола: как разхлабвате коланите???!!! В книгата не открихме нищо по въпроса... разглобихме количката отзад... нищо. Това, до което достигнахме като максимална степен на отпускане, е твърде малко - едва закопчавам коланите! Детето е още едва на година - тепърва ще расте, а предстои да обличаме и доста по-дебели дрехи!
Нищо не казвате за Лоола-та... newsm78. А и представителите за България (Малечко) мълчат (мейл им писах)... Никой ли не се е сблъсквал с този проблем?!

Това е един от недостатъците на Лолата, от многото оплаквания производителят вече предлага удължители, но не знам дали се предлагат вече в бг. Поне така четох от сайтовете, когато и аз се бях спряла на лолата, но вече се отказах от нея.

# 651
  • София
  • Мнения: 597
Имам един въпрос. Има ли някаква съществена разлика между моделите Buggster 2009г и 2010г.

# 652
  • Русе
  • Мнения: 278
Някой ползвал ли е maxi cosi mura 3 и какво мислите за тази количка?

http://www.kasida.bg/kombinirana-trikolka-maxi-cosi-mura-3-fast- … 010-126-4778.html
И аз се спрях на нея и X-lander XT, и събирам мнения. Тотално бях влюбена в ABC desighn Cobra, но след като разбрах, че летния кош няма легнало положение- отпадна като вариант Sad

# 653
  • Мнения: 142
Pile и аз се отказах от нея заради това. После харесах 3 tec, но сега  мурата.
Дано някой се включи да каже нещо за нея

# 654
  • Мнения: 6 503
Мурата си е доста тежка количка.И аз минах от там, но се отказах.Наистина неоправдано тежка си е.Около 15 кг ако не се лъжа.А и седалката не е от най-удобните.

# 655
  • Мнения: 2 215
Durango почти всичко разбрах от това което ме интересуваше.
Я да проверим дали съм разбрала правилно.
Ей този кош на мутси

е съвместим със всичките куинита и макси кози.
по конкретно ме интересува дали е съвместим със това куини

# 656
  • Мнения: 2 215
Някой ползвал ли е maxi cosi mura 3 и какво мислите за тази количка?

http://www.kasida.bg/kombinirana-trikolka-maxi-cosi-mura-3-fast- … 010-126-4778.html
Вярно е че мурата е тежичка, ама коя голяма стабилна и хубава количка не е?
За мен това много хубава количка с единствен недъдостатък който лично аз не мога да приема и да преодолея, мурата няма борд, това отпред не е борд  абсурд някакъв.
С големия ми син първата ми количка беше куини спиди, нямаше да я сменя ако имаше борд. вообще не е удобно за детето ни то да се подпре ни то да му закачиш някаква играчка а и постояно трябва да е вързан за да се намира в количката.

# 657
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета  Hug
Харесала съм си тази количка с кошницата :

Въпроса ми е, защото изобщо не съм на ясно, трябва ли да купя това :

за да ползвам кошницата. Може ли да се застопори в колата без тази джаджа ?

# 658
  • Мнения: 58
Основата за кошчето за кола не е задължителна. КОшчето се слага на седалката,като се връзва с коланите на седалката за да е неподвижно. някой друг да допълни,моля

# 659
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 10 097
И мене ме интересува, кошчето на Мутси Травълър, с кои модели освен на Мутси е съвместим?

Общи условия

Активация на акаунт