Бебешката количка - цяла наука за второ висше - 6

  • 53 194
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 53
Здравейте, аз ползвах за моето бебче от самото раждане Graco Quatro Tour Deluxe.
Страхотна количка е, голяма, удобна, много стабилна.

А комплекта съдържаше толкова много неща...
Порт бебе - това е най удобното нещо - поставяш си бебенцето и си го носиш като багаж Simple Smile
Кошче - люлка което се вгражда както в количката, така и върху базата на колата с едно щракване с една ръка.
да не забравяме и базата която се монтира в колата и си остава там - също  е в комплекта.

На самата количка - часовник и термометър! вградени в дръжката, отделение за малки неща,
огромен кош за покупки отдолу.

Количката има напълно легнало положение, и още няколко степени на изправяне на гръбчето.

Има само една особеност - трябва да имате кола с голям багажник Simple Smile количката е големичка.
Но, замислете се - дали е по-важно количката да е  "лека и малка" което е равнозначно на паянтава и нестабилна,
или ще изберете за най-скъпоценното си бебче голяма, стабилна и комфортна количка? естествено и малко по-обенма и тежка!
За новороденото бебенце не трябва да се допускат компромиси със сигурността!


Количката изглежда така: 


# 661
  • Русе
  • Мнения: 278
Моят списък се увеличи  Joy
Освен Maxi cosi Mura 3 и X-landera, добавих и Jane slalоm pro и baby comfort high trech  ooooh! сега съвсем немога да избера. На 2-ри имам ходене до Софиа някой ако може да ми каже магазин в който да ги видя на живо ще съм много благодарна. А също и мнения и впечатления събирам.

# 662
  • Мнения: 4
Моят списък се увеличи  Joy
Освен Maxi cosi Mura 3 и X-landera, добавих и Jane slalоm pro и baby comfort high trech  ooooh! сега съвсем немога да избера. На 2-ри имам ходене до Софиа някой ако може да ми каже магазин в който да ги видя на живо ще съм много благодарна. А също и мнения и впечатления събирам.

Jane-то и X-lander-a може да ги видиш в София на  Гео Милев №28, а за Mura-та незнам.

# 663
  • Мнения: 2 891
Pile^ , тук има всичи освен X-lander.

# 664
  • София
  • Мнения: 39 136
Сега бях в Хипо-ленд и имат промоции на колички. Даже си харесах 4-5 модела на цени до 300 лева, вкл. и два Hauck. Май ще се пазарува нещо тоя уикенд!

# 665
  • Мнения: 2 121
Вчера чух реклама по радиото, точно за Хиполенд - на 26 ноември, петък, по случай рождения им ден, всички стоки ще имат 25% отстъпка.

# 666
  • Мнения: 39
Записвам се да следя темата отново за сега съм се  двоумя между Peg-Perego-Skate или Neo-Nato  Synchro sport ( http://www.youtube.com/watch?v=KfB2b6ZtI1E )  някакви отзиви!

# 667
  • Мнения: 131
viktorita за Пег Перегото мога да ти кажа, че от 1вия ми избор, автоматично падна на 3-то място, след като видях новите Скейт на живо, Изобщо не ми хареса, ужасно голяма количка, новите се предлагат с два зимни коша и най-вече я няма кошницата за багаж, а само мрежата от долу. В крайна сметка си взех Джейн Райдър Матрикс и въобще не мога да ги сравня, освен по цената, която е почти еднаква. И мъжът ми дето нищо не разбира като ги видя една до друга и каза, че това Парего е ужасно грозно нещо. Дори и новите им цветове са по- лоши от миналогодишните и на живо не изглежда така, както очакваш. За другият ти избор не мога нищо да кажа, освен че не харесвам такива шасита - не съм ги виждала на живо.Успех.

# 668
  • Мнения: 2 891
Скейтът е една от количките, които намирам за неудобни и тежки. Това НеоНато има всичко, от което можеш да си помислиш, че имаш нужда. Винаги бих си взела такова. Единственото, което не пасва на моето битие са малките гуми. Ако на теб не са ти проблем - взимай смело.

Последна редакция: ср, 24 ное 2010, 18:33 от jj okocha

# 669
  • Мнения: 2 214
Накрая с триста зора избрах за мен най подходящата количка, от триста чуденки избах най трудното за намиране ooooh!
Избирах из между
Peg Perego GT3

BebeConfort High Treck


Jane Slalom Pro

Перегото ходих да е гледам прекалено е голяма за мен.
Бебе комфорта някак си ми е разкрачена newsm78
а Джейн не ми хареса тапецерията и отсътсвието кош за покупки, има де ама мнооого малък.
Накрая избрах това, сега го чакам да пристигне, щом го получа ще пиша.
Quinny Freestyle

Последна редакция: чт, 25 ное 2010, 08:03 от г-жа Стихийно бедствие

# 670
  • Мнения: 27
Откога Скейт е с 2 коша и как изглежда вторият?

# 671
  • София
  • Мнения: 1 555
Да, наистина са вече два коша и аз сега проверих - http://global.pegperego.com/babyproducts-catalog/2010/Skate+System. Като гледам и доста нови разновидности на модуларните системи ще пуснат и нова лека триколка има.

# 672
  • София
  • Мнения: 39 136
някой може ли да ми даде бързо мнение за Мамас едн Папас Ора?

# 673
  • София
  • Мнения: 1 395
някой може ли да ми даде бързо мнение за Мамас едн Папас Ора?
Доли, ето ти малко ревюта за количката

# 674
  • Мнения: 40
Момичета, виждам, че имам доста да наваксвам с четенето по тази тема, но ако не съм много нахална, може ли да споделите мнение относно количките Chicco: спряла съм се на Trio Enjoу,но летния вариант не се обръщат дръжките към майката, а следващия вариант е Trio Living, която е по-добрия вариант, но някак си не ми се дават 1100лв. Много ще съм благодарна, защото както виждами тук това е един от основните проблеми при покупките за бебо.   Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт