Антибиотик и черни изпражнения

  • 10 805
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Здравейте, детето ми е на антибиотик Дурацеф 3ти ден и сироп против кашлица синекод.
Преди малко ака, точно преди поредния прием - приемаме го по 5мл. през 8 часа и забелязах,
че изпражненията са тотално черни. А сега й дадох поредната доза и утре сутринта сутринта предстои още една,
чак тогава ще мога да звънна на лекарката.
Някой може ли да ме посъветва? Колко може да е тревожно и колко спешно трябва да вземем мерки????
Оценявам съветите ви! Благодаря!

# 1
  • Мнения: 322
Ох ,не съм доктор и да не те наплаша излишно,но знам че черни изпражнения говорят за кръвоизлив.На колко е детето ти.

# 2
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
синекода не ли черен сироп,ако е така от него е.не се шашкай толкова,погледни сиропа,не си го спомням точно.

# 3
  • Мнения: 47
Не е черен синекода. На 4 год. е детенцето ми. Тя не се оплаква от болки, но колкото и да си мисля - бяха си черни. И това все ще се случи в събота вечерта. Аз не издържах и се обадих в спешно, оттам ме свързаха в детско, те казаха да наблюдвам детето, но никак не се успокоих.

# 4
  • Мнения: 322
Разбирам как се чувстваш.Според мен спри антибиотика.Добре че си се обадила.А иначе отпаднала ли е .

# 5
  • Мнения: 322
Надявам се да не те уплаша,но прочети това http://zdrave.news-releases.eu/?p=63.Наблюдавай я и ако следващото ако е такова,обезателно на доктор и доколкото разбрах като четох трябва да го запазиш за изследвания.Дано де не се наложи и нещата се оправят Praynig

# 6
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Случвало ми се е , но в последно време винаги давам пробиотик когато пием АБ и нямаме проблеми с пиенето на лекарства

# 7
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Моят пост може да ти стори много тъп, но какво яде детенцето ти?

# 8
  • Мнения: 94
Надявам се да не те уплаша,но прочети това http://zdrave.news-releases.eu/?p=63.Наблюдавай я и ако следващото ако е такова,обезателно на доктор и доколкото разбрах като четох трябва да го запазиш за изследвания.Дано де не се наложи и нещата се оправят Praynig
В публикацията пише, че изпражненията могат да станат черни и от прием на лекарства, които съдържат желязо или бисмут... А в листовката на АБ няма ли нещо споменато?

# 9
  • Мнения: 780
Моят пост може да ти стори много тъп, но какво яде детенцето ти?
И аз бих попитала същото.
Случайно да е хапвало бисквити Орео?Доста се бях изплашила от черни изпражнения на дъщеря ми.Свързах ги с Орео -то.

Общи условия

Активация на акаунт