Готварска печка, Хладилник, Пералня, Сушилня...

  • 4 076
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 498
   А ледогенератора за какво и е на баба ти?

# 16
  • Мнения: 2 815
Би ли казала марка на сушилнята и отзиви,
за да видя в някой сайт размери, характеристики...
питат, отговарям
Сушилнята е Електролукс - EDC 5330, а пералнята е пак Електролукс EWF 1030. За мен това са по-скоро среден клас уреди, но по спомен разхода им беше клас А+.

Чисто и просто.
Търсенето на теле под вола е загуба на време.

# 17
  • Мнения: 1 252
anitsa , благодаря Hug
Не го направих провокативно , а си тъся сушилня дори в "На пазар" бях пуснала тема.
Хубав ден  bouquet

# 18
  • Мнения: 296
Похвално, браво!
Моят съвет - иди на място, в който и да е голям маркет за техника, не гледай в нет-а. И търси максимално опростени модели. Механични, с копчета, не с електроника и разни сензори от типа - "Задръжте за три секунди зона А, В и С с палеца, показалеца и кутрето, за да се включи котлона....". Не й трябва леденогенератор и диспенсер /ползваемата част обикновено е малка, което ще я дразни/, не й трябват керамични плотове /има си добри стари модели с нормални котлони/, не й трябва сушилня /ако има къде да простира/. Така мисля, след като описа баба си. Важното е да са механични, а изборът на такива не е много голям, така че на място в магазина лесно ще избереш.   

# 19
  • Мнения: 19
Здравейте бихте ли ме посъветвали дали мога да сложа сушилня до хладилника?

# 20
  • Мнения: 2 815
Може, на малко отстояние, защото има известни вибрации, да не се "бият" уредите, ако са прекалено близо.
Здравейте бихте ли ме посъветвали дали мога да сложа сушилня до хладилника?

Общи условия

Активация на акаунт