ФУТБОЛНИ фенове (тема 4)

  • 21 557
  • 732
  •   1
Отговори
# 435
  • Варна
  • Мнения: 294
аааа кой каза бой  Twisted Evil
аз само ша ва наглеждам, на тоз мач нИ сЪ обаждам   tiptoe
ма ша зи взема бира де   bouquet

# 436
  • Мнения: 11 606
на тоз мач нИ сЪ обаждам   tiptoe

Обади се де, обади се де newsm66 newsm66 newsm66

Чичовото е тук, нали.....Поп Кръстю без работа не ходи......

# 437
  • Варна
  • Мнения: 294
 bishop, ша ви пея след мача
като бацнат една служебна победа, заради Културните фенове  Mr. Green

# 438
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
За кОго, за назе ли победа?
Пей, пей, чадо, че нИ тЪ чувам... Whistling

# 439
  • Варна
  • Мнения: 294
ох, съдията - мамин сладък и той  Mr. Green

Локомотива нещо не издържа, ша счупи гредата  Joy

п.п. пея, пея Све  Whistling, виж колко тамян са стели по терена  Mr. Green

# 440
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
Оххх, знам аз, че на сесекар вяра не трябва да имам. Ти докат' пя, Чичовото спечели мача. Crossing Arms

# 441
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
bishop, ша ви пея след мача
като бацнат една служебна победа, заради Културните фенове  Mr. Green

Чий фенове?  Flutter

# 442
  • Мнения: 11 606
Сърдита съм аз.........Няма да ви говоря........ smile3505 smile3505 smile3505 smile3515 smile3515 newsm61 smile3516 smile3514 smile3512 smile3507

# 443
  • Варна
  • Мнения: 294
Оххх, знам аз, че на сесекар вяра не трябва да имам. Ти докат' пя, Чичовото спечели мача. Crossing Arms
хич даже  Naughty
левскарите са мноооооого нервни
а агитка на левски е ужасна, с тези хвърляния на предмети по терена   Naughty

п.п. и съдията е ...... мамин сладък  Naughty

# 444
  • Варна
  • Мнения: 294
обаче не хванах боя - та кой са сбил и защо  Thinking


# 445
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
Анели,   hug

Всеки биеше всеки, ама защо - не разбрахме.  33uu

Аз ви казвам лека, момичета!

# 446
  • Варна
  • Мнения: 294
ей няма да се научим, това не е борба свободен стил  ooooh!
жалко за футбола и феновете на футбола  Tired

п.п. сега слушам - било нормално да си изтървеш нервите по този начин  Tired


лека мацки от мен  Hug,
спокойна вечер на всички фенки на Левски  Hug

# 447
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Whatever,честит рожден ден!
Много здраве,щастие и любов ти желая-другото ще си купиш!


# 448
  • Мнения: 11 606
спокойна вечер на всички фенки на Левски  Hug

Спокойни сме, спокойни сме, спокойни........

Анелка, разбрала съм аз,че си дефочек и то пекана дефочек отдавна........Идно не ти Аресвам, че и кръвта ти, и душата ти са червени....За кръвта ще си затворя очите, ама за душата.......Но пък знам,че тук душите ни може да са червени, сини, бели(подчертавам бели за определени фенове), раирани, зелени и пр. цветове, но пък са много, много готини!!!!!!!


А не е честно...Сарк ме е изпреварила, ама пък в честитките на ФБ не я видях, така че сме 1:1.......

Whatever, честит рожден ден! Здраве, щастие, любов, сбъднати мечти и радост в живота!!!!!! Наздраве! Hug

Честито и на всички, които празнуват днес! Митковден е! Да са живи и здрави, и да почерпят!

# 449
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Но пък знам,че тук душите ни може да са червени, сини, бели(подчертавам бели за определени фенове), раирани, зелени и пр. цветове, но пък са много, много готини!!!!!!!

Маме,нещо искаш да кажеш ли?  Flutter hahaha
Защо не спиш ти?
Айде при мен е сравнително рано,ама в България...  Confused

Изпревари ме във фейса,да,но това е заради часовата разлика.  Mr. Green

*Бай дъ уей,на 31-ви вече ще съм на българско време!Толкова съм щастлива!!!
Бубке,ако четеш,това беше "интересното нещо".

Общи условия

Активация на акаунт