Иде златна есен, посрещаме я с песен

  • 28 001
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 914
Ина благодаря че ни удостои със снимки и клипче

Гледай значи как гаднярски го написала Mr. Green Joy Hug
Има още курсове,ама не мисе мисли,толкова сме го закъсали ,че си е...о ма..та ooooh!,обаче като му дойде времето ще го мисля.Искам да изкараме една хубава Коледа,празници...пък след това почвам пак да се треса от нерви Peace
И сега ще напиша нещо с черни букви,за да го види Орхид:
Имах позната преди години,когато Вики беше на две годинки.Детето и беше също на две и направи бактериален менингит.Пораженията бяха ужасни,детето преди това беше ходещо,говореше ,напълно здраво.След като се разболя стана жив труп,постепенно се посъживи,но нищо не можеше.След изписването му от болницата майката моментално започна да я води на иглотерапия.Детето се възстанови напълно след 4-тата процедура.Може да е било чист късмет,а може и не,но едно знъм със сигурност:Мозъка помни и след като Бобо е седял,ходел,тичал,значи пак ще го прави.Помисли за иглотерапията,като дойде време да мислиш, и вярвай Hug

# 676
  • София
  • Мнения: 3 414
Гаднярски,как иначе.Ще си траеш ли другия път?Аз се радвам толкова много за Вики ти ще ми спестяваш Naughty Hug
А при кой иглотерапефт?

# 677
  • Варна
  • Мнения: 334
Орхид, всички мислим и се молим Боби да се справи. Аз вярвам, че напълно ще се оправи и всичко ще може. Прегръщам те и много целувки за Бобчо.
Честит празник (на патерици) на Вики. Много се радвам за постиженията от клипчето. Винаги съм си мислила, че е достатъчно веднъж да потръгнат нещата напред и всичко ще си дойде на мястото. Надявам се до края на седмицата да има ново клипче.

# 678
  • Мнения: 3 914
Гаднярски,как иначе.Ще си траеш ли другия път?
Joy Joy Joy ще видииииим

Иглотерапевта е тук до нас,на стадион Герена и е кабинета,но все си мисля че който и да е,но все пак да е добър,ще свърши работа Peace
КАРО,за другта седмица незнам,но обещавам да ви запознавам редовно с постиженията,въпреки че не обичам ей така,нали знаете,не се включвам често,посто си чета или да се подбъзикна Mr. GreenГледам да не привличам вниманието Peace

# 679
  • София
  • Мнения: 1 711
Охрид, кураж  Hug Ина е права и вярвам че лека полека ще се възстанови напълно и със сигурност няма да ви трябват още 2 години

# 680
  • Мнения: 55 018
Orhid Hug

Ина ти е обяснила много хубаво , въпреки , че и ти си го знаеш . Менингитът е тежка диагноза , но след като Бобчо се пребори ще има сили  и да се възстанови , вярвай в това  Peace . Няма да стане веднага , но ще стане  Praynig , не се отчайвай . Мозъкът не само помни , а при малките деца има големи възможности и шанс за пълно излекуване  Praynig.

Ина , Вики е страхотна , така хубаво стои   bouquet.

# 681
  • Мнения: 729
Орхид,  Hug, аз също вярвам, че Боби ще се възстанови. Много целувки за геройчето от нас  Heart Eyes

# 682
  • в белята
  • Мнения: 536
Орхид , Hug Hug Hug,кураж .
Във вторник сме на преглед при Литвиненко и умирам от страх.Уж ТФЕ-тата досега са нормални,но на мен ми е едно такова гадно.Само се вглеждам в това какво може да прави и какво не и все намирам нещо за което да се притеснявам ( гарнирано с нещо някъде прочетено или видяно ) и немога да заспя по цели нощи. Cry Cry Cry

# 683
  • Мнения: 923
Честит празник на всички Викита и от мен. Hug Пожелавам им много здраве и щастие.
Ина страхотна е Вики Hug много и за двете ви.
Орхид не се отчайвай, вярвам - всичко ще бъде наред. Hug
Дани дано и при вас нещата се наредят, най - важното е Вероничка да е добре.
Ние с Коки сме добре, бяхме на гости на баба и дядо за малко. Аз почивам в рамките на възможното, все пак около Коки си имам доста работа, а имам за довършване и някои неща в работата.

# 684
  • Варна
  • Мнения: 334
Ина, и мен сякаш ме е страх да се зарадвам за нещо още повече пък да го споделя. Все ме е страх да не чуе дявола. Но само така ще помагаме на децата си, като виждат радостта на лицата ни. Преди няколко месеца баща им се похвали, че до годинката не били взимали антибиотик и от тогава не можем да се отървем от вируси.
Лошото е че се обриват и от антибиотиците. Този месец имам големи проблеми с Крум. Неонатоложката държи един месец да му давам Перитол, а не мога да го намеря нито във Варна нито в Бургас. Някой знае ли дали мога да го заменя с нещо, което го има по аптеките? Антибиотика го спряхме преди две седмици, а последните дни му излизат петна за няколко минутки и изчезват. Първия ден бях сигурна, че нещо го е ухапало но се оказа, че е някаква алергична реакция. Държи да взима Перитол понеже имаме голям проблем с храненето. Ако въобще успея да го насиля да яде нещо то това е само и единствено бисквитена каша на Ганчев. За цял ден изяжда 3 бр. по 125гр. и около 50-70гр. кашкавал.

# 685
  • София
  • Мнения: 978
bk, стискам палци Литвиненко да не ви намери никакъв проблем, но дори и да ви даде диагноза - не се впрягай, доста се греши в тази възраст, особено за недоносени дечица. Аз лично познавам две деца, които са съвсем здрави и двете диагностицирани от доцента с ДЦП на 4-5 месечна възраст. Може и да е налудничаво, но честно казано и за Сами тая надежди, че Литвиненко не е прав. Шансовете ни да не сме с ДЦП клонят към нула, но за конкретната диагноза, която е доста тежка,  съм почти сигурна, че не е вярна.
Орхид, много, много съжалявам,че минавате през това Sad. И  въпреки всичко и аз вярвам, че детенце ще се справи.

# 686
  • Мнения: 55 018
Привет на всички  Hug ! Тук е прекрасен ноемврийски ден , пожелавам на всички весел и  усмихнат уикенд !
И само добри новини да пишете  Peace !
 Hug Hug Hug

# 687
  • Мнения: 1 875
Силно вярвам, че Боян ще се възстанови напълно Praynig
Много ми е мъчно, не знам защо го пиша, като не е от полза на Орхид, но наистина се моля от сърце за тях.


Само се вглеждам в това какво може да прави и какво не и все намирам нещо за което да се притеснявам ( гарнирано с нещо някъде прочетено или видяно ) и немога да заспя по цели нощи. Cry Cry Cry
Така ще е винаги, да те "успокоя" Tired, вечно ще се притесняваме и взираме, дори нещата да са в норма.. Някак се свиква с постоянната тревога. Стискам палци наистина всичко да е наред Hug

Aleksi_Koko Hug

# 688
  • София
  • Мнения: 39 937
Моите хлапета се опитват да ме разболеят. 1во Алекс, после Дияна...
Лапнах едно Неоангинче.

И аз се включвам в отбора на "взиращите се".
Имаме комшийче, което е по-малко от Алекс, говори като картечница, стихчета казва, песнички пее, брои до 5 Simple Smile Моя се върти около нея и може само "Ани" да каже Simple Smile
Гледах "рисунки" на наборчета Simple Smile Моя само чертички може да прави Simple Smile

# 689
  • Мнения: 1 765
И аз в отбора на психираните...в отчетната ни тема вече прощъпулници правят, а с юлчетата даже и не я сравнявам, те сигурно ходят вече на балет и английски.

Спешно питане: Дежурен детски офталмолог в неделя къде да търся? В Педиатрията няма, там са приходящи, четох, че спешния в Очната клиника на Александровкс аболница бил затворен. Слагаме Тобрекс заради по-засилена секреция, която вероятно е конюнктивит, ама левия клепач се поду и зачерви.... Thinking Нямам сили вече, вервате ли ми?   Tired

Общи условия

Активация на акаунт