"Под липите"- /Ihlamurlar altinda/ - TEMA 4

  • 49 037
  • 742
  •   1
Отговори
# 600
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Да за съжаление на Елиф и зануляват ЕГН-то, след като роди.

# 601
  • Мнения: 105
alice_ in_ wonderland1 Е,няма да плачем,нали е само измислен образ...Ама е тъпо някак.Защо изобщо  я мъчиха да я правят,пък после на!Ей,тия сценаристи! Twisted Evil Ами детето?При кого остава?Защо нямало баща?Какво става с Йомер?

# 602
  • Мнения: 0
Много са ми интересни моментите, когато Филиз и Йълмаз правят заедно този голям закрит пазар -
как чака милата Филиз клиенти, а те не идват..и тогава Йълмазчо прави чудеса с рекламата  Kissing Heart
Клиентите започват да идват на талази и Филиз ще хвръкне от радост Laughing
Това преживяване започва в следващата наша бг серия, умирах си от кеф на тези серии!
А Текинерите запяват друга песен, когато Филиз успява и прави проекта си хит, та даже
Мералката й завидя Laughing

# 603
  • Мнения: 105
 Филиз и Йълмаз наистина са много сладки,особено как той я гледа влюбено,пък тя като дете се радва... Crazy Heart Eyes

# 604
  • Пловдив
  • Мнения: 619
alice_ in_ wonderland1 Е,няма да плачем,нали е само измислен образ...Ама е тъпо някак.Защо изобщо  я мъчиха да я правят,пък после на!Ей,тия сценаристи! Twisted Evil Ами детето?При кого остава?Защо нямало баща?Какво става с Йомер?
Ами ... заради мъката по Елиф и спомените Йомер заминава с Филиз за 4 години в Италия, а после като се прибва му беше трудно да се сближи с малката Елиф /детето/. МНого тежки мигове за детенцето.

# 605
  • Мнения: 0
alice_ in_ wonderland1 Е,няма да плачем,нали е само измислен образ...Ама е тъпо някак.Защо изобщо  я мъчиха да я правят,пък после на!Ей,тия сценаристи! Twisted Evil Ами детето?При кого остава?Защо нямало баща?Какво става с Йомер?
Ами ... заради мъката по Елиф и спомените Йомер заминава с Филиз за 4 години в Италия, а после като се прибва му беше трудно да се сближи с малката Елиф /детето/. МНого тежки мигове за детенцето.
А Филиз се разделя с Йълмаз и тръгва с брат си. Текинер я кара преди да умре да й обещае, че няма да се
ожени за Йълмаз и Филиз ще - не ще му обещава..пак тъжно Cry

# 606
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Много са ми интересни моментите, когато Филиз и Йълмаз правят заедно този голям закрит пазар -
как чака милата Филиз клиенти, а те не идват..и тогава Йълмазчо прави чудеса с рекламата  Kissing Heart
Клиентите започват да идват на талази и Филиз ще хвръкне от радост Laughing
Това преживяване започва в следващата наша бг серия, умирах си от кеф на тези серии!
А Текинерите запяват друга песен, когато Филиз успява и прави проекта си хит, та даже
Мералката й завидя Laughing

И мен много ми харесват сега моментите в следващите серии докато правят пазара и пускането му вдействие и как я излъга Йълмаз след като положиха толкова труд с рекламата и ангажираха цялата махала да разлепят плакати и раздават брошурите че отново няма клиенти в пазара.
А Текинер не ги досрамя след това да приемат поздравлениея за успеха които са постигнали.

# 607
  • Мнения: 105
Оф,наистина....тежки моменти значи ни очакват.....И все пак се събират накрая нали,Филиз и  Йълмаз?

# 608
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Като си спомня като се прибраха от Италия детето беше в къщата, а Йомер  тръгна да прегръща майка си, а детето как стоеше отстрани и гледаше, а той не му обърна  внимание и как викаше пред детето. Много тъжна картинка.

# 609
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Оф,наистина....тежки моменти значи ни очакват.....И все пак се събират накрая нали,Филиз и  Йълмаз?

Ето това клипче в което е показано какво се случва накрая, но това е някъде 75-76 епизод като след това пак имат доста премеждия, но вече са заедно.

http://www.youtube.com/watch?v=KVEPMiWRk4g - Filiz&Yılmaz Muhteşem Şarkı & Klip

# 610
  • Мнения: 105
vania_e   bouquet Благодаря!Сега ще си го пусна.

# 611
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ийакшамлар пичолар! Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Ей ме на и мене у гювеча... Joy Joy Joy Joy Joy
Днес цял ден мълчание...и накрая изписахте света. Peace
Аз тая вечер нема да коментирам серията...нема кво да допълня...ама ако иска некой да лафиме ще се радвам... Heart Eyes

# 612
  • Разград
  • Мнения: 8 243


# 613
  • Мнения: 105
Зизу  Wink vania_e   bouquet
Успокояващото е ,че накрая все пак любовта побеждава.Аман от тъжни истории.. Tired

# 614
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизу  Wink vania_e   bouquet
Успокояващото е ,че накрая все пак любовта побеждава.Аман от тъжни истории.. Tired
Ооооооо, лЕбоФта е много добре изиграна...направо тия двамата изкъртиха гранитогреса. Нема такава игра брат... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт