"Под липите"- /Ihlamurlar altinda/ - TEMA 4

  • 49 010
  • 742
  •   1
Отговори
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ihlamurlar altinda - "Под липите"

Режисьор: Айдън Булут
Сценаристи: Нилгюн Йонеш ; Неслихан Ейюбоолу ; Айше Текер
Държава: Турция
Година: 2005
Производител: Шюкрю Авшар
Композитор: Наил Юртсевер
Епизоди: 80


Елиф е много красиво , младо момиче , което работи като шивачка в текстилна фабрика.Тя е влюбена в беден , но много честен младеж Йълмаз.Мечтата и на двама им е да споделят живота си заедно...до момента , в който на Елиф и омръзва бедният живот , който живее.Тя мечтае за лукс , власт , ... , а тези неща Йълмаз не може да и ги даде.На пътя на красивата шивачка се изпрява синът на шефа на текстилната фабрика , я която работи Елиф - Йомер.Още от първия миг , в който я вижда , той остава силно запленен от нея.Ревността на Йълмаз нараства все повече и повече.Честите срещи на Елиф и Йомер стават причина за раздялата и с Йълмаз.
Йомер има много красива сестра - Филиз.Ако трябва човек да определи вътрешността и то най-точната дума би била - романтичка!Единствената и мечта е да намери своя принц на бял кон.Именно Йълмаз е нейният принц.Въпреки че все още не е забравил Елиф , Йълмаз е силно привлечен от Филиз и между двама им се заражда нещо истинско , което и двамата чувстват за първи път.


Участват:

Tuba Buyukustun - Filiz Bulent Inal- Yilmaz

Ozge Borak - Elif Sinan Tuzcu - Omer

Nur Surer - Mujgan Billur Kalkavan - Handan Evrim Alaysa - Sema









Музика от сериала: Sonbahar  Sevdam  Sevgiliye  Tebess


Назад към :   Тема 1   Тема 2   Тема 3

Последна редакция: вт, 28 сеп 2010, 21:44 от Зизу

# 1
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Добре дошли на всички фенове на сериала "Под липите" newsm51 newsm51 newsm51

Последна редакция: вт, 28 сеп 2010, 01:01 от Зизу

# 2
  • Мнения: 0
честита нова тема момичета

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Въх,въх,имаме си  нова темичка newsm44 newsm44 newsm44Зизанко,чок гюзелка си  я барнала newsm51 newsm51 newsm51ама да питам и аз нерде ти е поезията,бе джанъм newsm78Я бърже цопни стихчетата за Пръчкинер,да ни стане некво готино  love001

# 4
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ще ги цопна стиховете, ама требе да ги намерим...да ги подредим...и после ще ги пусна. Peace
Редакция мога да правя до 01.00ч. Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 5 138
Зизаааанкооо супер ти е приказката за бастуна
ама си  я копни тук че всички да я прочетат.
Мерсаж за темата.  bouquet

# 6
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
После ще пусна анкета. Peace
МОЛЯ, АКО НА НЯКОЙ НЕ МУ ХАРЕСВА ТЕМАТА, ДА ДАДЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ПРОМЯНА. Peace
Аз обясних защо е сбита...мразим да въртим рола кат шашава за да се публикувам...но, все пак това е мое мнение и трябва да се съобразя с вас. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 28 сеп 2010, 20:40 от Зизу

# 7
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055





# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 619
  bouquet  bouquet  bouquet Зизке - чудесна тема! Поздравления - и  на мен ми харесва така стегната. Важното е, че е напревена с кеф и се е получил страхотно!  newsm51 Прехвърляме ли се в нея вече? Че гледам сме чукнали 50 странички на другата.

# 9
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Ооооо,то чак сега трябвало да цопна тук newsm78Ама нейсе,цопвам втори път  bouquetМного си е гюзелка темата,Зизке,не променяй нищо!А там дето видях Лично творчество,да не е квот си мисля Laughing

# 11
  • Мнения: 0
  bouquet  bouquet  bouquet Зизке - чудесна тема! Поздравления - и  на мен ми харесва така стегната. Важното е, че е напревена с кеф и се е получил страхотно!  newsm51 Прехвърляме ли се в нея вече? Че гледам сме чукнали 50 странички на другата.

ТУК сме вече, Зизке - темата е чудесна   newsm51

Даже вече се разписах с глас в анкетата, но няма да ви кажа какво цъкнах Laughing

# 12
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Значи приемаме, че анкетата е тайна... Joy Joy Joy Joy Joy
Златиии, тва е точно дет си мислиш...в другата тема ще добавя и всичко останало. Peace

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 619
 hahaha Да ви кажа или не. Хайде ще ви кажа - и аз гласувах. Мисля си, че Йълмаз истински се влюби, когато Филиз спря да го отразява, но едва след научаването за бремеността на Елифката. Тоест трябваше да мине през това и след което нашето момиче да му покаже от къде изрява слънцето, за да се осъзнае. За това и му трябваха към 30-на епизода.  hahaha

# 14
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055


Филиз- Защо не ме доближаваш...?
Йълмаз-Защото ти искаш така...
Филиз-Така ли искам...?
Йълмаз-Нали каза, че никой не може да те докосва без позволение...

Общи условия

Активация на акаунт