"Под липите"- /Ihlamurlar altinda/ - TEMA 4

  • 49 043
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 621
Днес наистина уцелихме кьоравото със серийката. Паднаха се интересните моменти - няй-много ми харесаха погледите на Йълмаз, щеше да я изяде с поглед, пък и тя не се дърпаше много. Салих и Фахрие са много сладки, и аз искам покана като на Фенчето пък.  Crossing Arms Crossing Arms  Определено той ми е любимец измеджду всичките мъжки образ, дори пред Йълмаз.  Но от цялата серия най-много ми хареса как Филиз закова Елиф с думите си - браво на нея!   bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 1
 Mr. Green Mr. Green #Cussing out #Cussing out Само мога да ви завиждам, защото пак не можах да гледам Cry Cry Cry Ще чакам серийката да я кичне някой някъде Praynig Praynig Praynig
Погледнах малко от ЛиН да видя Салих там, т.е. актъора. Малииии Heart Eyes Heart Eyes  Blush Blush
Виктори, добре дошла!  bouquet Hug

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Демек  само аз   пак се цепя от колектива,що не ме кефи нещо Салихчо newsm78Дано само колектива да не ми го нацепи hahahaФилиз си е върхът,то просто Туба където и да я гледам съм възхитена.И като се има  напредвид,че това май и е първата роля,нали?А тази мома Елиф за какво продължава да прави парчета,да не  си мисли,че като направи аборт и ще си го върне Йълмазчо Mr. Green

# 33
  • Мнения: 10 030
Здравейте момичета,
да знаете къде мога да гледам вчерашния 31 епизод, защото при Дизилер ми дава, че видеото е лично и не е споделено. doh

Ще ме откажат от сериала, ако така всяка вечер издирвам къде да гледам, защото не мога в реално време smile3515 а го харесвам  Banghead

# 34
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
...иии, специално за Фенчетоооо... Peace Peace Peace




 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 35
  • Мнения: 0
много интересен започва да става този филм,жалко че няма да мога да го гледам

# 36
  • София
  • Мнения: 1
Фенчееее Party Party Party

Последна редакция: ср, 29 сеп 2010, 19:42 от nioba

# 37
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Такаааааааа...и кви ще ги къдриме ТУНАЙТ??? newsm78

# 38
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Здравейте момичета,
да знаете къде мога да гледам вчерашния 31 епизод, защото при Дизилер ми дава, че видеото е лично и не е споделено. doh

Ще ме откажат от сериала, ако така всяка вечер издирвам къде да гледам, защото не мога в реално време smile3515 а го харесвам  Banghead

Горе в дясно на страницата във В-бокса има прозорец  "Пусни тв плеър" След като го активираш ти тръгват всички части на 31-ви епизод и си ги избираш Hug Hug

# 39
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чук...чук...спинкате ли? Mr. Green
Пишем тихо да не Ви събудим. Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 19
Здравейте момичета,
да знаете къде мога да гледам вчерашния 31 епизод, защото при Дизилер ми дава, че видеото е лично и не е споделено. doh

Ще ме откажат от сериала, ако така всяка вечер издирвам къде да гледам, защото не мога в реално време smile3515 а го харесвам  Banghead
http://gledaiseriali.com/
31 епизод мисля ,че е днешния.

# 41
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055


# 42
  • Мнения: 0
...иии, специално за Фенчетоооо... Peace Peace Peace




 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
smile3501 smile3501 smile3501

Зизу, Ниобка, ох бе, джанъмки бенимки, виртуални цунки от мен за подаръците със Салихчето,
много им се зарадвах  smile3525smile3525

Снощи ей тъй  Shocked съм го гледала в ЛиН, пък с Алиската май все едни и същи мачовци си харесваме hahaha

-----------------
Много съм назад с гледането на сериите по стечение на обстоятелствата.
А сега до преди малко нямах 3 часа ток doh и едва оживях без интернет Sad
В момента качвам 31 и днешната 32 серия в youtube, но ще станат готови сигурно след около час и нещо.

# 43
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Фенче, знам че ти е натопорчено...ама все пак да те подсетим newsm43 newsm43 newsm43 за превода на сцената дет Йълмаз се избясни на Филиз в лЕбоФФ. Rolling Eyes newsm43 newsm43 newsm43

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 621
  bouquet Фенче, и аз му се радвам на този мачо, оставям Йълмаз на Анито, пък с тебе ще си го делим  Hug Hug
Зизке и аз много искам да разбера какво си говорят, Фенчето ще се смили над нас и прежаднелите ни за романтика души, убедена съм!
newsm51

Общи условия

Активация на акаунт