боя за коса syoss

  • 61 521
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
наскоро видях в една парфюмерия тези бои и много си харесах един определен цвят,но понеже не съм ползвала нищо на тази марка и много се чудя дали ще си струва боята?  newsm78  някоя ползвала ли я е вече??? моля споделете  Hug

# 1
  • Мнения: 128
Боядисвах се с шоколад,но косата ми придоби червен отенък,не е покривна.

# 2
  • софия
  • Мнения: 25 468
Бях чела и мнения, че шампоаните им не са хубави, така, че не очаквам боята да е добра. Освен това то евтино, евтино, ама все пак сносно качествените материали и т.н. не са без пари.

# 3
  • Мнения: 35
в интерес на истината и аз не съм чела добри отзиви за шампоаните им и затова не исках да рискувам с боята.... иначе цвета,по който луднах е  8-7 ЗЛАТИСТО-КАРАМЕЛЕНО РУС ... бихте ли ми препоръчали заместител на приемлива цена(до 10-12 лв.) много ми се иска да постигна такъв цвят,но доскоро бях кестенява и ми трябва хем покривна боя,хем да не е много силна,защото косата ми е тънка ... ох, май много се отплеснах... благодаря на тези,които ще се отзоват  Wink

# 4
  • гр.София
  • Мнения: 269
Аз скоро се боядисах с цвят Dark Brown, мога да кажа, че съм много доволна. Цвета се получи много добре и косата ми придоби изключителен блясък. Сега ще видим и колко е трайна.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 384
аз вече пробвах боята страхотна е много покривна косата ми стана страхотен цвят сащия като на кичурчетои ваобще не изгоря много съм доволна и от боята (и от шампоана) вече 10 ден цвета не пада стои си същия до скоро ползвах лореал много барзо падаше от тази боя съм доволна номерът е 4-1 medium brown (няма червени отенаци)

# 6
  • Мнения: 4
Ужасна боя! Много си бях харесала един цвят русо 8-6  и естествено го пробвах...обаче съм много  разочарована,освен че боята не е покривна ми се получи почти кафеникаво червенеещо русо,отвратително ooooh!
Иначе съм  я нанесла върху много светло рус цвят,така че основата на косата ми не е причина за резултата...наложи се да се правя наново с друга боя ..искам да ви предупредя ако сте решили да се правите  с русите  цветове на боята syoss  рискувате много.

# 7
  • Мнения: 43
аз вече пробвах боята страхотна е много покривна косата ми стана страхотен цвят сащия като на кичурчетои ваобще не изгоря много съм доволна и от боята (и от шампоана) вече 10 ден цвета не пада стои си същия до скоро ползвах лореал много барзо падаше от тази боя съм доволна номерът е 4-1 medium brown (няма червени отенаци)
И аз вчера се боядисах със същият цвят и съм доволна от цвета и блясъка.

# 8
  • Мнения: 1 384
аз вече пробвах боята страхотна е много покривна косата ми стана страхотен цвят сащия като на кичурчетои ваобще не изгоря много съм доволна и от боята (и от шампоана) вече 10 ден цвета не пада стои си същия до скоро ползвах лореал много барзо падаше от тази боя съм доволна номерът е 4-1 medium brown (няма червени отенаци)
И аз вчера се боядисах със същият цвят и съм доволна от цвета и блясъка.
аз съм очарована мисля да продължавам с тази боя да се боядисвам

# 9
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
А каква й е цената, всъщност?

# 10
  • софия
  • Мнения: 757
Аз си купих, но от Германия.
Не съм много доволна. Боядисах се преди около 2 седмици, в момента няма и помен от цвета.

# 11
  • Мнения: 113
А каква й е цената, всъщност?

Около 7лв.

# 12
  • Мнения: 3
Боя на Schwarckopf - не бих си я взела  ooooh!

# 13
  • Мнения: 1 384
Боя на Schwarckopf - не бих си я взела  ooooh!
и аз по принцип не харесвам марката Schwarckopf дори незнаех че боята е на тази марка когто се боядисах но наистина съм страшно доволна

# 14
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
Някакви отзиви за червения цвят на тази боя?! Покривен ли е - силен ли е?!
Например ето този: http://www.syoss.bg/index.php?id=136

 Трябва ми спешно червена боя за кичур - тъй като няма да се боядисвам цялата, а само един кичур и затова искам да е много покривна и да се постигне много много ярък червен цвят... така че ще се радвам да ми дадете съвети!
 bouquet

Последна редакция: пт, 15 окт 2010, 15:32 от Deathcrush

Общи условия

Активация на акаунт