боя за коса syoss

  • 61 619
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Толкова много реклама на тези бои и реших да пробвам марката. Не се боядисвам често, по-скоро веднъж годично колкото да прикрия няколкото бели косъма, но до сега все не мога да открия боя съответстваща на моя естествен цвят. В магазина видях въпросната боя и реших да пробвам този път нея. По каталога избрах точно цвета който най-много се доближаваше до моя - средно кестеняв, но след боядисването се разочаровах. Отпред цвета беше много тъмен, почти черна, а горе на темето ми и отзад блестяха белите ми косми и си беше останал моят цвят - не беше хванала добре боята. Понеже косата ми е със средна дължина взех 2 опаковки, така че не може да се каже, че не е хванала заради недостига на боя, напротив, беше в изобилие. На упътването пише да се стои 30мин., а за достигане на нюанси 9-1 и 9-5 да се стои 30-45мин. Аз стоях точно 45мин. макар че моят цвят беше 4-1 и пак съм си с белите коси  Sad. Надявам се бързо да се отмие и да забравя за експеримента си с нея.

Последна редакция: вт, 19 окт 2010, 20:01 от ronicat

# 16
  • Мнения: 60
Аз от около 2 месеца използвам шампоана и балсама на Syoss и съм много доволна, затова реших да пробвам как е и боята. На мен много ми допадна цвета и се получи точно така както го исках. Доста е наситен и все още не е мръднал, а се боядисах преди 2 седмици.

# 17
  • Мнения: 113
 Аз също съм доволна от боята, боядисах се с цвят Светло кафяв, номер 5-1. Получи ми се хубав, близък до естествения цвят, трета седмица ми е на главата и е все така наситен.
 Очевидно си е до косъм, всеки сам за себе си преценя коя боя му допада най-много. Но аз съм доволна от Syoss и ще продължа да я ползвам  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 596
Аз също съм по експериментирането.И хвърлих око на тези бои.
Купувала съм шампоан преди 3-4 месеца-останах доволна.Но като си купих маска за коса-изобщо не останах доволна.Все едно не съм си сложила маска Shocked
Та се чудя дали изобщо да взимам тази боя newsm78да не ме е яд после.


Понеже се занимавам с астрология,да ви кажа нещо момичета.
Периода между 8.10 до 19.11.2010 не е подходящ за експерименти във външния вид.Боядисване,подстригване,пластични операции,изобщо покупки на скъпи вещи.Защото после ще съжалявате.Ако имате възможност не правете драстични промени във външния си вид Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 10
Боядисва ли добре бели коси? И аз съм решила да я изпробвам, но съм с много бяла коса. Преполагам е по-щадяща от тези от 3 лв.?

# 20
  • Мнения: 0
Е аз промених прическата,сега трябва само една боичка да сложа.Отдавна мислех за Syoss ама все не се решавах.Искам светло кафяво или горещ шоколад или нещо от тази гама.... newsm78

# 21
  • Мнения: 1 384
Е аз промених прическата,сега трябва само една боичка да сложа.Отдавна мислех за Syoss ама все не се решавах.Искам светло кафяво или горещ шоколад или нещо от тази гама.... newsm78
аз се боядисах в тази гама мн сам доволна но да  те предупредя тази боя няма особенно голям избор на цветове но пък аз улучих 4та седмица сигурно не е паднал цвета

# 22
  • Мнения: 925
Пробвах я днес. За момента съм доволна - доста по -покривна , по отношение на белите косъмчета  е от останалите бои, които съм ползвала до момента  Peace Ще видим колко ще задържи  Whistling
Някакви отзиви за червения цвят на тази боя?! Покривен ли е - силен ли е?!
Например ето този: http://www.syoss.bg/index.php?id=136

 Трябва ми спешно червена боя за кичур - тъй като няма да се боядисвам цялата, а само един кичур и затова искам да е много покривна и да се постигне много много ярък червен цвят... така че ще се радвам да ми дадете съвети!
 bouquet
Имаше една боя /то не е точно боя - прахче се смесваше по някакъв начин/ на "Евтерпа". Постига се прекрасен червен цвят, дори и на черна коса  Peace не съм ползвала отдавна и не могада кажа, дали можеш да я намериш  Hug
Ето това е http://evterpa.eu/boia_kosa2.html

# 23
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Боядисвам се в лилаво/патладжан. Тъй като до преди половин година бях руса, а и косата ми не е от най-тъмните - с всички бои, които опитвах до сега удрях на камък - на 10 ден няма и помен от оттенъка, при все, че използвам професионален шампоан, щадящ цвета - без сулфати.
Преди три седмици се боядисах със syoss и съм приятно изненадана, че все още оттенъка се забелязва (не толкова добре, както веднага след боядисване, но в пъти по-добре от Majirel и Igora). Прочетох темата и забелязвам, че отзивите за боята са добри, само за тъмните нюанси

# 24
  • Мнения: 1 384
Боядисвам се в лилаво/патладжан. Тъй като до преди половин година бях руса, а и косата ми не е от най-тъмните - с всички бои, които опитвах до сега удрях на камък - на 10 ден няма и помен от оттенъка, при все, че използвам професионален шампоан, щадящ цвета - без сулфати.
Преди три седмици се боядисах със syoss и съм приятно изненадана, че все още оттенъка се забелязва (не толкова добре, както веднага след боядисване, но в пъти по-добре от Majirel и Igora). Прочетох темата и забелязвам, че отзивите за боята са добри, само за тъмните нюанси
с цват патладжан ли се боядиса с боята syoss дай малко снимки и аз искам да се правя така но не сам се решила

# 25
  • Мнения: 235
Май русите цветове не са много читави.
От отвизите разбрах че който е пробвал по-тъмен цвят е доволен от боята от тази марка.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 0
Здравейте, обмислям да боядисам косата си в ето този цвят : http://www.syoss.bg/index.php?id=153 Та се чудя, някой ползвал ли я е?  Моята коса е кестенява и не знам дали ще хване...  Thinking

# 27
  • Мнения: 1 384
Здравейте, обмислям да боядисам косата си в ето този цвят : http://www.syoss.bg/index.php?id=153 Та се чудя, някой ползвал ли я е?  Моята коса е кестенява и не знам дали ще хване...  Thinking
ще хване, но ми е интересно резултата какъв ще е нна кутията мн ми харесва  Heart Eyes ако се направиш с нея пусни снимки

# 28
  • Мнения: 36
Здравейте момичета!Да споделя,че преди около две седмици се боядисах с тази боя и съм много доволна.Аз съм с черна коса и имам малко бели коси,които се боядисаха добре.Освен това косата ми има страхотен блясък и цвета не е мръднал за този период.

# 29
  • Мнения: 0
Наскоро си купих боя за Syoss, светло кафява - 5-1, а в момента съм цвят, който е междинен - между светъл графит на Beauty и тъмно рус на Palette. Искам да получа малко по-тъмна гама и се спрях на Syoss. Харесвам сегашния си цвят, но винаги пробвам нещо различно.  Flutter Като се боядисам ще споделя мнение! Използвала съм шампоаните на Syoss, но съм доволна най-вече от този за боядисана коса. Чувствам косата си доста по-мека!  Wink Поне при мен действа така.

Общи условия

Активация на акаунт