ЮЛСКОТО дете е вече голямо - за детска градина става рано!

  • 18 964
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Иве, не знам дали има отстъпка в занималнята за близнаци  Laughing

# 61
  • София
  • Мнения: 3 414
Е как ще има,хората са на принципа който си има деца да си гледа Joy
Сега останових не искам да ги пускам на градина,потъпкват им самочуствието.АЗ като не съм ходила и имам високо Joy

# 62
  • Мнения: 766
 Hug
Много набързо минавам само
ето малко снимки от ИТ и на някои от участниците Wink довечера ще допълвам с други ако на някой му иска парола - italy
Еленко  Hug  bouquet
Иве, аз пък точно в Дг и училище придобих самочувствие  Wink Hug
Ще тичам за дребосъка
  bouquet  bouquet  bouquet

# 63
  • Мнения: 616
Иве ако си решила да не ги пускаш на градина после ще ти е трудно да се разделиш с тях и като тръгват на училище .Знаеш ли   и на мен ми домъчнява когато Сашо го няма по цял ден ,но като се върне от ДГ и почне да ми разказва какво са правли и какви песнички знае  и как там е много хубаво си миля ,че не бива да мисиля само за себе си .И ти искаш да си сред приятелки и да си бъбрите , не мисли че всичко е лошо в градината  .Ето  Сашо има прекрасни учителки който го накараха за две седмици да иска  да ходи там .Извини ме че така откровено се излях .Ти разбера си си знаеш най добре.

# 64
  • София
  • Мнения: 3 414
Кирова права си,искам да ги пусна но най важното както си видяла са УЧИТЕЛКИТЕ,а тях ще видя утре,винаги усещам на първи поглед човек няма да сгреша и този път.

# 65
  • sf
  • Мнения: 10 212
Иве, наобяд трябва да спят с пижами. Аз ще искам да го слагат само по пижама.
Бяхме в Зоопарка,ам а много вятър духа,та едва изкарахме 2 часа. После много ме ядоса,та сега съм сърдита  Crossing Arms на маймуна ме прави тва дете.
Предучилищната мисля да си я кара в детската. За 1ви клас занималня при нас имаше безплатна. Цените не знам как са сега. Купона за храна при нас е 2,40,но тя не яде там,защото съм сигурна,че няма да изяжда почти нищо и ще пари на вятъра.

Ох,зарибих се с "Анатомията на Грей" , ама голяма борба у нас за комп=търа. Joy

# 66
  • USA
  • Мнения: 559
Дани, интересно тази докторка на какво основание ти е предрекла, че ще ти дойде след 10 дена, като още не са ти направили изследванията?  Thinking Не се притеснявай, но наитина си пусни хормоналните или там каквото трябва (ултразвук?).
Веси, мерси за снимките. Хубаво е било. Много хубави сладоледи  Laughing.
Криси снощо се съдра да кашля горкия. Днес май ще си е вкъщи.
Донси, на Анатомията ми харесваха първите 2 сезона, после нещо ми затъпя.

# 67
  • София
  • Мнения: 254
Сега да сложа мерудията на всички манджи:

Дани, браво, че сте вкъщи, изследвай се навреме!

Веси, много радостна новина, успех!!! (много малко останахме непосмелите май...)

Искре, вашите допълнителни занимания много ми приличат на нашите - в коя градина сте? Мен за плуването ме притеснява и това, че не знам дали и как ги къпят след тренировка.

Бубе, много сладко за мърдащото бебче, май наистина си много строга със свеки  Hug!

Буути, ще се радвам да се видим, хайде да се опитаме да спретнем срещата тогава, пък дано да мога и аз.

Ками, ще имате вие фризьорка  Laughing

Марти, не знаех, че са ми се обаждали от детската  Laughing Кая пък все ми казва, че не се е запознала още с децата (като я питам поне едно дете как се казва) и предимно ми казва по едно име на момиченце. Като я питам няма ли момченца (само Иван и Жоро ми е споменала), ми каза, че се е запознала с едно, ама то казало, че се казва Моника  Rolling Eyes

НР, аз бях омразила Франклин, въпреки че мног охаресвам тези книжки и умишлено почнах да настоявам да четем и други неща с идеята "хайде д апрочетем нещо, което не сме чели отдавна, или което не сме чели изобщо", та напоследък малко разнообразяваме. Иначе филмчетата са само Франклин/Мики Маус/Плодчетата.

Коя е нашата фирма за какаовото масло?

Аз в неделя ходих да си купя шлифер, е няма такова обикаляне. И понеже нямам пари, минавайки през магазините видях сума неща които ми харесаха, ама...

В неделя отивам за 2 дни до Лондон, имам за цел да намеря на Кая зимно яке и маратонки, но не знам откъде (за якето), трябва да проуча.

# 68
  • Асеновград
  • Мнения: 45
И хареса ли си шлифер ?
http://www.next.co.uk/shopping/girls/youngergirls/3/ - аз харесвам некст , цените им също Laughing , другия вариант, за който се сещам е Гап , моята приятелка все носи дрехи на Тедо от там.
Айде , дадох акъли.
Дани , радвам се , че сте си вкъщи , дано твойто не е нищо сериозно  Hug.
Отивам да готвя пъстърва , трябва да измисля начин да я приготвя така , че да се хареса на всичките 8 маймуни  Mr. Green.

# 69
  • Мнения: 1 098
Здравейте!
Иве, Кирова хубаво ти го е казала. Наистина като видиш как се прибират променени, с навици, нови научени неща и ти става приятно, разбираш, че има смисъл.
Дели днес се прибра с научено ново стихотворение и вече знае коя ръчичка е лява и коя дясна Laughing
Мъжът ми е болен, много му е зле. Казвам му, че утре ще отида на работа вместо него, а той- не, та не! Все ме жали, много е добричък Heart Eyes
Аз вече купих потници, въпреки че не понасям, но от градината искат. Поне са готини.

# 70
  • София
  • Мнения: 3 414
Галена чак до Лондон за яке на Кая??? Joy Нашта фирма е палмърс.
Бубе,ама като виждам как се дерат и не искат да ходят децата,не казвам че моите няма да искат,просто искам госпожите да са по добри към децата ни,за да ходят поне смалко ентусиазъм.Разбирате ме погрешно.А и да ви кажа едно стихче не би ме зарадвало толкова колкото един разказ или преразказ,от зубрене се затъпява а другото развива мисълта Laughing

# 71
  • Мнения: 1 098
Аааа, не съм съгласна- ученето на изуст развива способността да се помни, което е важно.
А иначе е нормално да се дерат, все пак е стрес и раздяла с мама. Това не значи, че госпожите не ги обгрижват. Аз всеки ден като отида и са гушнали някое дете, целуват ги, успокояват ги. Е, понякога има и изцепки, разбира се.

# 72
  • USA
  • Мнения: 559
Мен пък ме е яд, че тук не учат стихотворения наизуст  Mr. Green. Много развива мозъка тази дейност.
Аз също харесвам Гап, но напоследък (последните 2 години) не ми харесват колекциите им, че и качеството доста падна. Шлифери трябва да има навсякъде. В Х&М има със сигурност и не са скъпи.

# 73
  • София
  • Мнения: 3 414
А какво ги учат Велина?
От тези заучени фрази във втори клас немогат да правят преразказ,мисля че първо трябва да разказват а после да учат на изуст,лм

# 74
  • Мнения: 384
Здравейте!
Никола 4 дни беше до обяд.А винаги се дърпа пред входа на стаята,някой път го оставям легнал по очи,тази сутрин дори поплака малко.Но там играе и спи.Само с яденето разбрахме,че няма да стане.Две седмици пробвахме без да нося храна,е не иска да яде градинската.Затва вчера занесах една торба с банани,пасти,солети и разни пакетирани храни и днес за първи път си взех детето нормално,а не жълто от глад.Ще нося и се надявам все да пробва и нещо от храната там,така се разбрахме с учителките да му предлагат и от нея.Сега бях и на родителска среща там та събрахме по 50лв. и един татко изпадна в истерия как може да ни искат пари,не е свикнал човека.Единия работил пък във фабрика за тоалетна хартия и предложи да дава.  Joy
Иве,разбирам да имаш баби или гледачка,но така...просто се замисли че и ти си човек.Ще ти е притеснено и никога неможеш д аси напълно спокоен имаш ли деца така е,първите дни в главата и душата ти е пълен хаус,но да можеш да движиш спокойно по улиците,да си свършиш работата,дори тишината за това време-е тва си е подарък направо.Докато не почнем работа,тогава незнам как ще е,но във всеки случей ще е нормално развитие на нещата.Сега една приятелка почна работа и още на втория работен ден детето болно от яслата и тя в болничен.
и мъжът ми не е ходил никога на детска,верно си има самочувствие.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт