Болезнени зърна

  • 4 553
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 158
Ще го пробвам като стане напечено сърбенето,че днес не съм усетила.Благодаря! Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 445
Аз пък мисля, че трябва да отидеш на мамолог.

100 % съм на това мнение, мамоложката при която ходя, казва че е хубаво към края на 8-ми началото на 9-ти м. да се посети мамолог  Peace

Защо е необходим такъв преглед. Питам, защото на мен мамолог ми е казал, че имам анатомична особеност и трябва да изцеждам гърдите по-отвисоко /как го обясних/...


Ами, защото както е в моя случай имам преплетени млечни жлези/канали или там както и да се казва и по време на бременност тялото само се подготвя за естествения процес-кърмене и физиологията се изменя, т. е. може нещата да се нормализират или влошат, желателно е да знаеш какво ти е състоянието. 
Да не говорим че има момичета, които изобщо не са посещавали мамолог никога  ooooh! и никой не може да е 100% сигурен, че те нещата си стават ей така.
Аз не убеждавам никой да ходи на мамолог, просто споделям. Там не хапят една консултация не ми е излишна  Peace

# 17
  • Мнения: 158
А кога започват да се пълнят гърдите с кърма,че съм малко невежа в някои неща още?

# 18
  • Мнения: 9 776
А кога започват да се пълнят гърдите с кърма,че съм малко невежа в някои неща още?

Като родиш евентуално. На някои не им идва кърмата изобщо. Има Кърмачески подфорум, можеш да четеш и да задаваш въпросите си там. А и тази тема е за друго Rolling Eyes.

# 19
  • София
  • Мнения: 432
Мажи се с Лансинох два пъти на ден, след измиване на зърната и на целите ареоли с топла вода и БЕЗ САПУН. Това е чист ланолин, крем в лилава туба. Аз така си подготвих зърната в последния месец - месец и нещо преди раждането и не съм имала никакви проблеми с кърменето, нито веднъж не са ми се разранили.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
В началото на бременността имах болезнени и чувствителни зърна, към края тези екстри ми бяха непознати (заместиха се от други). Според мен ще премине с раждането, но все пак, нека наблюдаващия те лекар предложи нещо облекчаващо. Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 44 318
И аз ти препоръчвам лансинох Wink и след раждането ще ти върши работа.

# 22
  • Мнения: 74
здравеите аз съм в 20 г.с. и ужасно много ме болят зърната нормално ли е в по ранните седмици да е така..............благодаря Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт