я сега да видим коя от нас е най-подлудяла

  • 1 614
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 272
Опааа, тази тема ще я следя с интерес. Като родя второто /живот и здраве/, баткото ще е на 2г. и 2 месеца - перфектна комбинация за лудване! Whistling
Не, че сега не откачам отвреме навреме. Направо съм си готова откачалка. Днес мъжа ми ме зарадва с две новини. Казва: "Имам една добра и е дна лоша новина. Лошата е, че синковецът се научи да си отключва хладилника" /а хладилникът е заключен щото човекът си вади ядене и разнася из къщата/. "Добрата новина е, че щом детето се е светнало как да отключва хладилника, значи е интелигентно."  Joy
Абе, интелигентно, ама как се мият три кофички кисело мляко от пода, докато интелигентото  цвили от удоволствие докато шляпа в локвата от мляко??? #Crazy

# 16
  • София
  • Мнения: 1 098
Не искам да ви отчайвам, но и при по-голямите не е по-различно.

Викам, ама кой да ме чуе! Май вече свикнах!

Оня ден малкия си счупи двата постоянни предни зъба. Ходихме да ги затапят срещу 35 лв.  #Cussing out

Едно време поне не плащах за щуротиите им, а сега и това.  #Cussing out И да не си помисли някой, че се оплаквам!

 Money Неееее! Просто си мисля след пет години, колко биха ми стрували щуротиите им.

# 17
  • Мнения: 3 164
Ох, кеф-като ви чета и се успокоих Mr. Green
У дома лудницата е пълна-аз съм свикнала и почти не ми пречи, но като се прибере вечер баба им, лелееее и тя изперква, 1 час не може да ги изтърпи и ми идва да я box, така де, а иначе ми прави забележка, че много съм викала.

# 18
  • Мнения: 824
ох,успокоих се ,че не съм само аз полудяла Mr. GreenМъжа ми каза  ,че няма друг да вика като мен(ще му кажа довечера да прочете тук).Ама у нас си е за полудяване,малкия вече ходи сам,големия иска да бяга с него като го дърпа за ръката и естественно бебо пада и реве ,големия ми казва "ами извинявай,че го съборих,но защо не може да бяга след като ходи вече).И аз по цял ден съм подире им.

# 19
  • Мнения: 3 861
И аз май съм за при вас, ние пък не спим, ама хич не спим Tired
Искам да се наспяяяяяяяяяяяяяяяяя, ще полудея вече #Cussing out

# 20
  • Мнения: 1 731
Пишете ме и мене към лудналите.Откога съм на билкови таблетки-глог,мента,валериян и все тая,вече ми се реве newsm45,ама нямам време да ида до близката горичка и да се нарева на воля.На който и да се оплача,всеки му е много весело от щуротиите им tooth.Каката е на 9г-естествено ,я гони пубертета вече babydust7.Дребния е на 2г4мес ,той пък не може да си намери място и докато си отвори очите и почва да мисли каква беля да захване smile3539.Оня ден влязал в кухнята и ми докопал олиото и го излял на пода.докато оправям цялата какафония,нашия се примърдал до цветята и бъркал в саксиите и ровил.. smile3514.Тя пък се връща от игра-завирала се в някакъв бункер и цялата в мастило wash.Незнам колко още ще мога да издържа.днес ходих до градината ,ама госпожата (дето се прави тука на велика)каза след нова година,ма не ме пита как ще издържа с него до тогава.Искам на почивка,ама много скъпо.Мъжа ми се съгласи,обаче бюджета не е много  smile3518

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Хайде и аз да се запиша в Лудницата Laughing И аз си имам едно много хитро и енергично диваче,което сега е и болно CryВ момента го чувам как едвам диша от сополи и се чудя какво да го правя,а като се събуди започват белите една след друга #Cussing out

# 22
  • Мнения: 1 983
айде и аз съм в отбора Crazy
мойта е малка, но вече знае какви бели да прави - ето днес например докато оправям бутнала 10 литровата бутилка на земята, и аз не мога да си обясня как, ама факт!!!
особено вечер, когато с баща си играят по някакъв бесен начин, а аз търча да слагам маса и т.н., иде ми не да крещя, а незнам какво... #Cussing out

щом  мъжо също забелязва, че не съм в час положението е критично Sick

# 23
  • Мнения: 11 607
Аз отдавна давам заето .....  Вече са свикнали с това ми състояние домашните и още като ме видят се строяват четиримата - ни дишат,ни мърдат,нищо!
Иначе - всичко е въпрос на нагласа! Не се впрягай излишно и свикни с положението около теб,опитай се да се успокоиш,ако е възможно и приеми това,че вече няма човек на тази земя,който да не е стресиран,депресиран и прочее дресиран!!!!! Така е живеем на земята,ако бяхме на Марс - там щяхме да се оплакваме,че е много червено навсякъде,така че - горе главата!!!!!

# 24
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Ох  smile3506не съм била сама smile3511 в лудостта си smile3514 smile3515

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Леле момичета,като ви чета и косите ми настръхват,а желанието ми за второ бебе съвсем се изпарява(не че е много голямо по принцип,татито ме агитира много за 2ро)
Аз и сега си лудвам с моята дивачка,а с 2 не ми се мисли.......

# 26
  • Мнения: 272
Май е малко офф топик, ама да ви попитам - как реагират татковците на вашата лудост? Защото, нали, преди не сме били такива Перко Самолетовци. Та кажете, мъжорлята чаткат ли на какво сте подложени и съобразяват ли се с настроенията ви или се правят на "дръж  ми шапката"?
Моят все не може да си обясни защо яхям метлата понякога...

# 27
  • Мнения: 11 607
За татковците и нашата лудост - имам претенции,че те не са по-малко полудели от нас! Така че сме квит с тях! Тях също ги бие сачмата!
А броя на децата не определя дали си луд или не - може да имаш едно дете и да си по-луд от мама дето има 3 напр. Защото едно се гледа най-трудно и тогава от много треперене - полудяваш истински!

# 28
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Тази наша лудост да не те плаши изобщо NaughtyТъй да се каже-сладка лудост-то без това неможе!Всичко е преходно и минава,ама ние така да си споделим!Аз например освен всичко останало,ами и в колата нямам спокойствие от нашия синковец-застава прав между седалките ни и говори с такъв силен глас в ушите ни ,че  noear 15 newsm77и все пита...пита ..разсъждава...е как да се чудя от къде ми все главоболието Thinking

Общи условия

Активация на акаунт