Звездни компромати-78 част

  • 47 446
  • 738
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 926

Здравейте и извинявайте, че така нахлувам в темата  Embarassed, но някой знае ли каква марка е часовникът на Андреа?
Авчето 100% знае  Rolling Eyes

# 646
# 647
  • Мнения: 3 576

OMG!!! Като видя мъж с оскубани вежди и ми се  Sick

# 648
  • Мнения: 39 612
Че тва не е ли Радо прашката ?

# 649
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
И аз мислех, че Калин Врачански гони 40.
Не знам защо.
Устните на Райна не ми харесват.
Иначе Рачо ми е любимец  Heart Eyes
Андрея е по-хубава с по-малко грим!

# 650
# 651
# 652
# 653
# 654
  • Мнения: 2
http://vbox7.com/play:3595bd7e  Grinning
 
Ако направим паралел между това участие в "На кафе" и скорошното и такова се вижда,че Мария наистина сега изглежда много по-добре - не само като визия,но и като начин на изразяване.

# 655
  • Мнения: 4 435
Райна се е загрозила, а песента не ми харесва, и може би е разбираемо, като се има предвид, че това е гръцка песен, от около 1990год. и след това Коста Марков й беше направил кавър. Райна просто се чуди в последно време какво да направи, и презаписва песни от 90-те години на нейни колеги, което ако не е западащо...няма какво друго да е.




А този дето е показал Азис е Мустафа Лешов, Мистър Менхънт.

# 656
  • Мнения: 814
Този от дясно май е Владо Арабаджиев.Чувала съм , че са имали вземане - даване, но съм си мислила, че са само слухове.

# 657
  • Мнения: 4 120
Не са слухове, била му е играчка в определен период.

# 658
  • Мнения: 4 435
Не играчка, ми направо си ходеха, не знам остана ли тайна за някой. Включително всичките й клипове бяха в тяхните хотели,  промоцията на албума й тогава също. Не мисля, че се криеха особено.
Но на снимката този изобщо не му прилича на него. Аз ли съм в грешка? Thinking

# 659
  • Cофия
  • Мнения: 1 213
Райна се е загрозила, а песента не ми харесва, и може би е разбираемо, като се има предвид, че това е гръцка песен, от около 1990год. и след това Коста Марков й беше направил кавър. Райна просто се чуди в последно време какво да направи, и презаписва песни от 90-те години на нейни колеги, което ако не е западащо...няма какво друго да е.




А този дето е показал Азис е Мустафа Лешов, Мистър Менхънт.

Аз се чудех от къде ми е позната мелодията......

Общи условия

Активация на акаунт