Лакове за нокти - тема 14

  • 58 351
  • 712
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 43
Голдън Роуз Керамик   newsm10

# 646
  • Мнения: 222
покривни ли са тези ГР - керамик?

# 647
  • Плевен
  • Мнения: 339
Аз моите лакове скоро не съм ги броила newsm78, днес ще бъде преброяването и ще направя някоя и друга снимка...мъжа ми отдавна ме е обявил за луда Laughing и за да не е съвсем спам единствената снимка, която намерих на лака на Tom Ford

# 648
  • Мнения: X
Аз реших да сложа един светлолилавичък лак върху "калта"  Laughing и се получи това http://ivchencetordv.snimka.bg/other/nails.537579.20968884.big , но май ще трябва да си смеся някой кален лак с този, че иначе е по-скоро лилав отколкото Парадоксалски.  Mr. Green

Покажи кой е лилавият?  Mr. Green

Този е - http://ivchencetordv.snimka.bg/other/nails.537579.20970664 Виж и предните 2 снимки.  Laughing
Почти всички марки имат с такъв лилав оттенък и като смесиш кален с такъв ще се получи. Аз имам и един на Мейбълин, който е по-скоро бял с такъв оттенък и може би с него ще пробвам. Иначе за главен цвят ще ползвам или този на Класик или 101 номер на Пърфект.  Peace

 Hug Мерси, може да ми кажеш и точен номер, много хубаво се е получило. Направо си е шанел парадоксал. Mr. Green Иначе имам този на Перфект номер 101, още от миналата година си го ползвам, без да знам, че ще стане толкова модерен. Трябва да си взема един нов вече.  Laughing
Ето и моят опит за ruffian маникюр.  Blush На живо изглежда по-ефектно, вчера много комплименти обрах.  Laughing

# 649
  • София
  • Мнения: 90
dollface много хубаво се е получило  bouquet

маякуб,покривни са керамика да.На 2 пласта са идеални Heart Eyes

# 650
  • София
  • Мнения: 1 594
На ГР Керамик имам 6 лака. 5 от тях са перфектни (течни, покривни, бързосъхнещи и с уникален гланц), а 6-ия е отвратителен  Confused Седи един гъст и лепкав, тегли се на конци, не се нанася равномерно... някаква много сбъркана партида е явно  Thinking Спомням си и Лу, че имаше неприятни впечатления от керамик. Явно и тя е попаднала на някой от скапаните  Close

# 651
  • София
  • Мнения: 85
и аз си взех един лакочистител на essence - този, нещо е толкова щадящ, че направо не чисти, както си падам по тъмни цветове  Laughing

в този ред на мисли в момента съм лакирана с perfect 73, обсъждан е преди в темите, ако не се лъжа - цвят като бръмбар, само че ми е толкова странен, че няма да го показвам.

# 652
  • Мнения: 282
в този ред на мисли в момента съм лакирана с perfect 73, обсъждан е преди в темите, ако не се лъжа - цвят като бръмбар, само че ми е толкова странен, че няма да го показвам.
Покажи го,моля те,аз не се сещам за кой Перфект става въпрос. Rolling Eyes
Сега смятам да се лакирам с един хубав есенно- зимен зелен лак на China glaze и после ще го щракна. Simple Smile 

# 653
  • София
  • Мнения: 1 793
И аз в момента съм с Перфект 73, но още вчера го пратих в темата за размените. Не е моя цвят. Точно е бръмбарски, метален.....супер странен  Peace
Не съм Бамфи , но имам снимка под ръка на Перфект-а, ето :

Последният от тази снимка е той  Peace

# 654
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
dollface, 375 e.  Peace

# 655
  • Мнения: 282
Не съм Бамфи , но имам снимка под ръка на Перфект-а, ето :

Последният от тази снимка е той  Peace
Мерси!  bouquet Ами че той е подобен цвят на този, с който се лакирам сега! Laughing Ще го покажа после.

# 656
  • София
  • Мнения: 1 594
Хаха, всички сте се обръмбили днеска с еднакъв лак  Laughing

# 657
  • Мнения: 282
Хаха, всички сте се обръмбили днеска с еднакъв лак  Laughing
Май така се оказа! LaughingДа си признават и други ако има! Mr. Green
Ето как стои China glaze Emerald Fitzerald

# 658
  • Мнения: 2 697
На ГР Керамик имам 6 лака. 5 от тях са перфектни (течни, покривни, бързосъхнещи и с уникален гланц), а 6-ия е отвратителен  Confused Седи един гъст и лепкав, тегли се на конци, не се нанася равномерно... някаква много сбъркана партида е явно  Thinking Спомням си и Лу, че имаше неприятни впечатления от керамик. Явно и тя е попаднала на някой от скапаните  Close

Аз наскоро реших да дам шанс на точно тази серия - взех си един яркочервен. Пробвах го тия дни - страхотен е!, приятно съм изненадана. Точно такъв е, както ги описваш - течен, покривен, бързосъхнещ, чудесен гланцов ефект, нямам търпение да си пооправя ноктите тези дни и да го мацна, оправя ми добре настроението в тия мрачни дни Heart Eyes

# 659
  • Мнения: 348
Май намерих евтин заместител на Space Cadet на Орли-



Ето и оригинала

Общи условия

Активация на акаунт