Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:10 - Тема 50

  • 25 806
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 154
Довечера нали ще ни казваш в рекламите интересните фрази? Заедно с Лийчето!  Praynig Praynig Praynig
Уси, извинявай, но не разбрах какво имаше предвид. Малко си падам руски реотан. Blush

Фенче, честито огнено аватарче! Да си го разходиш със здраве! Hug newsm51 newsm51

Не знам дали е от твоя реотан или аз съм се изказала неясно. Ще се опитам да съм по ясна. Довечера, ако е рекъл Бог, ще гледаме филма по АТВ Европа. Ама само картинки зяпаме. Затова в рекламното време с Фенчето да ни каквате какво аджеба си казват нашите хора, то това което и вие разберете. Че знаете малко повече думички от нас.

# 16
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТА ЮБИЛЕЙНА ТЕМА И ОТ МЕН ЗАПЛЕНЕНИ МОМИЧЕТА!

Специални благодарности за Ринка, която се грижи за нас!
Още много теми за изпишем с вълненията и емоциите покрай филма!

# 17
  • Мнения: 2
Не знам дали е от твоя реотан или аз съм се изказала неясно. Ще се опитам да съм по ясна. Довечера, ако е рекъл Бог, ще гледаме филма по АТВ Европа. Ама само картинки зяпаме. Затова в рекламното време с Фенчето да ни каквате какво аджеба си казват нашите хора, то това което и вие разберете. Че знаете малко повече думички от нас.
Схващам някои думи, но в доста случаи си превеждам нещата в противоположното значение. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 0
Здравейте мили момичета! Моля дайте пак линк за ATV онлайн.

# 19
  • Мнения: 0
Да се почерпим за юбилейната тема   Hug

# 20
# 21
  • Мнения: 0
Отварям темата, момичета, и тъкмо щях да попитам кой е дежурен тази вечер на мокрия бюфет. Видях, че сте наредили тезгяха/както каза г-н Ихсан/. Аз никъде не искам да бъда - нито на мокрия, нито на сухия, защото от мъка и нерви не гледам какво и колко ям и пия. Пък после се чудя защо всичко се е залепило където не трябва. Приятни емоции тази вечер - "и да плачем, и да пеем - ПАК ЩЕ СЕ НАПИЕМ"...

# 22
  • Мнения: 0
Благодаря за линк-а.

# 23
  • Мнения: 0
Ринкааа, брагодарско за прекрасния аранжимент и на новата тема. Умееш да създаваш празнично настроение и това си е.
 smile3501Направиха ми впечатление кадрите под рубриката "Очаквания за новия сезон". Всичко има - и сръдни, и нежност, и изпиващи погледи, и очакване на другия, и завихрени в страстта, и музика, и танци, и .... Love in Paris. Еее, как да не се пристрасти човек към филма и това прекрасно общество! newsm51 newsm51 newsm51

# 24
  • Мнения: 0
   ura Моля, по случай юбилейната ни тема, всеки да се разпише в нея за късмет и да се почерпи от бара ! newsm18 

# 25
  • София
  • Мнения: 51
   ura Моля, по случай юбилейната ни тема, всеки да се разпише в нея за късмет и да се почерпи от бара ! newsm18 

Оооо Фенче много си огнена бе къз - дано и страстите тази вечер да са огнени

# 26
  • Мнения: 0

Оооо Фенче много си огнена бе къз - дано и страстите тази вечер да са огнени

 Joy Joy Joy За в сериала се надявам, за в къщи не се съмнявай hahaha

# 27
  • Мнения: 10 240


Ирра:
  newsm51 newsm51 newsm51

Превод на статията, постната от Ваня:

Престижни награди от сайта за сериали на ATV

Престижните награди на сайта за сериали на ATV за 2010 година, определяни с гласуване на потребителите, бяха пръсъдени в катогриите "Най-добра актриса", "Най-добър актьор" и "Най-добър любовен сериал".
Наградите бяха връчени с церемония, състояла се на снимачната площадка поради продължаващите снимки на сериала. Наградата за "Най-добра актриса" беше връчена на Туба Бююкюстюн, за "Най-добър актьор" - на Джансел Елчин. Наградата за "Най-добър любовен сериал" беше дадена на Али Лескай, който я прие от името на сериала "Запленявща сърцето".
На церемонията по награждаването, която стана свидетел на интересни гледки и диалози от снимачната площадка, най-голямо внимание привлякоха остроумията на Джансел Елчин и симпатичните жестове на Туба Бююкюстюн. Джансел Елчин привлече вниманието върху себе си с остроумните шеги и приятните беседи, като не остана незабелязано топлото отношение между него и Туба. Щастието от получените награди пролича в очите на двамата, докато благодаряха на феновете си за тях след церемонията. Туба прати поздрави и обич на всички, които я удостоиха с тази награда. Джансел каза, че тази награда е много специална за него и добави, отбелязвайки задоволството си: "Никоя награда досега не ме е ощастливявала и разчувствала колкото тази." Актьорът благодари за всички пожелания по случай рожденния му ден, организиран от въпросния сайт, и се развълнува от това, че много скоро ще получи и специалните пожелания, записани лично от гласовете на феновете му. Популярната двойка подчета, че имат намерение да направят изненада на потребителите на сайта в най-подходящото време, което успеят да намерят между снимките.
Али Лескай, който прие наградата за "Най-добър любовен сериал" от името на "Запленяваща сърцето", каза, че работят усилено, за да могат да поднесат по най-добрия начин сериала и че се опитват да разкажат една много красива история. Али Лескай каза още, че приказния стил на разказа им се подчертава със сценария и музиката, и че нарочно не са предпочели да разкажат една лесно осществима любовна история. Той добави, че сценарият трябва да се оценява в дългосрочен период, и че е нормално в отношенията на Хасрет и Мурат да има приливи и отливи. Той каза още, че е много щастлив от положителните отзиви за сериала, че са свидетели на специалното място, което зрителите са отредили на сериала, и че следят сайта за сериали с интерес, още повече за да черпят идеи от коментарите и мислите, които споделят феновете там.

# 28
  • Мнения: 10 240
Здравейте след кратко отсъствие!

Радвам се, че стигнахме 50-та тема запленени от прекрасните Хасрет и Мурат!

Радвам се, че темичката ви хареса!

По призива на Фенчето да се "разпиша" / макар че вече го направих на първа страница!/

Обадих се на Хасрет по телефона, да я питам дали още ще ни опъват нервичките.



А тя се засмя и каза, че щом сме издържали толкова ще издържим още малко.... Joy Joy Joy

Но нямало  да ни го причиняват повече!Дошло е времето на любовта! txtloves txtloves txtloves

 

# 29
  • Мнения: 10 240
Gönülçelen’ Emrah


Eski Milli voleybolcu Emrah Aksoy beyaz cama alıştı. Aksoy yeni yayın dönemimde Gönülçelen adlı dizide oynamaya başladı.

Bir çok dizi de ufak roller almasının dışında özellikle geçtiğimiz sezon herkes tarafından takip edilen iki önemi proje olan Melekler Korusun ve Arka Sıradakiler adlı televizyon dizilerinde oynayan Emrah Aksoy, baş rollerini Tuğba Büyüküstün ve Cansel Elçin’in paylaştığı sevilen dizi Gönülçelen’in kadrosuna dahil oldu.

Yeni sezona 22. bölümüyle yarın merhaba diyecek Gönülçelen Emrah Aksoy’un da rol aldığı bölümüyle saat 20.00’da ATV ekranlarında olacak.

От Ирра:   newsm51 newsm51 newsm51



Превод на статията:

Емрах "Запленителя"

Бившият национален волейболист Емрах Аксой свикна с камерата. Аксой започна уастие в новия сезон на сериала "Запленяваща сърцето".
Освен, че получи малки роли в доста сериали, той участва в два проекта, следени с интерес през изминалия сезон: "Задните редици" и "Ангели-пазители". Сега Емрах Аксой е в екипа на сериала "Запленяваща сърцето".
Сериалът "Запленяваща сърцето", който продължава с 22. си епизод, стартира в 20.00 часа и с участието на Емрах Аксой.


*В турския форум са коментирали доста този актьор, много привлекателен млад мъж, шегуват се, че е нормално да стане причина шокото да мачка салфетки и умуват дали ролята му ще бъде симпатична или лоша. Предполага се, че героят му е продуцентът, с когото Левент запознава Хасрет.

Общи условия

Активация на акаунт