Имам спешна нужда от съвет

  • 3 809
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
имам спешна нужда от съвет, защото не издържам психически вече.
Става въпрос за майка ми, тя се изживява като мъченица и жертва. С баща ми се разделиха преди около 4 години, той живее с друга жена на семейни начала. Майка ми не можеше да си плаща квартирата сама и баба и дядо /родителите на баща ми/ я приютиха в техен апартамент. Майка ми е с 300 лева заплата и живее много бедно. Аз се опитвам да и помогна, но каквото и да направя, тя е недоволна. Предложих и да и плащам тока, защото тя има само 25 лева ток, и не искам да стои на студено, искам да включва печка, давам и априте месечно, но тока не се повишава, както се разбрахме. С баба и дядо не обелва и дума, мисли че те са виновни за раздялата с татко. Обадих се на баща ми и той веднага се съгласи да  и праща пари, майка ми отказва и му ги връща,
каза ми да не се бъркам, ако тя много му искала, той може би никога няма да се върне при нея. Давам и пари за храна, също нищо не купува. Събира всичките си пари и помага на сестра ми. Сестра ми няма нужда от помощ,а и не иска, спря да взима пари от майка.
Майка ми обаче като че ли е вманиачена, започна да купува ел. уреди и други подаръци и да ги праща на сестра ми.
Сестра ми и тя вече е ядосана, защото за една година получи два хладилника. Майка ми разправя пред съседки, че няма какво да яде, че сестра ми е бедна и трябва да и се помага, сестра ми спря да посещава майка ми, обажда се само по телефона.

# 1
  • София
  • Мнения: 8 044
Нещо много се изтърка тая сюжетна линия с изоставената майка, помагаща на сестрата и чакаща от другото дете.
ССФ е стрелян заек, не е вчерашна.  Mr. Green

# 2
  • Мнения: X
МАйка ти нещо я гони склерозата вече...Не е лошо да я консултираш със специалист...

# 3
  • Мнения: 25 907
За зълвата беше по-интересно пък!  Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 12 695
Като цяло са слаби сюжетите. Ех, едно време какви пързалки имаше.

# 5
  • Мнения: 1 446
Ахахаха...

Това вече много нагласено ми звучи дори и на мен.

# 6
  • Мнения: 4 569
Пак ли?

Спри да даваш пари на майка ти и ги остави да пасат.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 217
У лево.....

# 8
  • Мнения: 7
Като цяло са слаби сюжетите. Ех, едно време какви пързалки имаше.
Имаше Трещи, ама и тогава се оплаквахте Peace

# 9
  • Мнения: 25 907
Спирам веднага да се оплаквам, ако поне един/една си признае каква е целта?
Да оставим настрана очевадните пързалки, пуснати с цел да забавляват целокупното форумско общество.
Питам за "драмите" с претенции за истинност. Особено тези, които тъпо, но упорито се пускат по няколко пъти през годините.
Много ми се ще да разбера.  Thinking

# 10
  • Мнения: 7
Нямам представа, наистина.

# 11
  • Мнения: 2 457
Ама вие от години ли сте тук newsm78

# 12
  • Мнения: 287
а)скука
б)хранят се от съжалението на другите хора
в)търсят внимание
г)хлопа им дъската
д)всичко накуп

# 13
# 14
  • София
  • Мнения: 12 806
Спирам веднага да се оплаквам, ако поне един/една си признае каква е целта?
Да оставим настрана очевадните пързалки, пуснати с цел да забавляват целокупното форумско общество.
Питам за "драмите" с претенции за истинност. Особено тези, които тъпо, но упорито се пускат по няколко пъти през годините.
Много ми се ще да разбера.  Thinking
Материализират някаква фантазия, но защо... има толкова варианти, че няма да ни стигнат и сто пързалки да ги обсъдим. Но е възможно и да са истина- хорските проблеми са доста еднотипни.

Общи условия

Активация на акаунт