Ползвали ли сте "бръмбар" ???

  • 6 584
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 572
Най- малкото ще се специализира в следенето. Mr. Green
Иначе ще фалира.

# 61
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Най- малкото ще се специализира в следенето. Mr. Green
Иначе ще фалира.

Поне ще знае и ако остане с него нЕма да му се аби много  Crossing Arms

# 62
  • Мнения: 562
Разбирам те.  Peace  Просто тя е такъв тип, че иска и веществено доказателство. Хората сме различни.  Peace

А и винаги съм била за това човек да действа според усещанията си.  Peace

А ако не успее да го излови?Ще залага бръмбари всеки път когато се усъмни?

То си е нейна работа ...

Пък и може да се окаже, че сега бърка. Ако наистина греши и го докаже на себе си, със сигурност ще се чувства по-спокойна и много по-добре.  Peace

Най- малкото ще се специализира в следенето. Mr. Green
Иначе ще фалира.

Поне ще знае и ако остане с него нЕма да му се аби много  Crossing Arms


Дам.

# 63
  • Мнения: 11 572
Ами дай боже да е така!!

Аз за друг вариант на следене се замислям, който на нея ще е удобен, ама пусти мозък, за нищо не се сещам.

# 64
  • Мнения: 431
Момичета, честно развеселихте ме Simple Smile.
Благодаря на тези които ме подкрепят, пудинг, еднакво мислим Peace Peace

# 65
  • Мнения: 562
Момичета, честно развеселихте ме Simple Smile.
Благодаря на тези които ме подкрепят, пудинг, еднакво мислим Peace Peace

 Hug   bouquet

Дано всичко да е наред! Стискам палци!!!  Praynig

# 66
  • Мнения: 1 668
И аз те подкрепям Hug Действай смело!
Няма нищо по-хубаво от истината..!

# 67
  • Мнения: 66
Дано всичко е само лоша мисъл  Peace От мъжа ми знам , че има "бръмбарчета " в химикалки , малки фенерчета , дори в лепенки . Бих ползвала , ако съм в подобна ситуация , не искам да разпалвам огъня , но според мен трябва да си наясно . Не може да живееш в неведение и страхове , ти просто му нямаш доверие след като те е измамил веднъж.  Моя съвет е да не поръчваш от нета , а да отидеш в оръжеен магазин , там ще те насочат най - добре и най - малкото можеш да изпробваш дали работи. И както една съфорумка каза , бъди много предпазлива . Peace

п.с. Моля те пиши на лични към кой детектив се насочи , в смисъл кой ти е искал тази сума , много ми се вижда ?

# 68
  • Мнения: 5 370
Жозефина, незнам дали си малка, но определено не схващаш. Не целя финансови облаги, а нещо което може би на теб не ти е познато, нарича се душевно спокойствие.

 Laughing Laughing

Значи, ако се получиш доказателство, че мъжлето е чисто като сълза, то той ще получи индулгенция доживот? Laughing Laughing
Ето я моята тема фаворит за годишни номинации. Ако не друго, се позабавлявах .

П.С. На почти 40 съм и отдавна съм спряла да си нарушавам "душевното спокойствие" заради мъже. Всеки е свободен да прави каквото иска, където иска. Пък ако толкова се безпокоиш, запечатай му го оловен печат, като ВИК, един вид.

# 69
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Е - какво, какво? Просто иска да знае ИСТИНАТА!!! Някои хора имат нужда от нея, независимо каква е и независимо как ще постъпят след това. Разбирам я.  Peace
И къде ще си я вре тази истина?
Ако не се чувства добре в този брак - да го разруши. Със или без изневяра нещата са едни и същи.
Истината, та истината, сякаш ще я стопли...

# 70
  • Мнения: 863
Една моя дружка, бивша колежка, на възрастта на майка ми, цял живот се съмнява, че мъжа й й изневерява.До този момент твърдо доказателство не е намерила.То не бяха следенета, проверки, намиране на косми в къщи, поставяне на различни малки капанчета(клечки по бравите и не знам още какви).Няма пари за частен детектив, но е говорила с такива, както и мислеше за подслушване, но не може да си го позволи.С годините това й се е превърнало в идея фикс, и само за това мисли.Твърди, че ако има твърдо доказателство, ще може да докаже на дъщеря си, че не е луда.Мисля обаче, че вече наистина е почнала да изперква, защото е убедена, че когато тя заспи нощем, той вкарва любовницата в къщи, и правят секс в другата стая.Представяте ли си?Това живот ли е?
Така че определено мисля, че стигне ли се до там жената да няма никакво доверие на мъжа(независимо с основание, или не), е по-добре да прекратява този брак.
Ако авторката не успее да го хване с помощта на бръмбар, няма да се успокои, и ще продължи да търси начини да го излови.След като веднъж се е случило, тя вече никога няма да е спокойна, че й е верен.

# 71
  • Мнения: 4 916
Няма как авторката да получи доказателство, че не й изневерява. Каквито и капани да залага, колкото и пари да налее на сайта за бръмбари, най-много да се увери, че точно в този час и ден, той не е бил с друга. Дори тази друга да е само във въображението на авторката, тя винаги ще се съмнява и ще дълбае, ще го следи, ще му рови в телефона и т.н. Както познатата на Миа71 - и цял живот да не намери доказателство, все ще се съмнява.
Щом веднъж е влязла в цикъла на недоверието и съмнението, няма край.

# 72
  • Мнения: 431
Благодаря на всички които се включиха с позитивни и не чак толкова мнения.
Да, не му вярвам, но ако той положи усилие да си върна доверието в него, да ще го направя! Но... такива изгледи няма.
Ще помоля модовете да заключат темата, няма смисъл, не искам да се превръща в дискусионно студио.
  bouquet

# 73
  • Мнения: 5 370
Е крайно време беше, да.

Особено с тия снимки в подписа и на аватара, смятай, че никой не разбра. Mr. Green

# 74
  • Мнения: 4 916
Верно, поне снимките да беше махнала за седмица, докато темата отпува към двайста страница.

Общи условия

Активация на акаунт