Тwilight/Здрач- тема 63 - Силно затъмнени...очакващи Зазоряване!

  • 39 622
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
Момичета, радвам се, че ви харесва новата темичка  Hug
Мона ми помогна да открия пак анкетата, че аз тотално се бях заблудила  Crazy
Гласувам за опции....2,3,5 Peace И трите са неизлечими състояния  Sunglasses Laughing

Angel_Dust, новият ти подпис е ууаааууууа  Heart Eyes ех, милата Импаличка!

Мирка, аз също много искам аутейкове.... Детайлите(ако може и клипче Flutter) , GQ ииии.... ВФ двете издания!

Хахаха Люси, сигурна бях, че криеш тайничко някоя специална бутилка шампанско за повода с брадата  Mr. Green Нямам търпение да видя отново как изглеждаше Роб преди да му се случи лятната неандерталска трансформация(с която пак си го харесвах де.... Whistling)

За лека нощ - нещо новолунско....  Heart Eyes




# 16
  • София
  • Мнения: 6 219
Прекрасна нова тема!   bouquet

# 17
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Здравейте момичета  Hug
Леле Цвеее, и аз гласувах с 2,3 и 5  hahaha  .. Само защо не одобри моето предложение за опция  hahaha

Люска - ти си отворила от хубавоТО шампанско, но поводът си го бива де  Mr. Green

Дамарис, манипите са страхотни ( и се отличават с достоверност  hahaha )

Ваня и аз като теб, докато не видя снимки, не вярвам, че ТО (брадата) е унищожено  Mr. Green
Не ми говорете за Тай просто - къде се е забил този човек .... бих се зарадвала и на една снимка на него дори ако е с лицето Суифт, Тейлър , но уви  Mr. Green

Angel Dust , подписът е СТРАХОТЕН ... теб съм те признала, че умееш да ги избираш Уинчъстъровите красоти  Heart Eyes

# 18
  • София, България
  • Мнения: 5 597
ДНЕВЕН БЮЛЕТИН 04.10.2010

Джо Джонас, омагьосан – кадър 1001-ви хехехе Simple Smile  Flutter

Какво не знаехте за Роб до сега….   Crazy

Тай в „My Wife and Kids“  Flutter

Just Tyler… Аз казвам пък just Biel!!!!!  Party

Аутейк на Елизабет Рийзър за Vanity Fair  Crazy

100 Monkeys Go Daddy Contest Commercial  Crazy

Страхотни фен клипове към Здрач  Whistling

The Rubber Duck Cullens  Flutter

All you need is love vol.12345  Flutter

We have a new Twilight still from the French Movie Companion  Flutter

Ауттейк на Кристен от стара фотосесия с Тай от EW  Crazy

Нови стари снимки на Кристен  Flutter

Кристен и Роб в сп.People  Hug

Нови стилове от „HEREAFTER „  Flutter

Kristen in Celebrity (Greece – October 2010)   Crazy

Любимите Здрачни актьори във FilmInk Mag  Whistling

Питър и Джени на игра на LA Dodgers  Crazy

Празнувам днес…брадата изчезна Simple Smile Hug Party

Аутейкове на Ашли от неизвестно коя сесия Simple Smile  Hug Вижте втората рокля - невероятна е!

Peter Facinelli на twi-convention в Чикаго  Flutter

Роб се обръснал..Finally!!  Hug

Фотосесия/и на Макендзи Фой  Flutter Ренесме

Fashion post: MTV movie awards 2010  Flutter

Нов постер и стил от „Meskada“  Flutter

Бен Барнс е можело да бъде Едуард Кълън!   Party

Опишете брадата на Роб с една дума…  hahaha

Jared Padalecki love post (h)  Heart Eyes  Blush Heart Eyes

Supernatural wallpapers!   Flutter

Jensen Ackles love post Simple Smile   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Бил Кондон ново писмо до феновете  Crazy

Венити Феър 2010 ауттекове  Whistling

Нови/стари лични снимки на Ашли и Кел  Flutter

Както вече знаете- езикът на тялото никога не лъже! Simple Smile  Whistling

Кристен с фенове в Монтепулчиано / New Moon 2009/   Crazy

+18… No comment  Blush

# 19
  • Мнения: 6
Ехее Мона, кога успя с бюлетина   bouquet    bouquet    bouquet   
Твоето предложение ще е в следващата анкета Mr. Green само измисли по-така отговори  hahaha

Наистина от троицата няма никакви новини, сигурно са започнали лека полека работа за Зазоряване, все пак преди месец на някои им бяха първите проби за костюми, предполагам и нашите хора са вече на мястото.

Нямам търпение скоро да пускат Welcome to the Rileys, съвсем мъничко остана Heart Eyes

Даже в Пловдив е ужасно студено, черпя ви с нещо топличко и хубава музика...
  Леко напомняне от Уинчестърови...

# 20
  • Мнения: 3
Бррр студено навсякъде, малко топличко между дланите и аромат за душите ммм

 Като каза Цвети Уинчестър и покрай тази най-бързо преминаваща през екрана вампирка от Волтури, забелязах манекена, който ми се видя добра кръстоска между Еди и Сами  (демек Роб и Джаред)   Joy     Ей с такива глупости се занимавам, пиейки кафе   Колкото повече го гледам, по се разсънвам   Joy

Мона, хубави бюлетини, напоителни. Гледам нови/стари снимки от сета на Здрач и за пореден път установявам, че Роб ми изглежда прекрасно драматичен там, каквото и да прави извън кадър. А в РМ е супер прекрасен.  Намалих дозите Свръх и веригите ме теглят ли теглят ...  посоката е ясна   Mr. Green

Последна редакция: вт, 05 окт 2010, 08:53 от lili0909

# 21
  • Мнения: 6
Добро утрооо  Hug

Люси, мерси за кафенцето  Heart Eyes Този Роб/Джаред е мноооого хубав за разбуждане! И наистина прилича и на двамата, но като че ли малллллко повече на Джаред....  Whistling

Няколко новини от блога за кафенцето:
Breaking Dawn Mанипи Наистина много красиви!
Нова снимка на сестрите Патинсън Тук аз леко се изненадах как и двете сестри са ги прикоткали, но предполагам Робовата нишка не се губи  Mr. Green Ще ми е адски интересно, ако някой път направят фотосесия заедно! Или поне Роб и Лизи или Роб и Виктория Whistling
11 неща, които не знаехте за Робстен… За прането, моделстването, котките и кучетата....

# 22
  • София, България
  • Мнения: 5 597
СЛЕД МАЛКО ЩЕ ВИ ПУСНЕМ НЕЩО УАААУУУ!!!! Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 23
# 24
  • Мнения: 630
Ех, Цвете, все едно знаеш, че влязох в света на сериалите (или по-скоро на сериаЛЪТ Laughing), та си пуснала таз анкета.
Аз съм две и три, въпреки, че три остана на мнооооого заден план, но има време, ще наваксам.
Да благодаря тук на Мона, за да знае целият форум, че никога нямаше да разбера за Братята, ако не беше тя. Обичам те, Мо...Е малко ми куца блога, но ще се примириш, няма как, мило...
Чудя се по този повод дали да си сменя подписа, много, много се чудя
Гледам докато ме няма, тук разврат се вихри, даже гол Роб прочетох,  hahahaтц-тц-тц не ви е срам...

# 25
  • Мнения: 6
Знам, лоша фенка съм, че се радвам на папарашки снимки......ама е по-силно от мен  Embarassed Mr. Green
Много красив Роб, много  Heart Eyes! А на Кристен ужасно много й отива русата прическа за Мерилу  Heart Eyes
Добре, че Мона беше добрия вестоносец да ми каже  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Робстен тийм, наздраве Sunglasses


# 26
  • Мнения: 328
Йееееее, доживяхме обръснат Роб Crazy Mr. Green Peace Grinning Praynig Сигурно Кристен се е оплакала, че боде тая брада та се е решил да се остриже Mr. Green Благодаряза снимките и новините. Това ме изкефи: "Роб: За анонимността
Понякога искам хората да не знаят кой съм, за да мога просто да излъжа, че съм писател на речите на Обама. Това е, което казвах преди Здрач"  Joy Интересна професия си е избрал да измисли Laughing

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Не знам дали има смисъл да се оповестявам, като всеки знае..ама айде Simple Smile С фикове запълвам аз, неуморно и безотказно, вече година и половина и няма изгледи за отказване!
Роберто е повече от прекрасен, чак по-млад и по-хубав !възможно ли е това?!) ми се видя Mr. Green Heart Eyes

# 28
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Здравейте,мои любими момичета  Hug

този Робстен бе   Mr. Green

Ина, мило , ти нали представи извинителна бележка  Mr. Green
Цве , виж колко ми е точен тайминга на разпространение на добрите новини  Mr. Green
Красе, за фен фикшъните е ясно ... по-добре и аз да не отварям темата, за да не се наложи да разказвам за последния як слаш с участието на Кастиел и братята ... много мЪ е срам  Joy

# 29
  • Мнения: 6
Ауууу госпожице Ина, какво виждам в подписа ви Heart Eyes Усещам как  лека полека идваш в нашия отбор  Whistling

Дамарис, наистина голям е образ Роберто. После пък го било срам, че е лъгал Обама като наел наистина млади писатели за речите си  Joy

Красе, толкова и на мен ми беше залипсвала челюстта!!!!  Heart Eyes Не мога да им се нарадвам!

Монааа  Hug знам знам аз колко те е срам  Mr. Green Ще чакам Биел като направи клип за ЕП-то да го прочетеш най-накрая  Flutter


Спамова лека нощ....


[/b]

Общи условия

Активация на акаунт