Студентски кредит

  • 1 049
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
         Да ви попитам, ако някой знае нещо за студентските кредити по новата програма,гарантирани от държавата,само за учащи в България ли се отпускат? Дъщеря ми учи в чужбина и са и казали,че не могат да и отпуснат такъв. Ама като знам на какво ниво са кредитните ни инспектори  ooooh!
         Та ако някой има актуална информация, моля да сподели.
          Благодаря ви предварително. Спешно ми е.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 242
http://www.monitor.bg/article?id=258787
Правилно са ти отговорили в банката "некоментентните" служители!  ooooh!

# 2
  • Мнения: 3 329
Ако мислите, че кредитните експерти, които това им е работата са некомпетентни, към кого отправяте въпроса си? Едва ли пишещите тук, изключвайки работещите на тези позиции, са по-компетентни. Обърнете се към изп.директори на двете банки. Те са най-запознати.
 И ДСК, и РББ имате сайтове и кол центрове. Ако не Ви се разкарва до банките...

# 3
  • Мнения: 0
Ако мислите, че кредитните експерти, които това им е работата са некомпетентни, към кого отправяте въпроса си? Едва ли пишещите тук, изключвайки работещите на тези позиции, са по-компетентни. Обърнете се към изп.директори на двете банки. Те са най-запознати.
 И ДСК, и РББ имате сайтове и кол центрове. Ако не Ви се разкарва до банките...
Съжалявам ако съм обидила работещите тук на тези позиции. Не съм си и помисляла да слагам всички под общ знаменател. Може би просто винаги съм попадала на служители,които не могат да ми дадат смислени отговори по други въпроси. Още веднъж извинявайте.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт