МАЙ-четата се показаха сега - 2 тема

  • 20 610
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Ха здрасти пак от мен.
Днес полудях...врътнаха ме сериалите пак за тези трюфели и хукнах при докторката. Значи аз ходя при две - едната ми води ЖК по касата а другата, която изражда Слави и и вярвам напълно има частен кабинет. Та днес се ръснах там. Тя като ме видя се уплаши, че има нещо. Викам - извади ме от тези сериали, че ще полудея Mr. Green Та тя ми обясни, че тези гъби дето ги имам се появяват почти винаги при бременните и че ще ги лекуваме но в 13г.с Изпросих си видеозон Crazy Запетайката вече е голямаааа и днес показа термин 04.05. Crazy Има си висчко и много шаваше...за моя радост.
Моята доки има един екран при нея малък и един голям 19 инча точн пред майката за да вижда вичко...та се позабавлявах. Отчетох се bowuu

# 676
  • Мнения: 331
Альооо, групата, сега да не се изнесете масово към ФБ и да ме изоставите тука самичка?  newsm45
Колкото до дрехите за бременни - аз си купих вече един панталон - най-елементарен, с коремче (не знам как точно да го обясня). Яд ме е , че не мога от тук да ви пращам - по 25 $ са, а в БГ си спомням, че бяха яка цифра.... Но аз ще гледам да не прекялвам с дрехите за бременни и с надеждата, че ще ми трябват само 9 месеца и после бързо ще успея да си скоча в дънките - а дано!!!  Praynig

# 677
  • София
  • Мнения: 2 817
Аз пък си купих един дънков панталон с ниска талия и смятам с него и с бодита да карам докрая... Струваше ми само 25лв, обаче ми харесва толкова много и ми стои, дето има една приказка, неприлично добре. И е изключително удобен и мекичък, чак ми се иска да почна да ма'ам гащи наляво и надясно, а не да пазя леглото вкъщи, амаа какво да се прави...
Ще си ходя с него на прегледите и сега на защитата на дипломната работа, че май други излизания не ми се полагат в скоро време  hahaha

# 678
  • Мнения: 1 328
Пак аз. Някакво кървене следобед ме изненада.. ще го видим кога ще спре, лежане и почивка дотогава, + дуфастон и но шпа. Има вероятност да е от едното бебе, което явно не е останало.. док каза, че не се развива. Силно се надявам да е от това, а другото да си е ОК. То се вижда ембрионче вече, не е кухо яйце. но док каза, че докато не види сърдечна дейност няма да се успокои..
Пред мен влезе друга бременна, на която чух какво обясни за хепатит Б - че е единственото нещо, което не се поема от касата. Аз все пак ще си питам, ако ми е до това.. само стискам палци да е наред всичко..

# 679
  • Мнения: 331
jenny b, всичко ще бъде наред - само спокойстие, лежане и хапчетата, които док е казал! Всичко ще бъде наред, сигурна съм!  Hug Hug Hug

# 680
  • Мнения: 1 684
jenny b дано всичко да е наред с другото бебе:) стискам палци.
аз имам малко дрехи за бременни - 2-3 рокли и един клин, който слагам под тях. с панталони никак не ми е удобно-ужасно ми стягат на корема. понеже аз съм с патологична бременност, ако всичко е наред след края на месеца смятам да накупя още неща:)[/i]

# 681
  • Мнения: 660
jenny_b, почивка и спокойствие. Всичко ще е наред. Стискам палци.

Аз току що се връщам от първия си преглед. Вече ме записаха на тукашната ЖК. Назначиха ми и кръвните изследвания, но ме предупредиха да ги направя след 2 седмици, че да се излекувам. Бебчо е едва 1,9 см, но пък си отговаря на седмиците - 8 и 3 дни. Видяхме с тати и каката как му тупти сърчицето и всичко ни е наред за сега. Моля се, да е така до края! Praynig

# 682
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Спокойнооооо никой няма да напуска и да се установява във фейса Laughing
Жени почивка и стискам палци Hug и провери за хипатита....аз не го плащах.
Тони честито ти записване Mr. Green
За дрехите - все още имам два панталона - дънки и джинси дето ми стават все още. За после - незнам

# 683
  • Мнения: 325
     Жени стискам палци, много да почиваш и само слънчеви мисли!
  Хера добре дошла на моята дата-най-посл някой за 4-ти  bouquet
       Ох пак преядох.....

# 684
  • Мнения: 23
Приех поканите във ФБ.
Гери като ти видях фамилията се сетих....тук при нас в Стара Загора имаме виден акушер-гинеколог с твоята фамилия. Да не сте роднини? Той обаче е много възрастен вече....но все още работи...доколкото знам в момента е в най-новата болница тук.

Това е известна арменска фамилия, нещо като ... Спасови или Иванови по българско му. А иначе това е фамилията на съпруга ми Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 685
  • Мнения: 23
Няма да изоставим темичката, на мене тук си ми е хубаво с вас!  Hug
Относно запек  ... на мене ми помагат чайчетата.. пия плодови! Удавете противника! Twisted Evil
Лека и спокойна нощ...  Hug smile3524 Kissing Heart

# 686
  • Мнения: 10
Честито на мамите с хубавите новини   bouquet
jenny_b стискам палци всичко да е наред!
Аз ви обещах фотосесия и вече може да разгледате снимките ето тук Simple Smile
Тъй като май сме каката/баткото на групата сме цели 53мм и сме особено очарователни в анфас  Laughing Поне не ни трябва костюм за Хелоуин  Joy

Който желае да влезе във виртуалния ми дом ФБ е добре дошъл - Диди Седмакова (снимката е цвете на фона на небе, поне за сега Grinning)

# 687
  • Мнения: 32
леле диди направо ... тази за хелоуин я имам в същата поза от вчера Simple Smile само че му викаме пришалеца Simple Smile много ти е хубав бебото

мъжо сега вика "кога сложи снимки в нета бе жена?"  Mr. Green
обясних му и той вика щом си приличат ще ги запознаем ...  Flutter може да се вземат

# 688
  • Мнения: 331
леле диди направо ... тази за хелоуин я имам в същата поза от вчера Simple Smile само че му викаме пришалеца Simple Smile много ти е хубав бебото

мъжо сега вика "кога сложи снимки в нета бе жена?"  Mr. Green
обясних му и той вика щом си приличат ще ги запознаем ...  Flutter може да се вземат
ще ме съсипетееее с  Дидиииии  Joy Joy Joy Пришълци и Хелоуини hahaha hahaha Мнооооого са ви хубавиииии, ама не са случили на майки !!!   smile3534

# 689
  • Мнения: 10
Къщичка, аз ги редувам - ту пришълец, ту извънземно хахаха Дори днес напомнях на мъжа ми за Сигърни Уивър, която раждаше пришълци  Joy Имаше и една много яка поза от фотосесията вчера - поглед от към главата и се виждаха по 5 бели точици за пръсти  hahaha Само че жената е изпуснала момента да щракне модела ни  Joy

Ахахаха те всичките са готови за Хелоуин и са си лика-прилика Joy

Общи условия

Активация на акаунт