МАЙ-четата се показаха сега - 2 тема

  • 20 482
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 498
Дона кафявото зацапване, най-вероятно е остатъчно от предишното  Praynig.
Елф най-ми хареса Макдоналдса, ама после дупето ми става, като на прасето  Crazy.

# 736
  • Мнения: 32
каква вкусна пица  Embarassed ей сега я приключих Simple Smile

# 737
  • Мнения: 2 172
Дона кафявото зацапване, най-вероятно е остатъчно от предишното  Praynig.
Елф най-ми хареса Макдоналдса, ама после дупето ми става, като на прасето  Crazy.

Еее,то солетите не са по-ниско калорични.Пак са си тесто.А и те бургерите са толкова малки,че почти няма вероятност да надебелееш   Laughing

Миналата си бременност изкарах само на Мак Доналдс/поне по 3 сандвича/ и на тостери с луканка и качих само 9 кг при все,че не съм слаба и съм изключително склонна към напълняване  Wink

# 738
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Всеки различно. На мен например зеле на салата не ми понася въобще  Sick Но виж - прясно зеле с пиле -  eat eat С двата карбуратора  Laughing
Казах и на шефа, че съм бременна. Той много се зарадва. И на колегата казах - той "Знам"  Joy Щял да ме пита, че все с широки дрехи съм ходила  Laughing Викам - "Ми тесните ми стягат!"  Whistling

# 739
  • Мнения: 71
Амниоцентезата е най-точния метод и то не само за Даун.
Но обикновено се прилага,ако резултатът от БХС-то е доста рисков или ако има някакви други сериозни съмнения за аномалии.Просто е последно.

Благодаря ти. Аз съм в 7ма семица и 3-4дни и от 1 седмица кървя , вчера бяхме пак на консултация и видяхме сърцето и ми пуснаха изследвания за токсиплазмоза и пълна кръвна картина, но сега пак получих някакво кафяво течение и незнам какво да правя. Знам че първите 3 месеца са много рискови .

Пиеш ли нещо?


Нищо не пия освен витамини и фолиева киселина. Преди 1 седмица когато отидах на лекар (  и аз не съм в Бг в Дубай съм) лекаря ме прегледа, чу се сърдечна дейност, каза че няма отлепване на сака и да не се притеснявам, вчера нямаще никакво зацапване но днес е силно и нз какво да правя.През април загубих 1 бременост беше без сърдецна дейност, а сега чух сърце и вчера го видях но несмея да се зарадвам.

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 14:40 от Donna Ani

# 740
  • Мнения: 10
Мили мами, все пак тестеното не е забранено. Напротив! Хляб, пици, спагети и макарони са препоръчителни. Не трябва да се прекалява разбира се, но сладкишите са тези, които правят поразиите. Слава Богу, че ме влече към солено, а не към сладко! Един шоколад го ям един месец вече  Joy
Така че хапвайте си спокойно Simple Smile Да ви е вкусно! То е ясно, че после ще се слабее, няма да го пропусне този момент   animal085

# 741
  • София
  • Мнения: 2 817
Ама като говорите за Макдоналдс, метнете малко и насам...  Embarassed
Аз като не мога да излизам от нас, ако кажа на мъж ми да ми донесе, то ще мине поне половин час и всичко вече ще се е скапало и няма да е толкова вкусно, колкото пресничко-пресничко от щанда  hahaha
Иначе мен започна да ми се гади от какво ли не - от пълнени чушки, от ябълки....
И хич, ама хич не ми се яде сладко - най-вече ми се ядат кисели краставички, ама лошото е, че те са предимно вода и човек не може да се наяде с тях  hahaha

# 742

Общи условия

Активация на акаунт