МАЙ-четата се показаха сега - 2 тема

  • 20 515
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10
И аз съм с Гино Певарил 50, още 4 глобула остават - Урааааа!   hahaha после мога да нападам мъжа, че секс не съм правила откакто съм забременяла  Joy
къщичка следващия път пий нещо газирано и ще видиш какви лупинги ще прави хахаха четох, че помага, не съм пробвала лично!

# 721
  • Мнения: 32
ох хич ме няма с газираното - а вчера ядох зеле много го обичам ама явно младежа е  против - егати и киселините цяла нощ ... че и с газираното съм така ...

# 722
  • Мнения: 4
Май-чета от къде ги измислихте тия пусти пържени филии?Вкъщи не се пържи,а така ми се доядаха,че ще полудея!!!Сега ще се пазаря с мажа ми като си доиде да си изпържа поне две  Cry

# 723
  • Мнения: 71
Здравейте и от мен Simple Smile Моят термин е 30.05.2011

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Mr. Green Веднъж нещо да не ме изкуши от споделените вкусотии  Mr. Green Нещо представата за пържено нещо не ми действа добре, та спестих малко лиги на клавиатурата  Joy
Гледам голямо разменяме на ФБ профили пада. Аз съм Albena Pavkova. Ако на някой му се занимава да ме адне, даже направо да помоля да ми пусне препратки към другите момичета  Mr. Green
Ама така няма ли да стане голямо мазало. Аз сигурно няма да успея да оправя кое има на кой ник съответства... ама каквото  Mr. Green

# 725
  • Мнения: 498
Мацки, споеляйте какво ви помага потив гадене/сигурно темата вече е обсъждана/. Аз залагам на:
-кисело мляко
-ябълки
-солети
Но облекчението е моментно  Tired.
Тъжното, е че предния път бях така до края  Joy и залагах на сладолед, резултата беше на лице +25кг Laughing.
Сега се държа изкъсо  Mr. Green, ама докога...

# 726
  • Мнения: 660
jenny, много се зарадвах да те прочета тази сутрин. Все така добре да си!

Аз днес съм като газена с влак. Още ме тормози гърлото, а сега и хремата ме мъчи....пак ще съм на инхалации и чай с мед и лимон.

За гаденето - помага ми сок от лимон с мед и вода - пие се на фреш.

# 727
  • Мнения: 2 172
Мацки, споеляйте какво ви помага потив гадене/сигурно темата вече е обсъждана/. Аз залагам на:
-кисело мляко
-ябълки
-солети


плюс Мак Доналдс предимно  Laughing
ментов чай
препечени филии

# 728
  • Мнения: 71
Момичета, какво е това изследване БХС?

# 729
  • Мнения: 2 172
Момичета, какво е това изследване БХС?
http://www.ivfpleven.com/index.php?l=142

Биохимичен скрининг.Най общо показва риска детето ти да има Даун.Прави се изследване на кръвта на майката в определени седмици.

# 730
  • Мнения: 71
Момичета, какво е това изследване БХС?
http://www.ivfpleven.com/index.php?l=142

Биохимичен скрининг.Най общо показва риска детето ти да има Даун.Прави се изследване на кръвта на майката в определени седмици.

Благодаря ти. Hug  bouquetАминосинтезата също е изследване за синдрома на Даун , но е много рисков за плода защото ако не се направи от добър професионалист иглата може да нарани плода , а също има и висок риск от аборт. Тук има ли мами 35+ ?

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 13:07 от Donna Ani

# 731
  • Мнения: 2 172
Амниоцентезата е най-точния метод и то не само за Даун.
Но обикновено се прилага,ако резултатът от БХС-то е доста рисков или ако има някакви други сериозни съмнения за аномалии.Просто е последно.

# 732
  • Мнения: 71
Амниоцентезата е най-точния метод и то не само за Даун.
Но обикновено се прилага,ако резултатът от БХС-то е доста рисков или ако има някакви други сериозни съмнения за аномалии.Просто е последно.

Благодаря ти. Аз съм в 7ма семица и 3-4дни и от 1 седмица кървя , вчера бяхме пак на консултация и видяхме сърцето и ми пуснаха изследвания за токсиплазмоза и пълна кръвна картина, но сега пак получих някакво кафяво течение и незнам какво да правя. Знам че първите 3 месеца са много рискови .

# 733
  • Мнения: 1 328
Амниоцентезата е най-точния метод и то не само за Даун.
Но обикновено се прилага,ако резултатът от БХС-то е доста рисков или ако има някакви други сериозни съмнения за аномалии.Просто е последно.

Благодаря ти. Аз съм в 7ма семица и 3-4дни и от 1 седмица кървя , вчера бяхме пак на консултация и видяхме сърцето и ми пуснаха изследвания за токсиплазмоза и пълна кръвна картина, но сега пак получих някакво кафяво течение и незнам какво да правя. Знам че първите 3 месеца са много рискови .

Пиеш ли нещо?

# 734
  • Мнения: 10
Да ви кажа досега с нищо не сте ме изкушили  Laughing държа се геройски  hahaha Палачинките ги имам на ум от няколко дни, но щом не съм ги направила значи не ми се ядат толкова много, а сега и за пържените филийки мислех, че няма да се стърпя, ама докато стигна до кухнята и ги забравих  Joy пък и 7-годишен навик да закусвам мюсли с кисело млекце не се изкоренява лесно  Laughing Ще ги оставя за следобедна закуска... уж  Wink

Общи условия

Активация на акаунт