Край Босфора шум се вдига, дружината на есенно-кумпир парти пристига - TR 35

  • 30 948
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Честит празник, колеги!
И честит неработен ден на тези, които ще почиват!  Laughing

# 721
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Така, малко дни преди българския Ден на будителите мен ме ухапа кравата и отпочнах да скенирам една книга, дъвканата и предъвквана хиляди пъти от мен "Преоткриване на Османската империя " на Илбер Ортайлъ. Извинете ако съм станала досадна. За мен прочитането на тази книга е най-лесния и приятен начин да си актуализираш знанията за историята на Османската империя и да научиш нови и интересни факти и преглъщайки с усмивка дозите полезен национализъм да ти се иска да четеш повече и повече и да научаваш още.
Та, понеже в една от другите теми сложих линк към главата с кръвния данък, тук , в унисон с духа на темата слагам линк към главата за кое? За ОСМАНСКАТ& … 1;ЯЯ! Дано ви е интересно, а за другата тема съм подготвила една друга глава. Simple Smile

# 722
  • Мнения: 113
Ей, Ангелинка, благодарско  Hug

# 723
  • на морето
  • Мнения: 103
Честит празник , момичета ! smile3525

БЗ - слънце за очите ми , радост за сърцето ми - Гечмиш олсун , джанъм беним! smile3525 smile3525  За мъдреца те разбирам напълно - преди някоя друга годинка и аз се простих с един от моите ....ама се наложи да чупят челюстта около него ,че да го извадят ....Красота !
Луизи ....може ли и аз.....( че отдавна не съм сядала на зъболекарски стол .... Embarassed Embarassed Embarassed)

Анджо - благодаря за интересното четиво !
Спасей    Hug

# 724
  • Мнения: 418
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК !
29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun!


Само хубави, мирни и здрави години да има за Туркията (и нейните съседки). Praynig Praynig Praynig





Пускам новата тема, щото няма да съм наоколо до доста по късно ... напълно в крак с днешния ден  Mr. Green Laughing -->> Хади марш, в новата тема  Mr. Green Laughing Wink

НОВАТА ТЕМА 36-тa


Последна редакция: пт, 29 окт 2010, 12:00 от bz

Общи условия

Активация на акаунт