Диета със зелева супа IV

  • 41 634
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 338
Привет на всички! Мисля да започна диетата, това нали непречи за кармата,защото още сучи малката... Значи вари се супата и не се слага никаква мазнина, фиде и не се прави застройка  НАЛИ ТАКА?? Можели да се сложи булионче за вкус?

# 61
  • Мнения: 338
Nqkoi znae li druga dieta s supa osven zeleto??

# 62
  • Мнения: 287
Привет на всички! Мисля да започна диетата, това нали непречи за кармата,защото още сучи малката... Значи вари се супата и не се слага никаква мазнина, фиде и не се прави застройка  НАЛИ ТАКА?? Можели да се сложи булионче за вкус?

lindaaa, постове като твоя никога няма да престанат да ме шокират.Пречи и още как.Избери си режим с адекватно хранително съдържание за кърмачки. Как искаш да храниш детето си- пълноценно или със супа от камъчета ? Ти като не ядеш мазнини,протеини и достатъчно въглехидрати ,как ще има такива за детето ти?Или може би мислиш ,че химията в кубчето бульон е най-подходящата храна за него?  Shocked Shocked

# 63
  • Мнения: 338
 hahaha nikolexa
 Kakvo se shokirash nali zatova se pishe tyk,za  da se obsudi vsi4ko... bowuu
Ti ne mi govori za kama4eta i t.n. az mnogo dobre znam s kakvo hranq deteto puk i ve4e e golqma taka4e nqma problem az kakvo qm i kakvo ne.  smile3534

# 64
  • Мнения: 1 102
Записвам се и аз, сварила съм си супичкатаи от утре съм на линия живот и здраве. Много пъти съм я правила тази диета и винаги съм имала резултати, надявам се само да устискам поне 5 дена, имам да свалям общо 10кг.  Praynig

# 65
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile
Решила съм от утре да започна зелевата супа и искам да ви попитам може ли да се разменят дните, че точно в деня с бананите сме на празник и ми се искаше да мога тогава да съм на месце и зеленчуци  Embarassed

# 66
  • Мнения: 4 344
Nushi_80,може.
успех,момичета!
и аз ще се пришия към вас...

# 67
  • Мнения: 1 102
Аз съм на линия, сърбам си супичката и ям портокали. Днес си позволих едно кафе с течна сметана и захар  Embarassed, не мога да се лиша от него, кръвното ми е многооо ниско.

# 68
  • Мнения: 4 344
murvet77,не го изживявай!
аз съм писала тук,че повечето пъти,когато я правя зелевата,ползвам млечни и винаги има ефект..

# 69
  • Мнения: 0
Ina15, благодаря за отговора - от утре се мятам на супата Simple Smile Аз не съм я правила тази диета, а много обичам готвено зеле, така че се надявам да я изкарам до края! Успех на всички  Peace

# 70
  • Мнения: 1 531
докъде стигнахте , момичета?

# 71
  • Мнения: 4 344
аз се каня да я започвам.
ще имам ли компания?

# 72
  • Мнения: 1 531
аз съм втори ден, ако искаш.

# 73
  • Мнения: 155
Здравейте момичета!
Аз изкарах някой и друг ден на житната ама много ми омръзна  и днес ми е 1ви ден на зелето.Не знам и тук колко ще изкарам,щото тръгвам с големите намерения пък не издържам докрай  Simple Smile.Но поне за сега ще ви правя компания  Peace

# 74
  • Мнения: 155
Зелчици,
Къде сте?! Rolling Eyes
На мен днес ми е втори ден и засега минава успешно.Супата вместо зеле съм си я направила с карфиол и е много по-вкусна.Лошото е,че има една торта в хладилника дето май ще я изпусна  Laughing
Къде стееее?

Общи условия

Активация на акаунт