Есен, есен, плетящ сезон, eдна кука, цвят полутон ...

  • 78 226
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 328
тити, забравих да те поздравя за страхотната жилетка, аз има само да си мечтая за такава.  Confused

Kati, ето я моята вата, не съм я купувала, едно добро девойче ми я прати. Иначе в Русе има фирма която произвежда възглавници, олекотени завивки, вата...

# 706
  • Мнения: 114
Момичета, подсещам Ви, че скоро ще правя нова Есенна тема. Дайте предложения за заглавия, защото ни е останало само еднинко.  Embarassed

# 707
  • Варна
  • Мнения: 0
Да ви попитам за тази прежда http://www.stenliyarn.com/site/index.php?page=shop.product_detai … mart&Itemid=2 ,гледах я днес в един магазин евентуално си мисля за едно пончо от черната , че се плете на много дебели куки и ме устройва
Ако някой е плел с нея , моля да сподели впечатления, състава е 50/50 мерино/полиестер

Последна редакция: пт, 22 окт 2010, 12:44 от IPG

# 708
  • Мнения: 4
Видях я заплетена на 10 в магазина им на място.Много меко и пухкаво нешо.Малката като го взе и се гшна в него. Joy Joy Joy

# 709
  • Варна
  • Мнения: 0
 
Благодаря мама на Ани,  за бързия отговор , на етикета пишеше наистина за куки 10.
А как  ти се струва за пончо?

# 710
  • Мнения: 4
Днес видях една жена с подобна прежда на пончо.Много пухкаво и ефирно седеше.Е и жената си беше ефирничка...
Модела беше от този с две правоъгълни парчета,зашити.Ох дано ме разбра,че съм една по обясненията...
Скоро и шал обяснявах дали се справи момичето не знам Embarassed

# 711
  • Мнения: 2
Здравейте, любителки на плетивото!
Най-после и аз се престраших да пиша тук. Интересува ме прежда ЕЛАДА на Стенли - 50 на 50 вълна и акрил http://www.stenliyarn.com/site/index.php?page=shop.product_detai … mart&Itemid=2. Някой използвал ли я е? Какво ви е мнението за нея? На мен ми изглежда много симпатична, но друго си е да се пипне. Благодаря предварително.

# 712
  • Мнения: 1 523
Днес се сдобих с тази прежда, благодарение на Силви Ч  Heart Eyes , не съм я заплитала, но на допир е мекичка, не боцка.
Пепито, благодаря за комплимента! Hug
Булече, много хубав комплект за Косето си направила!

# 713
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Дидк@ покажи като заплетеш с Елада-та да видя , че много ми хареса.

# 714
  • София
  • Мнения: 17 592
Да ви попитам за тази прежда http://www.stenliyarn.com/site/index.php?page=shop.product_detai … mart&Itemid=2 ,гледах я днес в един магазин евентуално си мисля за едно пончо от черната , че се плете на много дебели куки и ме устройва
Ако някой е плел с нея , моля да сподели впечатления, състава е 50/50 мерино/полиестер

Ох, защо във всичко хубаво има вълна...  Tired

# 715
# 716
  • Мнения: 1 180
Аууу, последните неща са върховни!!! Знаете ли от къде мога да си купя някаква кожа с косъм  - може и на ивици. Искама да си гарнирам една семпла черна жилетка. Търсих по разни магазинчета на боровския пазар, на Красно село и в подлеза на "България" и "Г. Делчев" - няма.
Предложение за нова тема - "Творим прекрасни плетки - шапки, шалове, жилетки"

Последна редакция: пт, 22 окт 2010, 15:24 от tanya.d

# 717
  • Мнения: 7
Днес видях една жена с подобна прежда на пончо.Много пухкаво и ефирно седеше.Е и жената си беше ефирничка...
Модела беше от този с две правоъгълни парчета,зашити.Ох дано ме разбра,че съм една по обясненията...
Скоро и шал обяснявах дали се справи момичето не знам Embarassed

За мен ли говориш....? Simple Smile о да, справих се даже го пуснах тука, ама никой не забеляза...щот се получи нищо общо с твоя...един тъничък никакъв... Sad

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs463.ash2/73694_159 … 630_2062357_n.jpg

Не намирам кой беше пуснал жълта шапка и шал..страхотни са!!!!
...и детенцето послушно..седи си със шапката сладур!
...аз моето зверче..не мога да го накарам..да седи поне за снимка със шапката..

# 718
  • Мнения: 185
страхотни неща показвате,искам ги всичките  Crazy
Само да има кой да ми ги оплете  Whistling Grinning
Аз купих вече преждата за туниката лилаво и розово /от два цвята ще е / модела ще го договорим още се колебая,накрая ще комбинираме  Peace Имам един спешен въпрос,от тук или от някъде другаде извадих тази снимка /извинявам се,дано не е дискутирано/ на жилетката,много ми хареса,искам да попитам някой има ли схемичка и знаете ли долу горе колко прежда ще трябва за нея,долу горе размера като от снимката?Благодаря ви много   bouquet

# 719
  • Мнения: 114
Имам един спешен въпрос,от тук или от някъде другаде извадих тази снимка /извинявам се,дано не е дискутирано/ на жилетката,много ми хареса,искам да попитам някой има ли схемичка и знаете ли долу горе колко прежда ще трябва за нея,долу горе размера като от снимката?

Сънчо, я виж на етикета за размер L колко прежда отива?
Върни се няколко поста назад, има и схема и цял форум за плетката.

Общи условия

Активация на акаунт