90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №113

  • 29 638
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен,

днес варива, з- кафе и грозде малко, о- ориз със зеленчуци и салата  домати и краставици...и хапнах малко печени на фурна картофи Blush Може ли да се смесват така ориз и картофи?
За вечеря мисля да сложа леща или боб със салата.

Както и предполагах след вчерашния ден днес сутринта съм + 800 гр.. Настроението ми от вчера се разби в отражението на кантара........не ми се мисли утре колко ли "+" ще съм....

Аз свалям само плодовия ден май-май......ама не може все гладна да седя бреййййй #Crazy

# 706
  • Мнения: 14
Днес след малък инцидент сутринта ходих на лекар и ми откриха шипове на гръбнака... Ще се диетува здраватааааа  Mr. Green

з - банан и половина
о - Картофена салата с царевица /ядяха ми се картофи и царевица... и в чудене какво точно да е, съчиних един бъркоч, който ще е чест гост на масата ми!/ Рецептата!
в - същото!


Бубичка, много ми допадна салата ти и  ще си я забърквам Simple Smile и аз много обичам да експериментирам и съчетавам "нетрадиционни" бъркочи Hug

# 707
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен,

днес варива, з- кафе и грозде малко, о- ориз със зеленчуци и салата  домати и краставици...и хапнах малко печени на фурна картофи Blush Може ли да се смесват така ориз и картофи?
За вечеря мисля да сложа леща или боб със салата.

май може..., аз съм ги съчетавала в супа Simple Smile

# 708
  • България
  • Мнения: 490
за 1 месец за първи път оплесках нещата.трябваше да е белтъчен ден,но.........стана смесен..както и да е.простено ми е..под голям стрес съм днес.пътуването до ГР се измести няколко дни напред и психически се оказах неподготвена,а и физически.както и да е.станалото,станало ще поправя нещата.
от там ще се отчитам когато мога.успех момичета.

# 709
  • Мнения: 1
Росе, стискам ти палци всичко да е наред.Успешно пътуване.

# 710
  • Мнения: 1 234
В бобовия ден могат да се смесват картофите с ориза, царевицата, няма ограничение както е в белтъчния ден. Peace

# 711
  • Мнения: 2
Здравейте да се отчета и аз днес съм на плодове ябълка 2бр.,банан и грейпфут за вечеря това е от мен утре съм на белтъци,а имам и имен ден така че ще мога да хапна и аз.Много минуси на всички Peace

# 712
  • Мнения: 142
Ох.... днес бях на работа с 2 деца и сега съм със страхотно главоболие, направо едва гледам.
Предполагам, че е защото по счупих диетата.
1. Не успях да пия достатъчно вода.
2. Обяда ми беше смешно малък и едва успях да го изям.  Но беше режимен. Много трудно се работи и обядва с две хуни на 4 и на 1г.
И сега в къщи бях умряла от глад и си направих пир.  Embarassed
Хапнах една пъстърва на фурна, 2 малки парчета кашкавал, едно резенче филе и много малко морски дарове.   Embarassed Направо се олях.
Всичко това го намушках докато се пече пъстървата, сега ме е срам от себе си, но поне се успокоявам, че е все белтъчно, ще видим утре с колко ще ме накаже кантара.

# 713
  • Мнения: 0
здравейте браво на всички русалки аз днес въглехидратен з-ябълка о-филия с чушка един меден линцер в-солети имеден линцер какво ще кажете много ли е

# 714
  • София
  • Мнения: 12 555
Бърз отчет за днес, че мнооооооооооого работа, много нещо. Дежурна съм до 23 часа и новините се сипят една през друга.

з - кафе и банан
о - 6 минихапки Браво с шоколад плюс 6 бейкролса с бекон
в - 4 палачинки с лютеница и мармалад и маслини

# 715
  • Мнения: 0
здр и от мене .аз днес бях плодова.за утре съ решила руло стефани но без яйце Simple Smile
лека вечер!!!

# 716
  • Мнения: 683
извинявайте, знам че се дискутираше скоро, но елдата за кой ден е - въглехидратен? или греша?

# 717
  • Мнения: 1 777
извинявайте, знам че се дискутираше скоро, но елдата за кой ден е - въглехидратен? или греша?
Да.

Разнообразете менюто си за деня с блюда от елда, ечемик, просо и други зърнени храни.

# 718
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен, момичета Simple Smile Аз съм ново попълнение, вече 10 дни на това режимче, засега се чувствам супер, а и кантарчето взе полека-лека да ме стимулира Wink
Успех на всички от мен Simple Smile

# 719
  • Мнения: 97
Аз днес - плодова. За целия ден - 2 круши, 10 сини сливи, 2 не малки чепки грозде и около 80 гр сурови орехови ядки и мноооооооого
вода. Резултатът - страхотен компот в корема и често бягане до WC. Утре трябва да съм пак 63 кг, качвам - свалям, качвам - свалям, явно за първи цикъл ще си остана с минус 4 кг, освен ако не даде отражение към минус през водния. От него и аз много се страхувам  Blush.

Общи условия

Активация на акаунт