90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №113

  • 29 640
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 714
te4e, смесваме до 2 белтъка.трябва да се откажеш от нещо от тия трите неща.Ама като гледам и обяда добре си си ги посмесила.За по-добър резултат даже не се и смесват.  bouquet

# 691
  • Мнения: 14
te4e, смесваме до 2 белтъка.трябва да се откажеш от нещо от тия трите неща.Ама като гледам и обяда добре си си ги посмесила.За по-добър резултат даже не се и смесват.  bouquet
да, права си, ще се  въздържа:)  bouquet

# 692
  • Мнения: 11
Днес ми е плодов досега сам само на грозде вода и кафе,за вечеря мисля банани.Утре ми е първия воден,имали някой с мен?Записах се цял ден на работа,да не се изкушавам,дано успея.От днес почнах да тренирам джудо и най-вероятно утре ще имам мускулна треска  LaughingЩе докладвам за резултати на 15  Peace

# 693
  • София
  • Мнения: 3 414
ДД
Радвам се че не е бил труден водния ден.
Аз снощи омазах работата с диетата,от нерви съгреших в 21ч Twisted Evil Днес ме тресът още и не съм хапвала плод а ми е ден,щеопитам само морков и краставица така и така не ми се яде.Затова кафета 5 и 2литра вода до сега.Утре ще се меря

# 694
  • Мнения: 9
така до сега:
з - круша
о -  2 малки филиики със зеле + 2 малки филиики с мед (филииките бяха препечени)
за вечеря още несъм измислила Simple Smile

ох забравих да ви питам помня, че обсъждахме веднъж за мюслито...та съчетаваше ли се с диетата ? и ако да за кои ден ? и може ли да се пие зелен чай по време на диетата Simple Smile

Последна редакция: ср, 13 окт 2010, 15:43 от Брук*

# 695
  • Мнения: 35
Здравейте,
Green Dream, браво за водния ден!Колко свали досега?
voltage13 ,супер резултат!Успех и във втори цикъл!
te4e,много добър резултат,важното е да не ти дотежава режимът.
pepcheto,ето ти линка към съветите за след режима https://docs.google.com/Doc?id=d3wjr9f_22rqm59cc8 и да минаваш на отчет как се храниш Simple Smile

Днес въглехидратен:
з. 1 портокал и кафе
о. 1 геврек и спагети с масло и маслини
в. отивам да я подготвям - меденките на kukundrelka
Водичка си пийвам,утре плодов - вече не намирам дини из магазините,а колко обичам диня...

# 696
  • Мнения: 3
Засега почти всичко върви добре. За о - ориз  със зеленчуци, ОБАЧЕ ядох в 12 и преди 10 минути си доядох ориза Embarassed Сега това трябва да го считам за вечеря така ли? Иначе имам интервал от 3 часа.

# 697
  • Мнения: 131
Тук съм и свалям -4 кг след 4 плодов.
Зизинка, ако е оригинално песто има сирене пармезан вътре.успех

# 698
  • Варна
  • Мнения: 283
отчитам се Grinning белтъчен ден - з: 2 кивита о(12ч):120гр тофу на скара и малко алабаш с малко лимонов сок и сега ще е вечеря (в 16ч) 1/2 от обяда (надявам се) Grinning дано си върна килцето от въглехидратния ден и цикъла  Praynig Praynig че и на минус се надявам, ама едва ли  Whistling Mr. Green водата при мен не е проблем, но един съвет за хората които не успяват - пийте вода в 4 малки бутилки сложени на различни места и като срещнете бутилка - пийвайте, а не една голяма, която да ви гледа заплашително ( Shocked Close Twisted Evil) през цялото време  Mr. Green Mr. Green

# 699
  • Стара Загора
  • Мнения: 58
Здравейте и от мен! Днес съм плодова. Нямам проблеми с тези дни.
Затворничката - утре сме заедно. За първи път смятам да се пробвам на воден. Предните два ги направих втори плодов. Не малко, много ме е страх, но реших да се пробвам. На 18.10. приключвам диетата, но ....... утре?????
Приятна и режимна вечер!

# 700
  • Мнения: 458
вчера ми бе плодов.. мина добре.
днес ми е белтъчен
З- банан + 2 чаши чай
О- пилешки гърди на скара облят със 1/4 лимонов сок
В- пуешко филе + моята руска салата (цвекло+морков+кис.краставица.)

# 701
  • Мнения: 1 234
ох забравих да ви питам помня, че обсъждахме веднъж за мюслито...та съчетаваше ли се с диетата ? и ако да за кои ден ? и може ли да се пие зелен чай по време на диетата Simple Smile
За зеления чай категорично ти отговарям, че може да се пие, аз също го обичам, макар не толкова често, си го правя.
За мюсли си мисля, че ако е с вода, или с плодов сок, или като десерт корни - защо не, става за въглехидратния ден. Но мюсли с мляко - цъ, след режима, категорично.
Днес съм белтъчна и наобяд си хапнах голяма салата снежанка и няколко маслинки.

# 702
  • Мнения: 9
дояло ми се е или като десертче или пък с мед затова питах, знам че с мляко нестава Simple Smile попринцип питам дали може, дали е позволено в диетата Simple Smile

# 703
  • Мнения: 1 054
Днес след малък инцидент сутринта ходих на лекар и ми откриха шипове на гръбнака... Ще се диетува здраватааааа  Mr. Green

з - банан и половина
о - Картофена салата с царевица /ядяха ми се картофи и царевица... и в чудене какво точно да е, съчиних един бъркоч, който ще е чест гост на масата ми!/ Рецептата!
в - същото!

# 704
  • София
  • Мнения: 67
Здравейте момичета Simple Smile Отчитам се за днес.

Закуска - кафе и банан
Обяд - филии с лютеница и салата от зеле и моркови
Вечеря - пак филии и предполагам пак салатата

Изоставам с водата,но започвам да наваксвам.До тук 1,50 а има още до края на деня Simple Smile
Много минусчета ви пожелавам!

п.п. nela62  от какво те е страх?  newsm78  Просто не го мисли ами си цокай водичката! Simple Smile Тя много запълва коремчето и съм сигурна,че няма да изпиташ ни най-малки затруднения! Simple Smile Успех и всички сме с теб!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт