Детско парти за Хелоуин

  • 13 227
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 242
Децата в нашия квартал, както и от квартала на приятелката ми, си организират сами партито.

То така е най-весело Simple Smile но ние сме нови в квартала, а там, където сме тайфа не можеш да си формираш. Затова се ослушвам за партита, или ще го пратя при баба му /там има приятелчета/ да тормозят съседите от блока Mr. Green
Моята не се познава с децата от квартала и ще ходи с децата на приятелката ми из техния  Wink

# 16
  • Мнения: 107
Леле това със децата от квартала е също страхотна идея!  bouquet Ще предложа на майките ако има желаещи може и така да го отпразнуваме

# 17
  • Мнения: 47
Аз съм от желаещите да празнуват! Между другото, братовчед ми казва, че до люлинското Бъфало на 29-ти щяло да се събират някокви хора с костюми да празнуват, но нз колко е вярно. Някой да знае нещо повече?

# 18
  • Мнения: 925
Запис, да ви следя, защото и на мен ми се иска да празнуваме - какво като не е български празник?!? Важното е да ни е забавно  Party

# 19
  • Мнения: 3
здравейте на всички мами , които искат да празнуват Хелоуин  Twisted Evil разбрах че в джимбории ще има голям купон заедно с децата!накой ходил ли е там?

# 20
  • Мнения: 24
Да споделя и аз какво ще правим за празника! Няколко дни по - рано ще сложим плакати с надписи - очаквай неочакваното идва страшното. На самия ден ще изненадаме всеки клас в училище през часа, ще им изнесем програма за 10 минути и ще се почерпим. Ще излезем и до края на часа ще влезем в още 3 класа. Дано ви хареса нашата идея.

# 21
  • Мнения: 359
Да споделя и аз какво ще правим за празника! Няколко дни по - рано ще сложим плакати с надписи - очаквай неочакваното идва страшното. На самия ден ще изненадаме всеки клас в училище през часа, ще им изнесем програма за 10 минути и ще се почерпим. Ще излезем и до края на часа ще влезем в още 3 класа. Дано ви хареса нашата идея.
Ама вие какви сте? Родители, учители....? Т.е. няма да е класа само навашето дете?

Иначе не е лоша идея със съучениците. Миналата година ние правихме домашно парти. Поканихме половината клас на единия младеж+половината клас на другия - общо цял клас в къщи....Апартаментът беше взривен! Twisted Evil Ама ни предстоеше местене, а сега в новото жилище.... Абе, като гледам може пак да го прежалим!

# 22
  • Мнения: 1 615
джимбории - к'о туй? Wink

Сериозно, и аз се каня да се предам. Какво е това, къде, има ли сайт?

===

Поправам се - явно има:
http://www.gymboreeclassesbulgaria.com/

Но цялата наша компания, изглежда, сме дърти за там Simple Smile

# 23
  • Мнения: 998
Ще ме накарате и аз да намина към Джъмбо, да си избера дупе Laughing
Лекси, благодаря за смеха Hug
Renka, в кой магазин си ги виждала костюмчетата? че аз поизгубих представа, къде има такива вече.

# 24
  • Мнения: 395
и аз предлагам голямо дупе срещу връщане за по-малко  Mr. Green
костюмчета гледах и преди една седмица в Хит на Ломско шосе

# 25
  • Мнения: 131
Няма места вече за тиквенното парти Sad

# 26
  • Мнения: 998
Ходих в Джъмбо. Дупетата са страхотни. Със сина ми останахме достатъчно дълго, да се порадваме на костюмите, да напълним очите и да купим по-малко неща, отколкото бихме искали. Намислихме си комбинация от дупе с хавайска поличка отгоре  Wink
Детските костюми много ми харесаха, имаше Нинжди, Батман, Спайдърмен и май още нещо, а за по-малките деца и разни животинки - супер сладки. Но тези цялостни костюми са си между 40-60 лв. Иначе аксесоари има всякакви.

# 27
  • Мнения: 2 487
А някой за Бургас да знае къде мога да намеря аксесоари?

# 28
  • Мнения: 1 531
и да размахват разни сладки неща.. Той поогледал какво се предлага и пред изумените погледи на децата издърпал един Лайън кинг от нечия ръка. Още по изумени изглеждали хлапетата, когато той им подал и 5 лв и бързо и без много шум се изнесли  Mr. Green
Joy Joy Joy

а това за дупето е добра идея: няма да имам нужда да се маскирам bowuu

ние сигурно ще ходим с малката, тя ще е феичка и е оборудвана, ама мама ... смятам, че с дупе и хавайска поличка... или ще избия рибата или ще приличам просто на себе си Laughing

обаче ще намина през джъмбо май Grinning

ако имате идеи за костюм за 30г хелоуинци - уелкъм  bouquet


# 29
  • София
  • Мнения: 7 242
Детските костюми много ми харесаха, имаше Нинжди, Батман, Спайдърмен и май още нещо, а за по-малките деца и разни животинки - супер сладки. Но тези цялостни костюми са си между 40-60 лв. Иначе аксесоари има всякакви.
Наистина ли има животински костюмчета за 3 годишни? Малката ще има карнавал в ДГ  скоро. Преди 2-3 седмици бяхме в Джъмбо, но не видях такива. ще е супер, ако са изкарали, защото наистина нямам идея откъде другаде да търся ?

Общи условия

Активация на акаунт