Бременни майки в чужбина - 31 тема

  • 22 235
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 79
Здравейте мами  wavey

Аз се поизгубих за няколко дена и ще ми е трудно да отговарям конкретно - даже не помня всичко, дето имаше за отговаряне  ooooh!

Благодаря за честитките за розовите ни гащи   bouquet

Добре дошли на новите момичета - лека и спокойна бременност и страхотни бебчета на финала  welcome

звезди, благодаря, че си ме вписала на първа страница  Hug Само ако може да ми смениш държавата - аз съм в САЩ, не в Сирия   Peace  Ще може ли да получа и парола за албумчето, моля?   Flutter

А с тези баници направо ще ме карате да си правя теглена другия уикенд... Не че мога, но ще пробвам   chef

Да дам отчет за изминалите дни набързо...

В петък финализирах реджистрито (списъка с подаръци) за бебешкото парти... Това добре и вълнуващо, но имах толкова много работа, че така се изнервих... (Аз работя онлайн от вкъщи.) Нещо последните 2-3 седмици съм напрегната - май почват да ме ловят хормоните и на емоционално ниво... Така искам да възобновя ежедневното ходене във фитнеса - хем за тонус, хем за енергия, но напоследък толкова работа имам, че все не остава време и много се дразня от този факт  Confused Пък и бременилската умора позната ми  от първия триместър май започва да се завръща - има моменти посред бял ден, в които душата ми спиии...

В събота бяхме на гости, а в неделя таткото на малката панделка в корема ми имаше рожден ден  Heart Eyes, та излизахме насам-натам. Уикендът беше хубав, но пък натоварен и не можах да си почина много.

И днес пак затрупана с работа... Радвам се, че я имам, че даже не трябва да вися в офис, да пътувам и т.н., но нещо напоследък много ми писва... Ох, ако трябва по-рано ще ставам да ходя на фитнес, че друго спасение от киселицата дето ме обзема тези дни не виждам... Извинявайте, че помрънках - по принцип не съм такава  Peace

Момичетата, дето сте пред раждане - стискам палци!

Друго сега не се сещам, а и ми се спиии (каква изненада  hahaha), но и утре е ден.

# 676
  • Мнения: 490
   Добро утро Laughing
   Ние вчера бяхме на интервю, разпитваха ни поотделно, като по филмите Sick Мен повече време заради езика, че нямаха човек с добър английски и аз трябваше да се оправям на иврит ooooh! Резултати не се знае кога ще има, ако решат все могат да намерят кусур, ама нямам нерви вече да ги мисля Tired
      Марита, Лама, няма какво да се срамувате това е често явление, и зет ми се ожени след 2 седмици познанство и вече имат две деца, а все още се нагаждат и си крещят Mr. Green Както писа някой по горе, за тези работи няма времева рамка Peace
     Терминтор, аз досега не съм пробвала с дебелата точилка, но ще пробвам пък каквото стане Whistling
     Флъфи, спокойно и аз съм като теб, но при мен е от скоро. Допреди седмица си ми беше много добре косата поне, а кожата ми е суха, а от месец стана непоносимо суха и се мажа по 2 пъти с бадемово масло на ден за да мога да спя през нощта, иначе се лющи и ме сърби. Четох, че най-вероятно е липса на витамини А и от групата Б.  За чая аз не пия нищо освен коприва и лайка( по-рядко) и то не всеки ден, листа от малина не си намирам тук, само от плод има.
      Juturna, подсети ме за един тест, който правиха тук в едно предаване(по повод анестезиолога на cutty). Правиха опит с мъж, фитнес инструктор, пускаха му ток със силата на контракциите и чакаха до кога ще издържи. Е, не стигна изобщо до същинските контракции, около половин час издържа и рухна Mr. Green Иначе в началото твърдеше, че ще издържи и едва ли боляло толкова hahaha
     Цвети Hug
     Сю, напълно си права, споровете са безсмислени Hug

# 677
  • Мнения: 1 285
Момичета, гледам банички обсъждане, аз съм спец по баница със спанак Peace Сега няма кой да му прави на половинката Sad
За споровете , наистина са  безмислени !Само в заключение ще кажа, че макар и с малко прегледи лично аз се чувствам по-спокойна в чужбина, но при мен просто нямаше начин , трябваше да предприема предизвикателството раждане у нас Grinning
Лек и усмихнат ден, поне тук е такъв Hug
Леви , десни на училище за бременни dance

# 678
  • Мнения: 293
Сю-на мен пък ми е по-лесно, а и предпочитам да обсъждам личните си отношения с непознати.
Забелязвам  Laughing Съобщението ми беше отправено към Марита, след нейния въпрос...а то иначе ясно че хора всякакви по света  Peace
те в БГ и цветята изхвърлят  Laughing
Оле, ужас, ами аз не изхвърлих цветята, ами сега...на всичкото отгоре живея до гората, сигурно и това има отрицателен ефект  Mr. Green
термина ми е за 01 април 2011 г., втора бременност.
Магимон, лекаря да не каже на края че се е пошегувал  Laughing  Wink Или по скоро може да родиш на шега  Grinning
Правиха опит с мъж, фитнес инструктор, пускаха му ток със силата на контракциите и чакаха до кога ще издържи. Е, не стигна изобщо до същинските контракции, около половин час издържа и рухна Mr. Green Иначе в началото твърдеше, че ще издържи и едва ли боляло толкова hahaha
Моя, след раждането каза, че било страхотно преживяване, но се радвал че не е на моя място  Laughing

Айде мамчета  Hug ви всички, а не тези дето ще раждат скоро "мечка страх, мен не страх", по красив момент от този няма, така че дерзайте ех как няма една иконка с напъващо се човече  hahaha

# 679
  • Мнения: 1 071
Здравейте, момичета!
Върнах се от Ливан и още съм в лека депресийка - толкова ми хареса там, има си всичко - и море и планина и магазини, ама много Simple Smile
И като знам, че ми е на 100 км от Дамаск, ама ей на, нали не смея да карам по тия географски ширини, скоро няма да ме огрее пак.
Ааа, и сега нагъвам сандвичи със свинска шунка, от третия нататък спрях да ги броя Simple Smile Нали в Сирия си нямаме свинско.
Светле, и ние миналата седмица имахме годишнина, наш`та беше на 9ти октомври. А вашата?
Мислех, че докато ме няма, ще се е появило някое бебе тук, ама не било баш тъй Simple Smile
Сега ще взема да вляза в албумчето, че да видя новите снимки.

ПП Някой от вас ползвал ли е топка за фитбол по време на бременността? Че миналата седмица ги гледах в предаването На кафе и мн ги препоръчваха.

# 680
  • Мнения: 7 914
Направих поправките!

Zоie
 имаш лс.  Flutter


Ох, мен снощи така ме заболя коремът. Трябваш с две ръце да го повдигам, че направо ми разказа играта. Mr. Green
 Отгоре на всичко решиха да правят нещо  на улица и акто се раздумка в 8 ми идеше да отворя прозореца и да се развикам, подобно на онези едновремешни български филми, сещате ли се? Нещо то рода на  newsm29
Днес съм доволна, че мъжът ми най-накрая вдяна за какво приказвам. постоянно мрънкам,ч е и петънце да види из вкъщи, трябва да се чисти и затова навсякъде има кърпи за почистване, той ми се смее. Но вчера се наложи да поизчисти и тази сутрин заяви:" Уф, каква къща! вчера търках, днес е мръсна, а и с  това слънце,д ето е пекнало..." Joy
 

Хайде отиваме на малък шопинг, че откакто ме похвалиха, че съм подвижна, то не е таз, то не крака - всичко ме боли.  ooooh!

# 681
  • Мнения: 1 285
Shamsina , аз ползвам топка за фитбол, доста момичета тук също са ползвали!Препоръчвам я Peace
Инересни са вашите географски ширини Hug

# 682
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
момичета цвети ражда в болницата е с епидурална упойка,каза че ще пише пак по-късно.
аз сега чистя къщата ще се включа по-късно.целувки

# 683
  • Мнения: 628
момичета цвети ражда в болницата е с епидурална упойка,каза че ще пише пак по-късно.
аз сега чистя къщата ще се включа по-късно.целувки

аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
стискам палци, отивам навън, разтреперах се

# 684
  • Мнения: 7 914
Цвети, успех! Леко раждане! Hug

Последна редакция: вт, 19 окт 2010, 17:35 от звездичка

# 685
  • Мнения: 2 369
цвети стискам и аз палци! дойде момента!

Сю,мерси за отговора Peace

# 686
  • Мнения: 293
юхууууу, Цвети стискаме палчетата  Hug

# 687
  • Мнения: 1 593
може ли и на мене паролата за албума  Praynig

Успех на Цвета   bouquet

Звезди за какви болки говориш, контракцийки?  newsm53
Няма проблем да пусна следващата тема, ако няма други желаещи, поне не трябва да мислим в рима за заглавието.

Zoiе, ти къде в САЩ си?

Shamsina, пусни малко снимки от Ливан 

# 688
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Хайде Цвети....с теб сме Hug  bouquet стискаме палци да мине леко и да гушкаш беба скоро Heart Eyes baby_neutral

# 689
  • Мнения: 4
Аз докато кажа за Цвети и тя Светлето ме изпреварила Party Снощи до късно си говорихме с нея и тя ми викаше,че днес точно не й се ражда! Joy От вълнение си загорих манджите  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт