Бременни майки в чужбина - 31 тема

  • 22 233
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 490
   Цвети с теб сме Hug Леко раждане, стискам палци Hug

# 691
  • Мнения: 154
Ехааа, успех на Цвети, стискам палци всичко да мине по вода Simple Smile

# 692
  • Мнения: 4
Ама забравих да ви кажа,че освен че не й се раждаше днес ами не й се раждаше и през деня  Mr. Green Душичка....

# 693
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
Shamsina  нашата годишнина е на 17.10 и аз искам да видя някоя снимка от Ливан
Да ви се оплача счупи ми се лаптопа и сега е на ремонт дано да го оправят.Гледам че говорите за кожата и косата-моята коса е станала по-суха и съм супер щастлива защото по принцип е мазна,а за кожата забелязах че и на мене са ми излязли нови бенки,а за зъбите не ми се коментира все повече кървят  Sad
вчера голямо ходене по магазините направихме с моят цели 8 часа без да почиваме хойкане,вечерта направо не можех да си седя на краката,луда работа,добре че моят реши да се прояви като готвач   chef,днеска го давам домашно въпреки че времето е много хубаво за разходка.купих си разни неща за болницата и ходихме до Икеа,взехме си едно килимче и други дреболийки.тези седмици трябва да вземем и количката че май само тя остана и някоя друга дреболийка.
добре дошла Лени и лека бременност   bouquet
Момичета от ук гледах вчера в primark няма сутиени за кърмачки,ако знаете от къде мога да намеря по-евтини пишете,от тези скъпичките в mothercare не ми се иска да вземам от началото че после може да не ми стават,най-добре след раждането да си взема от там.отивам да гледам тв. Hug
fluffyкакто винаги нещо не съм догледала добре,аз си мислих че звезди иска да кача други снимки. Hug
герче за цвети то беба не пита,явно си е харесала днешният ден. Hug
 

# 694
  • Мнения: 4
Светле,то аз исках да отбележа,че раждането не е концерт по желание Grinning и Цвети е идеалния пример.За зъбите направо нямам думи,ужас е при мен...венци кървят,болят ме-чудо.От Бг си взех Лакалут ама уви,не спират да кървят тея венци и това си е...
Айде най-после да го видим тоя Ливан...Shamsina и аз да те потормозя малко за снимки Simple Smile

# 695
  • Мнения: 170
Ехеее, имаме новини.
Хайде Цвети, с теб сме!

# 696
  • Мнения: 4
Светле,бе щях да те питам ..ти възползва ли се от зъболекарските услуги с тая карта?Аз нямам такава,акушерката ми каза да си взема от личния една форма FW 8, та мисълта ми е дали си ходила с такава форма?

# 697
  • Мнения: 170
Сега вече успях да ви прочета.
Zoie, от хормоните е наистина, по това време и на мен ми беше постоянно уморено и доста ми се спеше, ще ти мине.
Мимкис, вас защо така са ви интервюирали? Много ми е интересно как попадна ти точно в Израел. Ако не е прекалено лично ще се радвам да разкажеш. На тебе май иначе ти поотшумяха болките и ще си дочакаш бабата.
Shamsina, ти определено събуди любопитството на всички. И аз си умирам от любопитство да видя снимките.
Сега да се похваля, на мен утре ще ми е най-накрая последния работен ден преди раждането. Съобщих на шефа ми, че утре ми свалят серклажа и след това може да е доста бързичко и ще си остана вкъщи, защото вече не се чувствам много добре и нямам желание да започна да раждам на работа. А той беше много шокиран и ми каза, че какво толкова, те щели да ме закарат до болницата. Накрая прие де. Ами наистина ми стига вече толкова този стрес. Днес един колега така ми вдигна кръвното, цялата се разтреперах.
Сега ми е едно такова много тъпо и тегаво. Confused

# 698
  • Мнения: 1 285
Хайде Цвети, зарадвай ни  Hug Дано раждането да мине леко и безплоблемнно Hug
Днес на курса за бременни приключихме със бременността и раждането.Започваме с грижите на бебето и кърменето, тези уроци мога да ги пропусна Mr. Green нали имам опит.
Аз все още съм болна- гърло, хрема, чувствам се като парцал.Сигурно е някакъв сезонен вирус.

# 699
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Иха - Браво Цвети, стискам палчета и на крачетата. Чакаме новини за бебка. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 700
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
мари бързо да се оправяш  Hug
fluffy и при тебе не остана още много мила време е да си починеш малко че после покрай бебо няма да има време.не се ядосвай ,гледай си здравето то на всички не може да се угоди
герче аз ходих на зъболекар,с тази карта ще ти направят зъбите безплатно,аз си записах дори час за януари месец.може да я използваш по време на бременноста и докато детето навърши 1 година мисля че беше,пак трябва да я погледна,пусни си документите за нея. Hug

# 701
  • Мнения: 4
Светле,от къде да я взема тая форма за картата?Акушерката ми защо не ми каза нея,само ми спомена за FW 8,каза да я взема от личния и с тази форма директно да отида на зъболекар,нямало да плащам?! newsm78 Ако искаш пиши ми на лични да не спамим темата Simple Smile

# 702
  • Мнения: 2 369
още ли няма новини за цвети?

# 703
  • Германия
  • Мнения: 8 106
И аз същото да питам...

# 704
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
за сега няма,поне на мене не ми е писала

Общи условия

Активация на акаунт