Бременни майки в чужбина - 31 тема

  • 22 232
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
ехееее браво на Цвети - дано всичко мине лесно и бързо и чакаме новини!
при мен развитие няма все още освен че от време на време болките се умножават по мноооого та онзи ден чак до хапчета стигнах ама иначе търпя  Mr. Green
утре съм на доктор да видим дали има прогрес разкритието от миналата седмица (тогава беше само 1см) и да каже док дали ще е по скоро или по късно
нещо и мен взе да ме хваща шубето пък уж ми е за втори път  Thinking
fluffy - почивай си повече вкъщи и по малко стрес че то и при теб време не остана  Hug
толкова от мен засега

# 706
  • Мнения: 176
Ехааа Цвети имаш много стиснати палчета и от мен.  fingerscrossed fingerscrossed
И чакаме да разкажеш после.  Grinning


А иначе на новите мами, които се колебаят дали да родят в БГ или УК с пет ръце(не че имам толкова де Laughing) препоръчвам УК. За мен раждането беше страхотно макар и доста дълго. Чувствах се като в санаториум само дето родих помежду другото  Laughing, много ме обгрижваха и най-вече всичко беше безплатно. Иначе за БГ съм чувала страховити неща особено ако не си платил за раждането... Peace

# 707
  • Мнения: 7 914
booboo's mama
 не ти ли се чака термин? Hug

Мен пък  само ме е страх да не е по-рано от идването на мама, или доакто мъжо ходи да я вземе от летището... И да не е като съм се натъпкала като за световно с гозбите й. Mr. Green

# 708
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
booboo's mama
 не ти ли се чака термин? Hug

Мен пък  само ме е страх да не е по-рано от идването на мама, или доакто мъжо ходи да я вземе от летището... И да не е като съм се натъпкала като за световно с гозбите й. Mr. Green

звезди - чака ми се и още как ... не сме свършили с ремонта и ни трябват поне още две седмици - сега даже и кухня нямаме да не говорим за всичката ремонтна мръсотия но когато реши тогава нали знаеш - при теб майка ти кога идва?

# 709
  • Мнения: 79
Ихаа, скоро ще има ново бебчеее   baby_neutral  Хайде, Цвети, леко да е   bouquet

звезди, благодаря за паролата  Hug Запознах се с коремчетата и бебоците - много сте хубави всички   bouquet
Качих и мои снимки.

Лeни, добре дошла   bouquet Аз съм в Чикаго. А ти да не би да си във Флорида? "Палмите, влагата и комарите" ме наведоха на тази мисъл  Mr. Green Посъбрахме се и щатски коремчета - тук някои неща са различни от Европа, та се радвам, че ще има с кого да ги обсъждаме Simple Smile

flufffy, казваш, ще ми мине... най-късно след 4 месеца  hahaha Онзи ден бях толкова изнервена и така ми се ревеше, че легнах в спалнята уж да се нарева (да не ме види мъжа ми, че ако ме беше питал за какво рева нямаше да мога да му обясня  hahaha), ама до рев не стигнах, ами така дълбоко съм заспала...  Joy И после като се събудих нищо ми нямаше  Crazy
А ти добре си направила, че най-сетне си приключила с работата. Аз отдавна съм разбрала, че работа до откат може само да ти донесе още повече задължения (щото си толкова лоялна и със всичко се справяш), но не и някаква кой-знае каква благодарност за това, че си жертвала комфорта и времето си... Та, просто няма смисъл... Сега знам какви са ми приоритетите и не се престаравам - работя си, но просто не повече от другите, както бях свикнала на предишните си работи. Почивай си и се подготвяй за големия ден  Hug

 

# 710
  • Мнения: 119
Така ме зарибихте с тая баница, че опретнах ръкави и направих една - в резултат на което ометох половин тава  Embarassed Ама и апетита ме е подгонил яко тези дни и само такива неща ми се ядат.
И ние имаме коте, и всеки добронамерено пита "Ама какво ще го правите като се роди бебето" - как какво, каквото и досега.
Звездичка - мен си ме уцелила с датата  Hug
За прегледите - и аз в началото се притеснявах, че са толкова на рядко и нищо не казват. Но после като ме обзе едно спокойствие - колкото по-малко знам, толкова по-добре. Те тук раждането го нямат за особено преживяване и не се вживяват толкова, а ние наплашени от БГ системата. Така, че съм доволна, че тука ще раждам.
Може ли и на мен паролка и потребител за албумчето.
Много стиснати палци на Цвети.
Като гледам се оказва, че с всички Щатски мами сме в различни посоки (аз съм в Калифорния - ЛА), но пак ще е ми е полезно и интересно да обменяме инфо.
Завиждам на мамите в Европа, че техните мами си ги посещават редовно - моята не ще и да чуе да пътува 18 часа.

# 711
  • Мнения: 170
Zoie, няма да е чак до края все така, спокойно, ще има и моменти на просветление. Втория триместър май при мен беше най-тежкия в емоционално отношение, доста често ми беше криво, бях доста изморена. Но по принцип този го дават като най-хубавия триместър, май при всички е индивидуално.  Hug
На мен утре ще ми вадят серклажа, и след това може доста бързо да се развият нещата, така че стискайте ми палци. Praynig
Светле, има ли новини от Цвети? Rolling Eyes

# 712
  • Мнения: 4
flufffy,аз ще ти отговоря вместо Светлето,защото виждам,че я няма,а и явно и двете сме оторизирани да носим хубавите новини!Цвети още не е писала,че всичко е приключило,да се надяваме,че всичко е наред и всичко е минало както трябва...като поотпочине ще пише.Ние ще ви уведомим кога се е появила принцеска на бял свят,спокойно! Simple Smile
И при мен междудругото втория триместър беше кошмарен,в такива настроения изпадах,че чак аз самата не можех да се търпя!То не бяха ревове,то не беше чудо..кое му е било хубавото незнам  newsm78 

# 713
  • Мнения: 170
Мерси Gerchy, чакам с нетърпение новинки Grinning
Ами втория триместър се води хубав, защото сутрешното гадене от първите месеци е преминало, би трябвало да се чувстваш по-енергичен, коремчето още не е толкова натежало и можеш все още да пътуваш. Но при мене настроението наистина беше ужасно, бяха ми забранени пътуванията и никак не му се насладих Confused

# 714
  • Мнения: 4
Хайде на новинитееееееее........ newsm44
Имаме си Мишелка,4.030 кг. всички са добре!В крайна сметка е излязла с операция,подробности ще науча може би малко по-късно!Това е за сега,очаквайте включване... Grinning

# 715
  • Мнения: 7 914
booboo's mama
 вдругиден -  ура!
Ние леко я посвършихме и  се поуспоких, че ме бяха хванали дяволите. Не че няма какво да се прави, но... за първо време бива.


pepinka1
 нали е страхотна баничка? Flutter

А мен апетита не ме напускал Twisted Evil   Да не говорим, че днес я направих 300 метра, я не! така ме заболя коремът, че си седнах в колата и не станах повече.  ooooh!






Ееееееееееееееееееее

Добре дошла на  Мишел! Да е здрава, спокойна и само радост да носи на мама и тате!

Бързо възстановяване на Цвети!  bouquet

# 716
  • Мнения: 628
Ура, Ура, ураааааа!
Добре дошла на Мишел, да е здрава и усмихната и да радва мама и татко!!!!!!!!

Цвети, честито мила! Да се възстановиш бързо и да сте много щастливи! Да се гушкате, да се слушкате и много да се обичате!!!!!

# 717
  • Мнения: 170
Цвети, честита ти Мишелка. Да ти е много здрава, като мама засмяна и да ви радва безкрайно! newsm51

# 718
  • Мнения: 490
  Цвети, честито! БЪрзо да се възстановиш и малката Мишел да е здрава и спокойна бебка  bouquet  bouquet  bouquet

# 719
  • Мнения: 2 369
айдееее снахата дойдеее Party Party Party тамън виках на моя мъж "абе приятелката на Алето трябва вече да е родена.я да проверя аз" и етооо:) хайде цвети,честито ти детенце,а на теб бързо да се възстановиш и да дойдеш да разказваш какво ти дупе опати:) чакаме с нетърпение!

айде имаме повод да празнуваме и отивам да пина един кафеев ликьор хахах

Общи условия

Активация на акаунт