АВГУСТинчета №2

  • 25 313
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 49
Либи, кураж! И това ще мине и стискам палци доктора да греши! Вярвам, че всичко ще е наред и се моля за вас  Praynig Бъди силна и не губи вяра!
За сополките - аз капя кърма в камбичката на Борко...отразява се положително  Naughty
Дойде вече есен, а и зимата се е запътила...май ще започнем с разходките и срещите из моловете. Ние си идваме към края на месеца и ще се радвам да се присъединя към групичката по разходки Simple Smile А до тогава...варненските мами никакви ги няма...вече не става за разходки в морската, но има молове за целта  Wink Хайде да измислим нещо  Peace

# 61
  • Мнения: 101
мами давате ли панадол на 2 месечни бебета, днес ни биха двете ваксини и имаме 38 темп.,няма сили за нищо милата,дори апетит няма

# 62
  • Мнения: 55
Аз дадох 2.5 след ваксините за всеки случай.

# 63
  • Мнения: 202
Vili kogato re6i6 Varna MAll mi e blizo, zvunni mi 4as predi da si tam i 6te doida. Toi e i na svestniq mol, GRANDA e bokluk.. Simple Smile moga i o6te utre Simple Smile za morskata naistina ne stava.
Molq vi daite link za FLEXTYPE, otkudeto i da izteglq ne trugva..

# 64
  • Мнения: 676
Момичета, благодаря ви за подкрепата.  Hug Hug Hug
Аз днес разговарях с д-р Алексиев и имаме час за другата сряда. Каза, че това, което ми е казал Дърмонов е просто повече от абсурдно и че е особено опасно ако е засегната ставата. При нас е засегната бедрената кост. Но дори и да е засегната ставата - пак има начини да се направи най-доброто и дори в момента лекува такова детенце с поражения от остеомиелит. А има и няколко други дечица отново с такива поражения, които в момента са много добре. Каза, че в най-лошия случай повечето подобни случаи се израстват до 18-тата година - с помощ и грижи, но без последствия. Нямало никаква гаранция, че крачето ще започне да изостава. И че глупостите, които Дърмонов ми е наговорил просто казват достатъчно за неговата "компетентност".
Така си отдъхнах.
Някак си имах вътрешната убеденост, че не може да няма никакъв начин да се направи нещо.
Д-р Алексиев разбира се не е видял още снимките и крачето, но като общо от моите обяснения горе долу му стана ясно. Ще видим какво ще каже в сряда.

# 65
  • Мнения: 101
момичета Инфакол-а запича ли?

м/у другото ние се наспахме и сега играем... baby_neutral Confused

# 66
  • Мнения: 151
Либи, стискам палци за все така хубави новини!!!  Praynig Praynig Praynig
Убедена съм, че всичко ще е наред с малката ти принцеса!!!

момичета Инфакол-а запича ли?

м/у другото ние се наспахме и сега играем... baby_neutral Confused

При нас Инфакола действаше запичащо.

# 67
  • Мнения: 11
Здравейте и от нас!
 По принцип моя педиатър каза, че всички капки против колики действат запичащо, така че било нормално. Ние не можем да се оплачем от много колики , но имаме и нови капки хомеопатични, които вършат страхотна работа - Ентерокинг, пробвайте ги!

# 68
  • Мнения: 99
Либи, миличка надявам се вичко наистина да е плод на некомпетентността на другия доктор и нещата всъщност да са си съвсем нормални. Наистина се възмущавам от такива изказвания на лекари . Според мен е нормално преди такива прогнози самите те да се съветват със свои колеги, но явно се взимат на много сериозно. Това ми звучи като при мен - казали на майка ми, че видите ли на крачетата ми гънките не били симетрични и това означавало , че ще има изоставане в растежа на едното спрямо другото - айде рентгени и изледвания и естествено се оказало невярно. Същото и на ръцете ми... Пък проблеми със сърцето - което се оказвам най-обикновен шум, който се израства.. И още един куп простотии от все една и съща докторка. Слава Богу всичко се оказва невярно - но не ми се мисли как се отразява това на майката. Либи силно те прегръщам и ти изпращам цялата си позитивна енергия и сила.
Момичета да ви попитам - имаме зачервено и подуто леко петънце на лявото рамо - предполагам, че това е БЦЖ ваксината, но се чудя нормално ли е чак сега да се зачерви?
Вчера сте коментирали отоплението и обличането и се шашкам като чувам колко леко са облечени вашите мъници. Ние сме отдавна с боди с дълъг ръкав и отгоре жилетка и чорапи и топлинки и сме завити с пелена и одеалце и пак сме студени. Вечер отдавна на къпането пущаме духалка - че иначе му трепери мандибулката  Laughing
Какво ще правим по цял ден в къщи в това гадно време направо не ми се мисли - добре, че вчера поне направихме 2 разходки.
Започнахме да пием Деавит, макар и на докторката ни да не и се искаше, че доста закъсняхме. Чули ли сте кога ще се появи Вигантола?

# 69
# 70
  • Мнения: 55
Либи, всичко ще се оправи сигурна съм!!!!! Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 5 762
Либи много се зарадвах на прочетеното. Hug
Ние имаме диария.Докторката каза само да спра плодовете и зеленцуците,както и Ентерокинда.Дано това помогне,че взех много да се притеснявам,вече 3 ден ака течно.

# 72
  • Мнения: 11
Момичета, кажете какво правите в тва време, аз направо се побърквам.

# 73
  • Мнения: 78
Либи,миличка,сега прочетох за тревогите ви....Няма да се предаваш,през толкова трудности минахте с малката и тази ще я преживеете!Не вярвай особено на лекарите,понякога дори и прехвалените специалисти грешат!Стискам палци всичко да е наред! Praynig
И малкия се изнервя ужасно като не го изведа навън,плаче,мята се,отделно и гадните колики го мъчат.Нищо не помага-то не беше Колийф,че Ентерокинд,Саб симплекс,нищо не действа!Боли си го и това е!Докато се изака,са големи мъки,горкичкото!Иначе сме още само на кърма,ама ще видим на консултацията как наддава,защото ми се струва,че ми намаля млякото...
На мен ми мина вече първия цикъл,който беше много странен-ярка кръв,но не много,около 3 дни,а преди винаги ми е било около седмица.Дано наистина да намалее!
Та това е засега от нас,прегръдки на всички! Hug

# 74
  • Смолян
  • Мнения: 1
Либи стискам палци всичко да мине и нещата да се оправят Praynig
А такива лекари направо човек  #2gunfire как може да правят такива крайни изказвания без да се посъветват с други свои колеги  #Cussing out , въобще не мислят какво изпитва майката в такъв момент!
Аз от 2 седмици пускам печка по време на къпане,че ми се струва вече доста студено и много ме е страх да не се разболеем. Ние като имахме сополки на всяко кърмене му капвах по една капка кърма  в нослето.
На мен лохиите ми свършиха към 25 ден, но сега ми дойде цикъла и е вече 14 дена  Shocked и не спира, направо не знам какво да правя, някъде четох, че било нормално първия цикъл да продължи от 2 до 3 пъти повече от нормалния, ама вече започвам да се притеснявам, защото преди не ми беше повече от 7 дни.
 

Общи условия

Активация на акаунт