Есента е вече тука, но на Февруарче не му пука (20)

  • 18 437
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 149
wavey
А моята Диди няма ухажори, колкото и да я пласирам, ама то разбираемо, каквато е кривотия....  smile3560

Освен да я взимам аз - някой се сгаджосват по гривни, пък ний по кривотия  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 98
Може и ние да си сложим една такава статистика на първа стрсничка ако ви се занимава  pacifier


Любопитна статистика



Най преспочитано име за момче:
Най-предпочитано име за момиче:
Най-нетърпеливо бебче:
Най-дълго чакано бебче:
Най-тежко бебе:
Най-дълго бебе:
Най-слабо бебче:
Най-малко бебче:
Ден с най-много бебета

# 17
  • Мнения: 1 874


А моята Диди няма ухажори, колкото и да я пласирам, ама то разбираемо, каквато е кривотия....  smile3560

Е и Криско е ергенин / няма гадже от февруарската дружина  / така ,че ако решиш зимваме я  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 70
Така си похапва Марти,сутрин си цоква към 7часа и в 10 пак,а към 21часа освен че суче пие и по 150мл АМ Mr. Green
Като стана въпрос за сватосване,ние сме си харесали Ина на Пина още от родилния дом,ама не сме я искали още Laughing
Другата седмица надявам се наживо,дано се харесат пак,8 месеца не са се виждали Heart Eyes

# 19
  • До Балкана
  • Мнения: 100
 Hug  bouquet  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 163
Тъй..."наготвих" (т.е. пъхнах мръвката и зелето във фурната и сега тя върши черната работа).  Party

Ради, добре звучи.
Ако някой има време (ха!) - да се занимава със статистиките, ако ли не - аз ще се заема. bowuu

Последна редакция: вт, 05 окт 2010, 20:30 от Xcat

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Е, хайде и аз да се наместя тук, в новата темичка.  Simple Smile
Гласувах, засега нищо не планирам, поради много причини.
И, хванах последния влак и качих снимка на наш Ванко в албумчето, за колажа.

Честити месечинки!

ЧРД на Невин мъж!

При нас нищо ново... Ванко беснее по цял ден, изправя се навсякъде, където има опора, макар и минимална. Пълзи си, опитва се нещо да бърбори - бла, бла, бугиии и т.н. Ново зъбче на хоризонта няма, ама той си е перманентно крив и ревлив.  Laughing Бънджито му е голямо страст, с проходилката общо взето се придвижва. Отначало въобще не искаше да стои в нея, но май посвикна и му харесва. Не може да стои стабилно, килва се, малко ми е притеснено, но гледам да не вживявам много-много.
Някой назад беше питал за обикновени бисквити. Аз нищо друго, освен хапването не давам, но... свекървата беше сварила да му даде обикновена бисквита. Въпреки, че преди това й казах, че не му давам.  #Cussing out Освен това му я дала цялата, и то преди храненето на обяд. Направо бях побесняла! Тези хора няма ли да се научат, че каквото кажа, това трябва да правят с него и това трябва да му дават?! От другата седмица ще почвам с жълтъка, с рибата - като навърши 8 месеца.

Нашите бургаски майчета хич не пишат, май само Деси ни отсрамва. А кога ще се видим?  Hug

Общо взето май това е  Thinking Взех да пиша и всичко, което прочетох, ми изсочи от главата, ама вие знаете как е.  Laughing

# 22
# 23
  • Мнения: 4 187
За темата , Кет   bouquet !

# 24
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравей те и от мен и аз като Мимита да се от4ета в новата тема.Оня ден ходихме на консултация най накрая ни биха хепатитната ваксина,мериха ни-8,130 тежим и по4ти 74см.Имаме си два зъба отдолу,но скоро май ще имаме още,4е тези дни много неспокойна и се буди ве4ер.На проходилка неиска,иска по земята да пълзи и отива до нея,изправя се и запо4ва да си играе,а като я сложа вътре пла4е.

# 25
  • Мнения: 1 067
Бръмби Явката е все в долната граница,много често се отбелязва от странични хора,че е слаб.В началото се притеснявах а сега не ми пука... Hug
Пуффф прочетах Токуда и цифри започнха да изкачат пред очите ми  Sick .Дано не се наложи това изследване,пък и по количеството което описваш,според мен не е притеснително...и Явкото връща понякога.
За анкетата отговорих да,в началото ми се искаше да са с малка разлика(да забременея сега)...но ще изчакам по ред причини една от които майчинството.
Мяу много е сладка Калина с новата прическа,но да си призная долипсваха ми небрежно развятите и дълги кичури !Прекрасни са и двете ти момичета Hug
Влязах за друго,някой ползва ли все още слинг и какъв?Явор не се задърж много в количката и аз изнемогвам да го нося....та се чудя дали да не си помагам със слинг.Но немога да преценя кой....защо  Thinking

# 26
  • София
  • Мнения: 432
Веднага отговорих с първия отговор. Само да ми се върне цикълът, и по точно овулацията, и ще работим за братче или сестриче на Мони. Аз, понеже съм едно дете, много искам да си имам 2-3 или дори 4, независимо че 12 години правих кариера и едва тогава ми увря разсъдъкът. Тук (пд 3+1) сме на едно мнение със Слънчоглед, която иска да има три биологични и едно осиновено. И аз си мечтая за същия вариант! Е, тя ме води с едно  Wink и шансът ми да я догоня е, ако се сдобия с близнаци, но ние пък и двамата с мъжа ми нямаме такъв случай в родовете си.

Сега, извън това лирично стратегическо отклонение, да се върнем на темата за сватосването. Аз досега съм запознала сина си с две сладки момиченца от нашата подтема. Това са Боряна на Сузи Касабова, ама тя (имам предвид дъщерята, не майката!) вече си имала гадже, и Ирина на Ла Вида Лока. И на двете места засега не е станало още нищо, така че ако някой ни хареса и се престраши, нека да сподели:oops:

И друго ще споделя - много ми писна от всякакви игри, риалитита и шоута по най-гледаното време!!! Единствената полза от тях, и то не от всичките - благотворителността, може да се реализира и ако просто ни призоват да превеждаме парички за хората/децата в нужда на дадена сметка! Тогава ефирът ще е свободен за нещо по-интересно. Не си спомням от кога трите големи телевизии не са дали интересен ИГРАЛЕН, а НЕ СЕРИАЛЕН, филм, както и по-новичък, ако е възможно. Ама нас, ако някой ни питаше, отдавна щяхме да сме в СЕМ и там да си разсъждаваме, нали така? Thinking

# 27
  • Мнения: 304
Здравейте!
Благодарско за темичката!
Нещо нямам ищях за писане,та само ви наглеждам какви ги вършите,та да не се случи нещо без мое знание!Опитвам се да огрея като слънце навсякъде и да помогна на всички и съптветно това нещо ми изпива силиците и всеки удобен момент гледам да се хоризонтирам и да отпусна,че ще прегрея.Калоян пак го е хванала мамицата и даже сега по нощите ми се буди и надава жален вой "мамаааааа..." и следва едно сърценапоително гушкане.Направо да откачиш!Поне едно нещо ,което съм захванала за себе си ми е тръгнало-паднах на килцата ми от преди да забременея,та сега ми остават само още десетина до желаното от мен тегло!Определено се чувствам и изглеждам по-добре,а днес и едно "опосумче"(в превод младо гадже) ми се залепи,та чак се почувствах красива и секси,което не ми се беше случвало от доста време насам!Тази случка ми качи настроението дотолкова,че ми дойде ищях като заизлизам утре и да се гримирам Blush hahaha
Желая ви една спокойна и романтична вечер,а аз ще се насладя на поредния романтичен филм! Hug

# 28
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Коте за темата Hug  bouquet

Гласувах ,  с да разбира се само  дето трябва да го съгласувам с моя любим Доктор Laughing Пък и съм одобрена от фонда ,така ,че финансово ще съм подготвена Wink

# 29

Общи условия

Активация на акаунт