Есента е вече тука, но на Февруарче не му пука (20)

  • 18 436
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
ДВ д/мами  Hug

За темата Xcat:  newsm51

За пълзенето: Не го моЕм т'ва упражнение Simple Smile Избутва се само назад Simple Smile
За слагането на пода: все още не е припарвала до там Simple Smile Седи си на спалнята заобиколена с играчки и така може да откара с часове Simple Smile
За още едно дете ...: Ще ми се ..., ама май не ми стиска за трето Simple Smile Но има време Simple Smile Катя, като се роди Ирина, мъдро заключи: "Сега аз ще я гледам, а след 10 години тя ще гледа братчето!"

Криси, ми аз си харесАх Мони ... Simple Smile Та, ако още го даваш ... Simple Smile


Лека вечер, сладури Simple Smile


# 31
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Адаш,благодаря за темата и заглавието !  Hug

Юхуу, много готино си го описала !  Hug

Бобиш,браво за добрите резултати. А съквартиранта как е?

Мяу,честита нова прическа на Халята! Прекрасна е!

Криси,съгласна съм с мнението ти за риалити-та.  ooooh!

Водихме бебока на лекар преди малко.Изписаха й Оксцилококцинум (дано да съм го написала правилно) и от черните капки. Просто сАполите слизат много надолу и тя много кашля.

Мимита сподели за свекървата , та и аз да не остана по-назад  Mr. Green ,ще оплача и за моите любими свекита (скоро не съм).Нямало да идват на кръщенето,нямало кой да ги вземе. То за тях явноо няма автобуси и влакове. А пък свекъра още не е виждал ДиманаShocked Много ме дразни това тяхно отношение, съквартиранта уж е спокоен ,ама и на него не му е приятно. Благодаря за изслушването !

Спокойна нощ!

п.с.За анкетата гласувах  "Да"

# 32
  • Мнения: 307
Добър вечер!
Котенце   bouquet
Неви да ти е жив и здрав мъжо!Много да те обича и да те слуша!
Ники леле срам ме хвана Simple Smile Сияна яде двойно колкото Макс!
Към 8 суче;10-попара от един сухар;11:30 плод;13:00 пюре;16:00 каша или АМ;19:00 суче;21:30 суче+75гр АМ Blush
Браво на всички за прекрасните мерки!Изобщо не се ядосвайте са слаби или дебели деца,да са здравички пък другото не е важно! Hug
Мяу прекрасна е Калина!
Деси бързо да се оправя Диманка!
И Сияна си няма "мъж" още  Mr. Green
За анкетата-гласувах,че все още ни е рано да мислим по-въпроса,но ние все пак сме си говорили.По-принцип много искам още едно детенце(дори вече ми е мъчно за времето в което Сиската беше толкоооова мъничка Heart Eyes),но финансово не можем да си позволим повече опити,а и сме на квартира,още изплащаме заемите за опитите(ще ги изплащаме докато Сияна тръгне първи клас Crazy),та това са все неща които отежнават нещата.Но тайно се надявам,че може би някой ден....Сияна ще бъде кака Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 432
Ла Вида Лока, и аз харесах чудната ти мома Ирина. Embarassed Значи си даваме романтична дума, пък малките няма какво да ги питаме Heart Eyes

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Пухи,пожелавам ти го наистина! Сияна да бъде кака !  Hug

# 35
  • Мнения: 304
Съни,крета съквартиранта.Ще ходи на превръзки до края на седмицата и после му свършва царството.

# 36
  • Мнения: 157
Пухче, няма невъзможни неща... Щом искаш силно и вярваш, значи ще се случи  Hug!

Гласувах с "не", засега не бих издържала още едно бебе, освен ако не си осиновим първолаче някой ден... Но всъщност, кой знае какво ми е приготвила съдбата...

Честито на младоженците  Mr. Green, Ирина и Мони!

В тази връзка, баткото ми е пИрфектен - заплес  кат' майка си, умен кат'майка си, красив кат' баща си, любвеобвилен кат'...незнам кой  newsm78, мързелив кат' баща си  Mr. Green, а бе с две думи, не е за ФърлАне, издържа се  Mr. Green... Някой? hahaha

Съни, бързо да се оправя Диманка-Сладуранка  Hug!

Хайде, мили момичета, дано всички имаме спокойна нощ!

П.С. Още веднъж ви благодаря за пожеланията към съпружето   bouquet !

# 37
  • Мнения: 210
На тез, дето ги разсмивам искам да кажа, че е така само, щото и вий сте кукувици кат мен  Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye
Котенцеееее, исках да се похиля под твой цитат, ма от миналата тема, още съм тиква, а Миото се пули насреща ми и се чуди какво ми е толкоз пък чак смешно  Laughing
Пухи , случват се чудеса, дано някой ден...  Wink
Ради, наглеждам Алина у фейса, тез очи прекрсни не мога да им се нагледам  Flutter
Бургас, много сте несериозни  bouquet  Мимита, anik79  Hug
Чудна Халя  Flutter
Юхуу   bouquet
Бобиш , радвам се че сте ОК  Hug
Криси, все едно аз съм писала по повод игрите, направо си забранявам вече да гледам ТиВи...
ГОРЧИВО ГОРЧИВО ГОРЧИВО  Mr. Green Щом свекърва и тъща "мелят брашното" и "щом сме двама" ..."страшно няма" бе  Wink
По повод анкетата, аз вече предадох безценните си гени  Crazy от тук на там бих осиновила "ен" на брой пикльовци, ма Миото не желае и дума да се издума по тоз въпроЗ  Sad  Но повече биологични деца не желая да имам по ред причини, и най-вече защото и Миото не ще... А аз вече му натресох Тин  Mr. Green
Лека и безаварийна, а на себе си пожелавам утре Тин да не ми се буди в 5-6 защото се е наакал ooooh!

# 38
  • Мнения: 3 718
Кратък поздрав от мен, като за след танци  Mr. Green 

  261uu  261uu  261uu  261uu  261uu  261uu  261uu  261uu

# 39
  • Мнения: 40
ДВ!

Много яка темичка! Мерсаж на Котето, че я пусна и на Неви за готиното заглавие!   bouquet
В анкетата гласувах, че планираме друго дете, но не се знае кога ще е. Не работим по въпроса, но, честно казано, и не се пазим достатъчно май... Съквартиранта разчита повечко на факта, че нямам още цикъл... Дори и да забременея непланирано пак ще сме много щастливи, милото често ми отпрява предложения да си направим второ, но чисто финансово не е най-подходящия момент... Не че за Алекса беше подходящ, де! Иначе и двамата с Ники искаме 3-4 дечица, но знам, че няма да можем да сбъднем тази си мечта.Пухче, от сърце ти пожелавам да имате възможност да дарите Сиската с по-малко братче или сестриче! Hug
Неви, честити ти рожденик! Жив и здрав да ти е!  bouquet
Мяуче, Калина е страхотна с новата си прическа! Много й отива на черта! Hug
Десита, бързо да оздравява Диманчето!

Оф, пак стана късно! Отивам да взема един душ и лягам! Лека и спокойна нощ! smile3524

# 40
  • Мнения: 163
Котенцеееее, исках да се похиля под твой цитат, ма от миналата тема, още съм тиква, а Миото се пули насреща ми и се чуди какво ми е толкоз пък чак смешно  Laughing
К'во съм изръсила пак? Flushed
За кукувиците си напълно, абсолютно и неотменимо права! fiuuuuuu

# 41
  • Мнения: 7
Кога успяхте три страници да напишете бре?! Crazy

Митака е 7900/70см. по последни данни, но той е на 8 и половина месеца вече, даже скоро ще удари девятката.

Котич, благодарско за темата.  bouquet Мен ме домързя да я пусна..

И аз от време на време си се хиля сама като прочета нещо смешно тук, но моя съквартирант вече ми свикна и даже не ме пита защо се хиля.
АААаа и ЧРД на Невиния мъж (да те слуша!) Simple Smile

# 42
  • Мнения: 71
Малви82, ами искайте я де... като се харесват сватите, нека младите да се вземат   loveuuu Дали ще се познаят след 8 месеца  newsm78  Joy Joy Joy

Сериозно! Непременно да се обадиш ако идваш към Русе! Naughty За пореден път се убеждавам колко е малък света...

# 43
  • Мнения: 60
запис Hug
за анкетата , бих гледала с удоволствие още 10 деца  Mr. Green , само да не ги раждам  Tired

# 44

Общи условия

Активация на акаунт