Нова година отмина,ФЕВРУАРчето ще празнува 6-та година :)

  • 49 378
  • 397
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 6 798
 Hug  bouquet
Благодаря, момичета!!!

# 121
  • Мнения: 1 881
Клеми, честита ти именничка:)

Да е жива и здрава, все така жизнена и лъчезарна newsm51

# 122
  • София
  • Мнения: 3 688
пак затишие в темичката

Анайс честит ти рожденник!

Клеми,Мими,Гале,Мими,Тони,Весе къде сте,какво правите?!

# 123
  • Мнения: 1 881
Анайс, на патерица, честит ти рожденник, да ти е жив и здрав  bouquet

Мила, вчера не съм влизала в нета, правихме семейно сладки /беше от късметчетата в Коледния ни календар/, пазарувахме и после ходихме на гости до 2:30 ч. и сега гледам като хеликоптер:)

# 124
  • Мнения: 1 919
Anajsе, честит рожденник и от мен, да е жив и здрав и гордост за мама.

Аз съм се пуснала на пазар. Вчера посетихме Сердика център с едно приятелче. Тръгнахме на куклен театър и стигнахме до там. Марти се беше нагласила този път да се качи при дядо Коледа, но се  разминахме с него. Ще  ходим пак.
Тези дни пазарувам като за световно и трябва да ми се забрани да влизам в МОЛ, ама няма кой. Още повече, че обещахме на лапетата да ги водим пак, заради дядо Коледа.
Купих на Марти сума ти неща и всичките й са от мен. Трябва да се скрия да взема някое подаръче и от дядо Коледа ама и аз съм панта и всичко и давам почти веднага.
БТВ книжките на Феликс са много хубави, взехме си цялата поредица.
И един бисер от Марти "Мамо, колко си дебела?" Идеята е да ми направи място. Сега го повтаря до захлас.

# 125
  • София
  • Мнения: 3 688
Гале,ама наситина си дебела,не минаваш през процепи,вземи се в ръце  Party
и аз нямам търпение да дам играчките на децата(тоест дядо им Коледа да ги даде),че и аз да си поигра я стях.

момичета приемам предложения за Коледно заглавие на темичката ни Simple Smile

# 126
  • Мнения: 2 641
Благодаря ви за пожеланията момичета ! Но нали знаете че и нашия тати има РД на същия ден Simple Smile))
Точно тогава се тръшнахме всички с някакъв ужасен вирус - повръщане, температура, разтройство, децата и с конюктивит ! Какво беше това и как все посред зима ни хващат такива чревни инфекции не ми е ясно. Та  стояхме 3 дни всички на диета гладни, без ядене, без гости, освен бабите, които се пожертваха да дойдат и сега чакат и тях да ги хване този вирус Simple Smile Имахме торта де с героите от Мечо Пух, децата много я харесаха. Получиха си и подаръците,но не сме прекалявали, че нали идва Коледа Simple Smile
И най важното да се похваля - преместихме децата в отделна стая от една седмица горе долу и вече с мъжа ми дори успяхме да изгледаме 2 филма !
Поздрави на всички  Hug

# 127
  • Мнения: 1 881
Гале, детето как те е наредило Mr. Green  Накъде повече да слабееш:...)

Гале, кажи какви подаръци си купила за Мартичка, аз за Коледа приключих, добавих и едно ново яке, че нали голо е детето, но си обещах, че ще е последното нещо:) Ноооо събирам идеи за Рождения ден, че и той няма да е далече:)

# 128
  • Мнения: 1 919
Е ,то винаги има къде да се отслабне, но все пак ме изненада.

2 блузки и 1 суичър от Фокса. В момента има още по-голямо намаление и има неща като за нашите диванета.
Якенце с коланче на кръста,много държах да е мадамско с прибрана талия.
Останалите книжки с писмата на Феликс - много силно ги препоръчвам тях.
Една книжка с шаблони за рисуване на тоалети + 3 модела върху, които да ги слага.
Комплекс за майсторене на бужута - включва връзки, мъниста и рази други джвръчки за нанизване.
От Джъмбо си избрахме една плюшка - сега спи с нея, пъзел и една голяма кукла.
Някаква мишка която обикаля стаята и Марти търчи след нея на 4 крака.
Сега трябва да взема една мини уинкс за детската градина и нямам голяма идея какво да взема от дядо Коледа.

# 129
  • Мнения: 1 881
Страхотно, Гале:)

и нашето якенце е точно такова, каквото пишеш, ето го нашето, само дано да дойде до Коледа;)



# 130
  • София
  • Мнения: 3 688
оо много е хубаво и съм сигурна че ще седи чудесно на Дени
аз харесах едни дънки от Фокс за Светльо ,но цената им беше 69лв и се отказах,сега щом има намалене трябва да намина да ги взема Simple Smile

# 131
  • Мнения: 1 881
Хихихи, ама какви сме магазинни хуни, бързай , Мила Hug

# 132
  • Мнения: 1 919
и нашето якенце е точно такова, каквото пишеш, ето го нашето, само дано да дойде до Коледа;)
Супер е якенцето, а нашето дойде, даже вчера ходи на градина с него девойката.
Вашето се прибира с ластичета, а ние сме  с колан с лепка. Само Марти трябва да свикне да си го затваря Simple Smile.
Днес взех подаръка за ДГ и трябва да мисля как да го занеса без да ме види дребното, добре че съм с огромна дамска чанта Grinning.

# 133
  • Мнения: 2 641
Колко неща сте накупили Simple Smile
За РД на Орлин му подарихме един комплект за сглабяне - кола, с големи болтове и части и автоматична отвертка Simple Smile голямо сглабяне и разглабяне става Simple Smile
за Коледа сме им купили една обща голяма печка и книги от Фют, имат страхотни. с това май ни се изчерпват подаръците Simple Smile ние дрехи и обувки не ги таксуваме за подаръци, защото нали ги мерим да децата и те ги виждат, та няма как Simple Smile Ема се сдоби преди 2 дни с суперски ботуши, които изобщо не пропускат и сме готови и за Витоша и изобщо за зимата Simple Smile днес ще купим на Орлин непромокаеми ръкавици от някой спортен магазин и той е готов също Simple Smile
кажете ми моля как протича Коледното тържество в детската градина?

# 134
  • Мнения: 1 919
В нашата ДГ празника е само с деца. Изпяват заедно нещо на дядо Коледа и после си получават подаръците, с уговорка да се отвори вкъщи. Евентуално се правят и снимки с дядо Коледа.
В Джъмбо също има непромокаеми ръкавици. Или поне Марти има от спортен магазин и в Джъмбо видях някакви като нейните.

Общи условия

Активация на акаунт