Нова година отмина,ФЕВРУАРчето ще празнува 6-та година :)

  • 49 431
  • 397
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 6 810
Еее, честито!!! Със здраве да си я карате и да ви води до много красиви места!

Маршрутките са ад в нашия микрорайон. Т.е. е само една вече, а бяха 3.  Confused

# 331
  • Мнения: 1 881

Клеми, ако Западен парк ви е близо, може ние да дойдем някой път натам...

Последна редакция: ср, 25 май 2011, 22:24 от Небесна

# 332
  • Мнения: 1 926
Е Мими честито, трябва да почерпиш.

# 333
  • Мнения: 2 641
кой трябва да почерпи и за какво Simple Smile

# 334
  • Мнения: 2 641
като става дума за медийни изяви, ме поканиха в бтв Wink за чантите на учениците и по точно за тежестта им. но някакси ми се струва толкова маловажен проблема на фона на други. аз лично съм го решила с близко училище, добра чанта и ако трябва ще разчлена учебниците Simple Smile защото при така организираната ни училищна дейност незнам какво може друго да се направи.

# 335
  • Мнения: 1 881
Това с чантите наистина е голям проблем, но доколото разбрах има предложение от догодина да не се носят учебниците, а да се закупят шкафчета, в които децата да оставят раниците и дрехите си...

Последна редакция: чт, 26 май 2011, 12:48 от Небесна

# 336
  • София
  • Мнения: 6 810
Да, голям проблем е.
Според мен скоро ще въведат и електронни учебници и тетрадки, т.е. всяки чин ще има вграден компютър. Не знам кога ще стане факт, в едно от училищата (56-то в Люлин) от тази година стартира пилотно. Все още ще има само един компютър, а всяко дете свързана мишка. Така ще правят тестове, друго не разбрах. Така или иначе ми е резервният вариант това училище, ако отпаднем от другите ще ви разкажа от първа ръка след септември.
Иначе близо или далече, все родителят ще носи раницата, няма как.

# 337
  • Мнения: 1 881
Клеми, това е супер ново нещо, не съм го чула:)

Аз бях намислила да се договоря с някой един комплект учебници да стои в училището Embarassed и да купувам най - малките възможни тетрадки. Свекърва ми е учителка и ми каза, че имали изискване да били определен брой листа за "работа в клас", за "домашно" по всеки предмет, които наприме да им събират домашните по всеки предмет през цялата година, което е изключително глупаво, защото никога не се връщат толкова назад да гледат...

# 338
  • София
  • Мнения: 6 810
Мими, пилотен проект по европейска програма е. Две училища в цяла Бг са спечелили правото да тръгне при тях, едното е това в Люлин.
Иначе, доколкото знам в първи клас им искат тетрадки от по 20 листа. Точно, за да не им тежи, но ще видим.  Hug

# 339
  • Мнения: 1 881
има само едно лошо нещо в това, децата нямат да знаят да пишат с ръка:)

# 340
  • София
  • Мнения: 6 810
Еее, то това ще се случи някъде в далечното бъдеще. Нашите може да ги достигне най-много в гимназията. не вярвам по-рано да стане. Но така или иначе, тенденцията е такава. Какво да се прави.

# 341
  • Мнения: 1 881
...май нищо не може да се направи срещу това, мдаа...Sad

# 342
  • Мнения: 2 641
луда работа ама натам сме тръгнали.
исках да кажа че за мен много по важни са проблемите - липса на огради в училищата, ужасния персонал в повечето случаи, най долнопробната храма в стола и лафките, цялостната хигиена, тъпите учебни планове, безмисленото зубрене на материал и на теми, ниското заплащане на персонала и безхаберието им, дисциплината и това че няма кой да се справи и не никой не му пука, наркоманиите, пиенето и цигарите и т.н. и т.н.
това с чантите е просто нищо

# 343
  • София
  • Мнения: 6 810
Момичета, как сте лятото? Организирахте ли почивките? Ние със сигурност август запрашваме във Варна, при дядото. Колкото издържим, че и без това ДГ не работи и алтернативата е да се гледаме в гадния Люлин целоднвено.  Laughing

# 344
  • София
  • Мнения: 2 356
Здравейте, не знаех, че отчетните още съществуват за нашите набори. Ще се включа Simple Smile

Обсъждахте ли вече училищата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт